Ana sayfa Bankalar 90.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar (Güncel 2019 Oranları)

90.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar (Güncel 2019 Oranları)

580
0

90 bin TL’lik bir birikime haiz olanlar için en iyi mevduat faiz oranlarını veren bankaya yatırım yapmak ehemmiyet arz etmektedir. Bankaların verdiği faiz oranları incelendiğinde ise e-mevduat faiz oranlarının daha yüksek olduğu görülmektedir.

Bu yüzden belirttiğimiz miktardaki birikimlerinize alabileceğiniz faizi ve kar oranlarını aşağıda sıraladık. Böylelikle anlık olarak bankalardan aldığımız faiz oranları ile istediğiniz seçenekleri değerlendirerek, en yüksek faiz oranı garantisini sunabilmeyi hedefledik. İşte tüm bankaların e-mevduat ürünlerinin ve faiz oranlarının güncel sıralaması…

ING Bank E-Turuncu Hesap Faiz Oranları

ING Bank E-Turuncu hesap, bir yıl süre ile 90.000 TL birikimi olan kişilerin beklentilerini fazlasıyla karşılayabilecek bir hesap türüdür. Bundan dolayı bu hesap yardımıyla mevduatınızı TL, Euro ya da Dolar üstünden E-Turuncu sefalar getirdin faiziyle ilk bir yıl, öteki bankalara oranla daha yüksek meblağlarda katlayabilirsiniz.

1 senelik sürecin peşinden devam eden aylarda ise yüzde 10,50 faiz oranı sunan ING Bank E-Turuncu hesap, müşterilerine değişik bankacılık işlemleriyle de kazandırmaya devam ediyor. Mesela hesap işletim tutarı ödenmiyor, EFT ve havale harcamaları ödenmiyor ve dijital kanalların kullanımı sebebi ile müşterilere yüksek faiz oranı sunuluyor.

90 bin TL için ING Bank E-Turuncu sefalar getirdin faizi yüzde 20,50 oranında belirlenmiştir. Bu oran üstünden birikimlerini değerlendirerek, daha fazlaca kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Üstelik ATM’leri, mobil bankacılığı ve web bankacılığını kullanarak, vade beklenmesine gerek kalmaksızın arzu ettiğiniz an para yatırabilir ve çekebilirsiniz. Hesabın açılması için bankanın web şubesini kullanarak işlem yapabilirsiniz.

Odeabank Oksijen Hesap Faiz Oranları

Odeabank’ın müşterilerine hususi sunmuş olduğu Oksijen Hesabı, dijital kanalları kullanan müşteriler için düzenlenen avantajlı bir kampanyadır. Bu kampanya kapsamında yüksek faiz oranlarından yararlanmak isteyen mevduat sahiplerine, vadesiz kullanım tutarını kendilerinin belirleyebileceği esnek koşullar sunulmaktadır.

90.000 TL’lik bir mevduata haiz olan mudiler, yüzde 19,50 düzeyinde Odeabank Oksijen Hesap faiz oranları ile birikimlerini değerlendirebiliyor. Bilhassa yüksek faiz oranları arayan mevduat sahipleri için avantajlı olan Oksijen Hesap, oluşturulan kampanya kapsamında müşterilerine değişik ayrıcalıklarda tanıyor.

Mesela 3 bin liralık tek seferde yapılacak olan ödemelerde, her ay 2 beyazperde bileti ücretsiz bir şekilde gönderiliyor. Ek olarak müşteriye belirlenen vadesiz kullanım meblağsını, gerekseme olduğu her an kullanabilme özgürlüğü sunan OdeabankOksijen Hesap pek fazlaca şahıs tarafınca tercih edilmeye devam ediyor.

Akbank Direkt Özgür Hesap Faiz Oranları

Akbank Direkt Özgür Hesap olarak duyurduğu kampanyası kapsamında müşterilerine yüzde 17,5 faiz oranı ile kazanma şansı sunuyor.

90 bin TL birikimi olan müşterilerine 2 ay süresince yüksek faiz oranı sunulması, kişinin her para yatırdığında daha fazlaca faiz miktarı kazanması, buna karşılık olarak para çekimi gerçekleştirdiğinde de faiz kaybı yaşamaması Akbank Direkt Özgür hesabı avantajlı meydana getiren özelliklerinden bir kaçıdır. Bu avantajlardan yararlanmak isteyenler mobil ve direkt web platformlarını kullanabiliyor.

Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Ziraat Bankası şubesi yerine dijital bankacılık kanalını kullanmayı yeğleyen müşteriler, daha yüksek faiz oranları ile mevduatlarını değerlendirme şansı buluyor. Ziraat Bankası İnternet Şube Mevduat Hesabı bilhassa yüksek faiz oranları ile parasının kıymetini korumak isteyenlere hususi oluşturulan bir kampanya ürünüdür.

Bilhassa 90.000 TL şeklinde yüksek meblağlarda birikimi olan kişilerin mevduatlarını güvence altında tutarak faiz kazanmalarına yönelik hazırlanmıştır. T.C. Ziraat Bankası e-Vadeli Mevduat hesabı kapsamında TL hesabı olan müşterilere yüzde 17,50 faiz oranı verilmektedir.

Yabancı para birimi ile yatırım yapmak isteyenlere ise daha düşük faiz oranları sunulmaktadır. Euro için yüzde 1.25, Dolar için yüzde 2,75 bankanın güncel faiz oranlarıdır. Müşterilerine 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl ve kırık vadeli olarak hesap açma fırsatı sunulması da bankanın sağlamış olduğu avantajlar içinde bulunmaktadır.

Yapı Kredi E-Mevduat Faiz Oranları

1 günden 732 güne kadar talep ettiğiniz vade süresince faiz kazanmak için bir e-mevduat hesabı arıyorsanız, Yapı Kredi’nin E-Mevduat hesabını değerlendirebilirsiniz. Tüm para birimleri için ayrı ayrı faiz oranı sunan banka, müşterilerinin günün her saati işlem yapabilme özgürlüğü olabilmesi için web şubesinin ve mobil şubesinin sınırsız kullanımına imkân tanıyor.

90.000 TL’lik birikiminiz için 31 günlük vadede yüzde 9,75 oranında bir faiz kazanma pozitif yanları elde ediyorsunuz.

Vakıfbank E-Mevduat Faiz Oranları

90.000 TL’ye en fazlaca faiz veren bankalar sıralamasında Vakıfbank da bulunmaktadır. Bankanın şu anki güncel faiz oranları TL hesapları için yüzde 10,50 seviyesindedir.

Enpara.com Faiz Oranları

Enpara e-mevduat hesapları içinde yalnız dönemsel olarak değil, devamlı yüksek faiz oranı sunan bankacılık kanallarından biridir. Bu yüzden 90 bin TL şeklinde yüksek meblağlarda birikimi olanların daima değerlendirmesi ihtiyaç duyulan bir seçenek Enpara.com’dur.

Müşterilerine günlük vadede yüzde 19 faiz oranı tatbik eden Enpara, vade sonunda net kazanç olarak yüksek meblağlar sunmaktadır. 90.000 TL’lik mevduatın 32 gün süre ile faize yatırıldığını düşünürsek, bankanın vade sonunda müşterisine ödeyeceği net kazanç 1.274,30 TL olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here