Ana sayfa Bankalar 20.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar

20.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar

615
0

Faiz hesabı veya vadeli mevduat hesabı adıyla Türkiye’de pek oldukca bankada sunulabilen hesap türleri; genel anlamda toplu parası olanlar için biçilmiş kaftan oluyor zira pek oldukca insan rahatça paralarını burada saklayıp hem de paralarının faizlenişini izleyebiliyorlar.

En oldukca faiz veren bankalar içinde ise Türkiye’de pek oldukca bankayı aday olarak gösterebiliyoruz. Bu yazımızda sizin için, aşağıda listeleyeceğimiz bankaları hem de tavsiye ediyoruz; zira listeye aldığımız tüm bankalar oldukça yüksek faiz oranları ile 20.000 TL’nizi bir ayda dahi oldukca daha kıymetli kılabiliyorlar.

ING Bank E-Turuncu Hesap Faiz Oranları

Türkiye’de işlerliğini sürdüren bankalardan bir tanesi olan ING Bank, aslına bakarsak yurtdışı menşeili sadece devletimizde e-turuncu hesap ile beraber en yüksek aylık faiz oranını sunuyor. Bu oran tam %20,50 ve 20.000 TL’nizi yalnız bir ay e-turuncu hesapta bırakmanız halinde, ING Bank’ta 288,43 TL net getiri alabiliyorsunuz. Bu oranın Türkiye şartlarında bir fazlaca iyi olduğu ve kesinlikle yatırım yapılması gerektiği söylenebilir.

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları

Odeabank, öteki bankalara nazaran hemen hemen “yeni” olarak sayabileceğimiz bir kurum olmasına karşın vadeli hesap türü Oksijen Hesap’ta %17,25 faiz oranı sunuyor. Bu oranlarla, büyük bankaları tabiri caizse ezip geçen Odeabank’ta 20.000 TL’niz bir ayda net 257,10 TL getiri kazanıyor. Siz de Odeabank’ın Oksijen Hesap türünden yararlanmak isterseniz, herhangi bir şubeye gidip hesabınızı etken etmeniz kafi olacaktır.

Akbank Direkt Özgür Hesap Faiz Oranları

Türkiye’nin en güvenilir bankalarından bir tanesi olarak paranızı güvenle saklayabileceğiniz Akbank da, paranızı saklarken faizlemeyi tarafınıza teklif edenlerden. Bakıldığında Akbank direkt mevduat hesabı ile tam %16 faiz oranı sunan Akbank’ta 20.000 TL’niz yalnız 1 ay içinde 212,38 TL net getiri kazanabiliyor.

Akbank Direkt servisinin bazı kampanyalarından faydalanabilmeniz ve çoğunlukla para çekebilme hakkınızın bulunması da, cabası.

Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Ziraat Bankası, mevduat hesabını genel anlamda İnternet Şube Mevduat Hesabı olarak müşterilerine sunuyor ve bu hesap türünün faiz oranı tam %17,50. Öteki bankalara gore azca olsa da, başarı göstermiş bir oran olarak görüntüleyebileceğimiz bu faiz oranı ile 20.000 TL’niz 1 ay içinde 244,52 TL net getiri sağlayabiliyor. Herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden bu hesabı açabilmeniz ise oldukça kolay!

Yapı Kredi E-Mevduat Faiz Oranları

Koç Grup altında yönetilen bankalardan Yapı Kredi de mevduat hesabı açabilen bankalardan; sadece e-mevduat hesabının faiz oranları öteki bankalara gore birazcık daha azca. 34 günlük vadede %15 faiz oranı ile 20.000 TL’nizi saklayabilen bankada 1 ay içinde kazanabileceğiniz maksimum net getiri 237,53 TL olarak tarafınıza yansıyor.

Şu demek oluyor ki, her ay averaj bu oranlarda kazanç sağlayabiliyorsunuz. Yapı Kredi asla şüphesiz güvenilir bir banka sadece yukarıdaki bankaların faiz oranları ve güvenilirlik durumları düşünüldüğünde, onların tercih edilmesi de şüphesiz daha ihtimaller içinde. Gene de kararın size ilişkin bulunduğunu belirtelim.

Vakıfbank E-Mevduat Faiz Oranları

Vakıfbank E-Vadeli Mevduat hesabı; vizyonuyla yenilenen Vakıfbank’ın en kârlı ürünlerinden bir tanesi. Aylık tam %10,50 faiz oranı ile paranızı kıymetli kılan Vakıfbank’ta 20.000 TL’nizi 1 ay içinde 146,71 TL net getiri ile bulabilirsiniz. Ziraat, Akbank ve ING’ye gore birazcık düşük kalsa da faiz oranının Yapı Kredi ile yarışabileceği belirtilebilir. Özetlemek gerekirse, Vakıfbank da denenebilir olan bankalardan bir tanesi.

Enpara.com Faiz Oranları

Son olarak Enpara.com’un faiz oranlarına değinelim. Enpara.com mevduat adı ile açtığınız hesapta Enpara tarafınıza tam %19 faiz oranı teklif ediyor. Bu oran, Akbank ve ING Bank ile şüphesiz yarışabilecek seviyede ve QNB Finansbank yapısı altında değerlendirildiğinde şubesiz de olsa bankanın güvenilir olduğu söylenebilir. 20.000 TL’niz, Enpara.com mevduat hesabında 1 ay içinde 283,18 TL net getiriyi tarafınıza kazandırabiliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here