Ana sayfa Bankalar Albaraka Türk(World) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Albaraka Türk(World) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

643
0

Albaraka Türk bankasının kullanmakta olduğunuz kredi kartı yada banka kartının şifresini almak isteyen ziyaretçilerimize bu mevzuda merak ettikleri soruları açıklamak istiyoruz.

Bilhassa müşterilerine kolay yoldan kart şifresi almalarını sağlamak için birçok yöntem geliştiren Albaraka Türk’ün SMS, ATM ve İnternet şubesi üstünden gizyazı alma yöntemlerini belirtmek istiyoruz.

Albaraka Türk Kredi Kartı Gizyazı Alma

Albaraka Türk bankası kredi kartı şifresi almak için bankanın telefon bankacılığını hizmetlerini kullanarak alan kişi danışmanları üstünden detaylı bir halde data alabilirsiniz.

0216 444 5 666 numarayı aramanız durumunda karşınıza çıkan alan kişi temsilcisine Albaraka Türk bankası kart şifresi almak istediğinizi belirtmeniz durumunda alan kişi temsilcisi sizlere kısa süre içinde data verecektir.

Durağan(durgun) hatlardan ve cep telefonlarınız üstünden bu numarayı aramanız durumunda Albaraka Türk bankası kart şifresi kısa süre içinde cep telefonlarınıza SMS kanalıyla bildirecek ve kredi kartı şifrenizi almanıza destek olacaktır.

Albaraka Türk Bankamatik Kartı Gizyazı Alma

Albaraka Türk bankasının en yakın ATM’sine giderek kartınıza ilişik yeni şifreyi buradan kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun için size yeni gelen kartınızın içinde geçici bir gizyazı bulunacağından dolayı bu şifreyi tek sefer mahsus girerek ATM üstünden yeni kartınızın şifresiniz kolay yoldan alabilirsiniz.

Albaraka Türk bankasının kart şifresi almak için bankanın müşterilerine sunmuş olduğu web bankacılığı hizmetlerini kullanarak ta alabilirsiniz. Online işlemler üstünden Albaraka Türk bankasının resmi internet sayfasına girerek burada sizlerden istenecek olan kart detayları ile kartınızın üstünde yazan numaraları doğru bir halde girerek kart şifrenizi kolay bir halde alabilirsiniz.

 

Albaraka Türk Kart Şifremi Unuttum?

Kullanmakta olduğunuz Albaraka Türk kredi kartı yada bankamatik kartınızın şifrenizi unutmanız durumunda bankanın telefon bankacılığı, web bankacılığı üstünden yeni şifrenizi alarak kartınızı yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenleri açıklayalım.

Kredi kartınızın yada Albaraka Türk bankamatik kartınızın şifrenizi unuttuğunuz vakit bankanın web bankacılığı online hizmetler şubesine giriş yaparak buradan bulunan “Şifremi Unuttum “ menüsünden kart bilgilerini girerek kartınızın yeni şifresini oluşturabilirsiniz. Sizlere geçici gizyazı gönderecek olan bankanın en yakın ATM’sine giderek kartınızı şifresini buradan değiştirebilirsiniz.

Albaraka Türk bankasının telefon bankacılık hizmetlerini sizlere sunan 0216 444 5 666 numaralı telefonu da arayarak buradan kart şifrenizi alabilirsiniz. Bunun için alan kişi danışmanlarının sizlere yönelttiği sorulara doğru yanıt vermeniz ve kart bilgilerini doğru bir halde aktarmanız durumunda banka kısa süre içinde sizlere yeni kart şifrenizi SMS kanalıyla yollayacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here