Ana sayfa Bankalar 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

4302
0

Tüketicilerin nakit gereksinimlerine yönelik kullandıkları gerekseme kredileri için uzun solukta taksitlendirme yapılabiliyor. Sadece 36 ay vade benzer biçimde uzun bir süre geri ödemesi yapılacak olan gerekseme kredisi ürünü her yönüyle araştırılmalıdır. Şundan dolayı daha uzun solukta ödeme kolaylığı olsun diye fahiş oranlarda kredi kullanımından kaçınılmalıdır.

İhtiyaç kredisi vadeleri, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafınca alınan bir karar ile maksimum 4 yıl süreli kullandırılmaya başladı. Sadece tüketicilerin çeşitli avantajlardan ve daha uygun geri ödeme koşullarından dolayı çoğunlukla tercih ettikleri kredi türü 36 ay vadeli gerekseme kredisidir.

Bu talep doğrultusunda müşterilere 3 senelik bir ödeme planı hazırlanarak, tüketicinin uygunluğuna bakılırsa istenilen oranda kredi kullanımı sağlanabiliyor. Sadece tüketicinin krediyi kullanabilmesi için gerekseme kredisi şartlarını yerine getirmesi ve bankanın emek harcama politikasına bakılırsa istenilen belgelerin hazırlaması gereklidir.

36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Müracaat Şartları ve Lüzumlu Belgeler

Nakit ihtiyacınız olan şeyleri 36 ay vadeli taksitlendirerek karşılamak için bankaların 36 ay vadeli gerekseme kredisiürünlerine müracaat yapabilirsiniz. Bu ürün için her bankanın kullandırma politikası değişik olsa da çoğu zaman başvuruda istenebilecek belgeleri sizler için sıraladık.

Nüfus cüzdan fotokopisi, kamu, {özel sektör} ve emekli müşteriler için emekli aylık bilgisi, SGK hizmet dökümü ve e-bordro belgeleri, şirket imza sirküleri, serbeste meslek sahibi olan kişiler için son vergi levhasının fotokopisi, kira geliri olanlar için kira kontratı fotokopisi ve tapu fotokopisi, abonelik gerektiren hizmetlerden birine ilişik müşterinin adına düzenlenmiş faturanın aslı ya da belli bir süre ilkin alınmış ikametgah belgesi.

Bireysel krediler için bu belgelerin birkaçı ya da şube yetkilileri tarafınca talep edilen lüzumlu görülen öteki evraklar tarafınızdan istenebilir.

36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Devletimizde etkinlik gösteren nerede ise her banka 36 ay vadeli gerekseme kredisi vermektedir. Bu bankaları değerlendirirken uyguladıkları faiz oranlarını, geri ödeme miktarlarını ve öteki ücretlerini iyi çözümleme etmek tüketicinin lehine olacaktır.

İhtiyaç kredilerinin genel özellikleri ise tüketicinin paraya gereksinim duyan her mevzuda bu ürünü kullanabilmesi, uzun solukta geri ödeme sağlanması, maaşını 3 ayda bir alanlar için üç ayda bir taksit ödeme imkanısunulması ve vade sayısına bakılırsa değişik faiz oranlarının uygulanması diyebiliriz…

36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren 5 Banka

Tüketicinin aleyhine olabilmesi için gerekseme kredisi veren bankaları detaylı araştırması gereklidir. En uygun faiz oranlarının ve en uygun ödeme koşullarının hangi banka tarafınca sunulmuş olduğu iyi çözümleme edilmelidir. 36 vadeli gerekseme kredisi veren bankalar içinde en uygun koşulları olan finans kurumlarını sizler için araştırdık.

Ek olarak Bakınız: 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Ziraat Bankası 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Her türlü ihtiyacınız için 36 ay ödemeli Ziraat Bankası tüketici kredisinden yararlanabilirsiniz. Banka bu ürünü için esnek ödeme seçenekleri sunmaktadır. Kredi vadesi süresince, krediyi kullanan şahıs için yaşam sigortası yapılmaktadır. Ek olarak maddi ve-veya kişisel güvence alınmaktadır.

Ziraat Bankası 36 ay vadeli gerekseme kredisi için mobil şubeden, davet merkezinden. ATM’lerden, web şubeden, Ziraat Bankası şubelerinden ya da bankanın resmi web sitesinden müracaat yapabilirsiniz. Bankanın masrafsız tüketici kredisi ürünü için belirlediği güncel faiz oranı yüzde 1,26’dır.

Müracaat için tıklayın.

Halkbank 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Uygun faiz oranlarıyla tüketicilerin sıhhat, eğitim ve gezi benzer biçimde gereksinimlerinde nakit gereksinimlerini karşılayabilmesi adına Halkbank’a bireysel kredi ürünleriyle hizmet sunmaktadır. Bankanın faiz oranları yüzde 1,20’den başlamaktadır.

Müşteriye yaşam sigortası primi yapılmakta olup, sigortanın tutarı kişinin cinsiyetine, yaşına ve kredinin miktarına bağlı olarak değişmektedir. Mesela 36 ay vadeli 10 bin TL kredi kullanan adam müşteriye sigorta primi olarak senelik 30 lira uygulanmaktadır.

Müracaat için tıklayın.

Vakıfbank 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank bireysel krediler kategorisinde geniş bir ürün yelpazesine haiz diyebiliriz. Bu ürünlerden en fazlaca tercih edilen ise Taksitli İhtiyaç Kredisidir. 36 ay vade seçenekleri ile ister aylık, isterseniz de 3 aylık ödemeler düzenlenerek uygun faizlerde kredi kullanımı sağlanıyor.

Değişken taksitlerle geri ödeme imkânı yakalamak isteyen tüketiciler Vakıfbank’tan kredi kullandıklarında yaşam sigortası yaptırmakla yükümlü oluyorlar. Ticari niteliğe haiz olan kişiler haricinde belirli ve tertipli gelire haiz olan tüketiciler ile istihbaratı pozitif olan gerçek kişiler Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi kullanabilirler. Bu kredi ürününün kullandırılması güvence karşılığı gerçekleşmektedir.

Müracaat için tıklayın.

İş Bankası 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Nüfus cüzdanınızı ve gelir durumunu gösteren belgeyi yanınıza alarak, bankanın bireysel kredileri için lüzumlu olan müracaat formunu da doldurarak anında İş Bankası 36 ay vadeli gerekseme kredisi ürününden yararlanabilirsiniz. Üstelik şubeye giderek müracaat yapabilecek kadar vaktiniz yoksa bankanın bu mevzuda müşterileri için hususi hazırladığı öteki platformları da kullanabilirsiniz.

İş Bankası gerekseme kredisi faiz oranları ise seçeceğiniz kampanyaya ve kullanacağınız kredi miktarına bakılırsa değişmektedir. Bankanın 25 bin TL ve üstü kredilere uyguladığı faiz oranı yüzde 1,19’tür. 1-48 ay vadede İhtiyaç Kredisi Kampanyası ise sigortalı olup 3 bin TL ile 25 bin TL arasına yüzde 1,27 faiz oranı ile kullandırılmaktadır. Aynı fiyat aralığına ve vade seçeneklerine haiz fakat sigortasız olan ürününde ise yüzde 1,33 oranında faiz uygulanmaktadır.

Müracaat için tıklayın.

Güvence Bankası 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

İhtiyacınıza bakılırsa en uygun krediyi kullandırabilmek adına Güvence Bankası faiz oranları da taksit sayısına ve kredi tutarına bakılırsa değişkenlik göstermektedir. 36 ay vadeli gerekseme kredisi kullanım miktarınız 1 bin TL ile 5 bin TL içinde ise yüzde 1.84, 5 bin TL ile 10 bin TL yüzde 1.75, 10 bin TL ile 15 bin TL içinde ise yüzde 1,64 faiz oranı uygulanmaktadır.

Kullanılan miktar çoğaldıkça 36 ay vadeli gerekseme kredisi faiz oranları düşmektedir. Mesela 40 bin TL kullanıma yüzde 1.39, 100 bin TL kullanıma ise yüzde 1.29 faiz oranı uygulanmaktadır. Güvence Bankası 36 ay vadeli gerekseme kredisi için müracaat kanalları ise web şubesi, Güvence Cep, Feysbuk sayfası, Sms numarası, ATM’ler, telefon bankacılığı ve şubelerdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here