Ana sayfa Bankalar 70.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar

70.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar

918
0

70.000 TL birikimi olan banka alan kişi en fazla hangi banka mevduata faiz veriyorsa parasını orada değerlendirmek ister. Bundan dolayı sizler için 70.000 TL’ye en oldukça faiz veren bankaları çözümleme ederek listeledik. Bankaların mevduata sefalar getirdin faizi tatbik eden kampanyalarını, avantajlı esnek hesap ve faiz oranlarını araştırdık…

ING Bank E-Turuncu Hesap Faiz Oranları

Bankalar tarafınca gösterilmekte olan faiz pozitif yanları ile yatırım araştırması icra eden kişilere, ING Bank e-Turuncu hesabın 1 yıl süresince beklentilerini karşılayabilecek bir hesap türü bulunduğunu söyleyebiliriz. Birikimleriniz ister Türk Lirası olsun, ister Euro ya da Dolar e-Turuncu sefalar getirdin faizi ile yıl süresince kazanabilirsiniz. ING Bank’ın şubesi yerine dijital yayınlarını kullanan müşterilerine hususi oluşturduğu bu kampanya avantajlı faiz oranları sunuyor. Üstelik EFT/Havale harcaması ile hesap işletim tutarı de ödenmediği için alan kişi birçok mevzuda avantaja haiz olabiliyor.

70.000 TL için ING Bank e-Turuncu hesap faiz oranlarından yararlanmak isteyenler yüzde 20,50 faiz oranından birikimlerini değerlendirebiliyor. Vade beklenmesine gerek kalmadan, alan kişi istediği an para yatırma ve çekme özgürlüğüne haiz oluyor. Bunun için ATM’leri, mobil bankacılığı ya da web bankacılığını kullanabiliyor. ING Bank e-Turuncu hesap açtırmak isteyenler web şubesi üstünden de işlem yapabiliyor.

Ek olarak Bkz:

  • 50.000 TL’ye En Fazlaca Faiz Veren Bankalar
  • 60.000 TL’ye En Fazlaca Faiz Veren Bankalar
  • 100.000 TL’ye En Fazlaca Faiz Veren Bankalar
  • En Fazlaca Faiz Veren 7 Banka

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları

Birikimleri kıymet kazansın isteyenler için Odeabank Oksijen Hesabı ile hizmet veriyor. Banka, daima yüksek faiz oranlarıyla hizmet vereceğini belirterek, vadesiz kullanım tutarını müşterinin belirleyebileceği bir kampanya duyurdu. Bu kampanya çerçevesinde müşteriye belirlenen vadesiz kullanım miktarını, nakde gereksinim olduğu her an kullanabilme özgürlüğü tanınıyor.

Odeabank Oksijen Hesap açtıran müşterinin hem ödemelerini yapabilmesi, hem de nakit çekebilmesi için avantajlı fırsatlar sunuyor. Mesela 3.000 TL’lik tek seferde yapılacak olan ödemelerde her ay 2 beyaz perde bileti ücretsiz bir şekilde gönderiliyor. Odeabank Oksijen Hesap faiz oranlarına baktığımızda ise 70.000 TL’ye %19,50 oranının uygulandığını görüyoruz. Bundan dolayı yüksek faiz oranı arayanlar için Oksijen Hesabı avantajlı olabilir.

Akbank Direkt Özgür Hesap Faiz Oranları

Vade beklemeden para yatırıp çekme hakkı sunan bir öteki bankada Akbank. Bankanın Özgür Hesap adı altında oluşturduğu kampanya ile müşterilere 60 gün süresince yüksek faiz sunuluyor. Müşterinin para yatırdığında faiz kazanması, parasını çektiğinde ise faiz kaybı yaşamaması yönelik bir kampanya hazırlanmış. Akbank Direkt Özgür Hesap kapsamında ilk hesap açanlara, 60 gün süreyle geçerli olmak suretiyle yüzde 17 faiz oranı sunuluyor. Söz mevzu süre bitiminde ise sıralama faiz oranları uygulanmaya başlıyor.

70.000 TL için Akbank Direkt Özgür Hesap ilk açılış faiz oranları hesaplandığında ortalama olarak ayda 850 TL civarında net kazanç ortaya çıkıyor. Bu kazançtan yararlanmak isteyenler bankanın mobil ve direkt web platformlarını kullanabilirler. İnternet erişimi olmayanlar ise Akbank şubeleri aracılığı ile hesap açılışı talep edebilirler.

Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Mevduatını güvence altına almak ve yüksek faiz oranlarıyla kıymetini korumak isteyenlere hususi Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı avantajlı olabilir. Banka müşterilerine 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl ve kırık vadeli olarak hesap açma imkanı sunuyor. Müracaat kanalları ise şubeler ve online şubedir. Ziraat Bankası İnternet Şubesi için mevduata verilen faiz oranları vadeye ve hesap türüne nazaran değişmektedir. 70.000 TL için bankanın müşterilerine 30 gün vadeyle sunmuş olduğu faiz oranı %17,5 seviyesinde.

Yapı Kredi E-Mevduat Faiz Oranları

Türk Lirası, EUR ve USD hesaplarınız için 1 günden 732 güne kadar istediğiniz vade süresince faiz kazanmak için Yapı Kredi e-Mevduat hesabını değerlendirebilirsiniz. Müşterilerinin işlemlerini günün her saati gerçekleştirebilmesini elde eden banka, mobil şubenin ve web şubesinin kullanımına olanak tanıyor. Yapı Kredi E-Mevduat faiz oranları ile 70.000 TL birikiminize 31 günlük vadede yüzde 9.75 uygulanır.

Vakıfbank E-Mevduat Faiz Oranları

Vakıfbank e-Mevduat hesabı da web bankacılığı rekabetçi faiz oranları içinde bulunuyor. 70.000 TL mevduat ile Vakıfbank bünyesinde açtıracağınız e-mevduat hesabıyla vade süresince %10,50 oranında faiz kazancı elde etme şansına sahipsiniz. 1 yıl geçerli olan bu faiz oranları brüt faiz olarak açıklanmaktadır. Mevzu hakkında kapsamlı informasyon edinmek için şubelere gidebilir ya da telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

Enpara.com Faiz Oranları

Birikim hesaplarınıza yüksek faiz oranlarıyla kazanç sağlamak için Enpara kampanyalarını değerlendirebilirsiniz. Banka 32 günlük vade ile mevduata yüzde 19 oran uygulamaktadır. 70.000 TL için Enpara.com faiz oranlarını kullanarak hesaplama yaptığımızda vade sonundaki net bakiyeniz Vade sonu net bakiye 70.991,13 TL olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here