Ana sayfa Bankalar 80.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar

80.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar

550
0

Vadeli mevduat hesabı, günümüzün en oldukça kullanılan hesap türlerinden bir tanesi ve derhal her bankada bu hesaplar tarafınıza değişik faiz oranları ile açılabiliyor.

Dönem dönem memurlara, dönem dönem maaş hesabı olan bankalara sunulabilen bazı hususi teklifler varken pek oldukça bankanın genel faiz oranlarının da bulunduğunu bilmekteyiz.

Bu yazımızda, 80 bin TL’ye en oldukça faiz veren bankalar hakkında tarafınıza data vereceğiz. Siz de bu durum hakkında detaylı data almak ve vadeli mevduat hesaplarının faiz oranları hakkında merak ettiklerinizin yanıtını almak isterseniz; yazımızı takip edebilirsiniz.

Ek olarak Bkz:

  • 20.000 TL’ye En Oldukca Faiz Veren Bankalar
  • 50.000 TL’ye En Oldukca Faiz Veren Bankalar
  • 60.000 TL’ye En Oldukca Faiz Veren Bankalar
  • 70.000 TL’ye En Oldukca Faiz Veren Bankalar
  • 100.000 TL’ye En Oldukca Faiz Veren Bankalar
  • En Oldukca Faiz Veren 7 Banka
  • Bankaların Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları

ING Bank E-Turuncu Hesap Faiz Oranları

Internasyonal alanda oldukça meşhur bir banka olan ING Bank, tarafınıza mevduat hesabı açabilen bankalardan ve 80.000 TL’niz var ise, en oldukça burada faiz alabiliyorsunuz.

E-Turuncu hesap tam %20,50 faiz oranı ile karşımıza çıkıyor ve 80.000 TL’nizin 1 ay içinde 1.153,72 TLnet getirisinin bulunduğunu biliyoruz. Siz de herhangi bir ING Bank şubesinden, detaylı bilgiyi alabilir ve paranızı ING Bank’ta değerlendirebilirsiniz.

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları

Odeabank da paranızı kıymetli kılabilen bankalardan bir tanesi; ek olarak ING Bank kadar fazla olmasa da Türkiye’nin en iyi mevduat hesabı faiz oranlarına haiz.

Bakıldığında Oksijen Hesap adı ile sunulan bu mevduat hesabı ile 80.000 TL’nizi yalnız 1 ay içinde 81.162,52 TL olarak bulabilirsiniz.

1.162,52 TL net getirisi olan Odeabank Oksijen Hesap sahibi olmak için yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey ise herhangi bir Odeabank şubesine uğramak. %19,50 benzer biçimde bir faiz oranı, Türkiye şartlarında oldukça kıymetli.

Akbank Direkt Özgür Hesap Faiz Oranları

Akbank, Türkiye’de mevduat hesabı mevzusunda en uzman ve en iyi teklifleri veren bankalar içinde geliyor.

Türkiye’de güvenilir bankacılık hizmeti veren Akbank’ın direkt özgür hesabı ile siz de 80.000 TL’nizi %17,00benzer biçimde bir oranla saklayabilir; rahatça aylık 975,67 TL net getiri elde edebilirsiniz.

Müracaat için herhangi bir Akbank şubesini ziyaret etmeniz kafi olacaktır.

Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Ziraat Bankası’nın mevduat hesabı ile paranızı aylık %17,5 faiz oranıyla değerlendirebilirsiniz.

Aylık tam 1.100,34 TL ek gelir elde edebileceğiniz Ziraat Bankası mevduat hesabında, 80.000 TL’nizi güvenle saklayabilmenizin mümkün bulunduğunu belirtelim. Herhangi bir Ziraat Bankası hesabınız var ise ve paranızı burada saklıyorsanız, bunu derhal alan kişi hizmetlerini arayarak da mevduat hesabına çevirebileceğinizi hatırlatalım.

Öteki bankalara nazaran birazcık azca olsa da, güvenilirlik mevzusunda devlet desteği yardımıyla Ziraat Bankası fazlaca iyi bir konumda ve paranızı mevduat hesabıyla değerlemek için burayı tercih edebilirsiniz.

Yapı Kredi E-Mevduat Faiz Oranları

Yapı Kredi, hususi bankacılık hizmeti ile senelerdir Koç Grup altında işletiliyor ve müşterilerine e-mevduat hesabı adı ile bazı teklifler sunabiliyor.

Paranızın tutarına nazaran değişebilen faiz oranları bulunan Yapı Kredi’de siz de 80.000 TL’nizi aylık %9,75 faiz oranı ile saklayabilir; faizlerden yararlanabilirsiniz.

Bakıldığında %9,75 faiz oranının e-mevduat ekseninde aylık net getirisi 563,10 TL oluyor ve bu öteki bankalara nazaran tercih edilebilir bir teklif olmasa da; hesabınız var ise ve Yapı Kredi’de kalmak istiyorsanız, her şeye karşın kullanılabilir.

Vakıfbank E-Mevduat Faiz Oranları

Vakıfbank’ta 80.000 TL’niz için e-vadeli mevduat hesabı açabilmeniz mümkün. Yarı devlet destekli bir banka görünümü sergileyen Vakıfbank, tarafınıza aylık %10,50 faiz oranı sunuyor.

1 ay içinde 80.000 TL’nizin net getirisi 586,85 TL oluyor. Vakıfbank e-mevduat hesabına derhal Vakıfbank’ı arayarak kaydolabilirsiniz.

Enpara.com Faiz Oranları

QNB Finansbank yapısı altında işletilen Enpara.com sanal ve şubesiz bankacılık hizmeti de paranızı güvenle saklayabileceğiniz kuruluşlardan bir tanesi.

80.000 TL’nizi Enpara’da tam %19 faiz oranı ile saklayabilmeniz ve 1 ay içinde 1.132,71 TL net getiri edinebilmeniz mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here