Ana sayfa Bankalar Akbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Akbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

681
0

Akbank Direkt servisi ile son dönemde sıkça adından söz ettiren, Türkiye’nin en nitelikli ve ürünü bolca bankalarından bir tanesi olan Akbank; kredi kartları ile de dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.

Axess markalı pek oldukca kredi kartını müşterilerine sunan Akbank’ta siz de bu kredi kartlarını alarak harcamalarınızı akıllı bir şekilde yapabiliyor, bilgili bir kredi kartı kullanıcısı olmanız halinde, ev ekonomisinin işlerliğini daha sıhhatli hale de getirebiliyorsunuz.

Dönem dönemse kredi kartlarının limitlerinin artma ihtiyacı hissedilebiliyor. Bu minvalde Akbank kredi kartı limiti yükseltme işlemi, kolay bir şekilde yapılabiliyor. Bugünkü yazımızda, kredi kartı limitinizi hangi koşullarda yükseltebileceğinizi tarafınıza açıklayacağız.

Akbank Kredi Kartı Limiti Iyi mi Yükseltilir?

Kredi kartı limitinizi öğrendikten sonrasında, yükseltmek istiyorsanız; Akbank kredi kartı yükseltme işleminin öncelikli koşulu tertipli ödeme yapıyor olmanızdır.

Eğer tertipli ödemeler gerçekleştiriyorsanız, aşağıdaki kanallardan kredi kartı limitinizi yükseltme başvurusu yapabilirsiniz.

Banka şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

Herhangi bir Akbank şubesinden rahatça kredi kartı limiti yükseltme talebi verebilirsiniz. Alan kişi temsilcisiyle görüşmeniz yeterlidir.

İnternet şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

Akbank Direkt online şubesinden, kredi kartlarım sekmesine girerek “limit arttırma” veya “kredi kartı limiti yükseltme” seçeneklerini bulabilir, bu seçeneklerde lüzumlu onayı vereren kredi kartı limitinizi yükseltme başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ATM’lerden kredi kartı limiti yükseltme

ATM’de kartlı işlem yaparak, kart seçenekleri veya tercihler sekmesinden kredi kartı limit arttırma talebi vermeniz de mümkündür. Müracaat, ATM’lerden yapmanız halinde de anında değerlendirmeye alınabilir ve uygunsa birkaç gün içinde limitiniz yükseltilir.

Akbank Kredi Kartı Limitimi Iyi mi Öğrenebilirim?

Ilk olarak kredi kartı limitinizi yükseltmek istiyorsanız, kredi kartı limitinizin ne kadar bulunduğunu da öğrenmeniz gerekebilir. Bunu öğrenmek için aşağıdaki bazı yolları kullanabilirsiniz.

  • İnternet Şubesi / Mobil Uygulama: İnternet şubesi veya mobil uygulama yolu ile Akbank online kullanıcı panelinize erişerek “kredi kartlarım” menüsünden, kredi kartlarınıza dair tüm detayları edinebilmeniz mümkündür.
  • Alan kişi Hizmetleri: Akbank’ın satın alan hizmetleri numarası 444 2 525 numarasında hizmet veriyor ve kredi kartı bilgilerinizi bu numara üstünden de rahatça öğrenebiliyorsunuz.
  • ATM: ATM’lere kredi kartınız ile giriş yaparak da borç ödeme sekmesinden veya kart detayları sekmesinden, Akbank kredi kartı limitinizi öğrenebiliyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here