Ana sayfa Bankalar Anadolubank(World) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Anadolubank(World) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

4621
0

Anadolubank’ın kullanmakta olduğunuz kart tiplerinin şifresini unutan yada ilk kez alacak olan müşterilerin merak ettikleri soruları buradan açıklamak istiyoruz.

Kredi kartı yada bankamatik kartlarınızın şifrenizi unuttuğunuz vakit yapmanız ihtiyaç duyulan adımları izleyerek sizlerde kartınızın şifresini alabilirsiniz.

Anadolubank Kredi Kartı Gizyazı Alma

Anadolubankası kredi kartı gizyazı alma işlemini gerçekleştirmek için 3 değişik yöntem bulunmaktadır. Bankanın en yakın şubesine giderek kredi kartı şifrenizi alabilirsiniz.

Bunun haricinde Anadolubank kredi kartı şifresi almak için bankanın alan kişi hizmetleri numarası olan telefon üstünden alan kişi danışmanları ile iletişime geçerek kredi kartı şifrenizi almak istediğinizi belirtmeniz durumunda alan kişi hizmetleri sistemde kayıtlı olan cep telefonlarınıza SMS yöntemiyle yeni şifrenizi gönderecek ve kartınızın şifrenizi alma mevzusunda sizlere destek olacaktır.

Anadolubankası gizyazı alma SMS yöntemi ise bulunmamaktadır. Esasen telefon hizmetleri bölümünden yapacağınız görüşmeden sonrasında cep telefonlarınıza SMS gönderecek olan banka kredi kartınızın yeni şifresini kullanmanızı elde edecektir.

Anadolubank Bankamatik Kartı Gizyazı Alma

Anadolubank resmi internet sayfası üstünden kart şifresi almak için bankanın online hizmetleri olan web şubesine giriş yaparak buradan Anadolubank kart şifresi alabilirsiniz.

Sadece bunun için gene bir şifrenizin bulunması gerekmektedir. Eğer web şubesine giriş şifresini de hatırlamıyorsanız yapmanız ihtiyaç duyulan Online hizmetler bölümünde bulunan şifremi unuttum kısmına giriş yaparak burada sizlerden istenen detayları eksiksiz bir halde doldurmak olacaktır.

Hem de Anadolubank bankamatik kart şifresi almak için bankanın en yakın ATM’sine giderek buradan da işlem yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan bankanın alan kişi hizmetleri danışma hattı olan 0850 222 55 50 numarayı arayarak bankamatik kart şifrenizi talep edebilirsiniz.

Alan kişi danışmanları sizlere kısa süre içinde data mesajı göndererek Anadolubank bankamatik kartşifrenizi almanızı elde edecektir.  7/24 hizmet veren telefon bankacılığı yardımıyla arzu ettiğiniz zaman şifrenize ulaşabilirsiniz.

Anadolubank Kart Şifremi Unuttum?

Anadolubank’ın kredi kartı yada bankamatik kartının şifresini unutmanız durumunda bankanın alan kişi hizmetlerini yada online bankacılık hizmetlerini kullanarak şifrenizi talep edebilirsiniz.

Online hizmetler doğrusu web bankacılığı şubesine giriş yaparak “Şifremi unuttum” menüsü içinde almak istediğiniz kartınızın şifresini buradan temin edebilirsiniz. Burada sizlerden istenecek olan detayları doğru bir halde girerek kartınıza tanımlanacak olan yeni şifrenizi kullanabilirsiniz.

Hem de Anadolubank kart şifresi almak için bankanın alan kişi hizmetleri numarası olan ve 7/24 hizmet veren 0850 222 55 50 numaralı telefonu arayarak buradan da kredi kartınızın yada Anadolubank bankamatik kartınızın unutmuş olduğunuz yeni şifresini alabilirsiniz. Bu belirttiğimiz yöntemler haricinde bankanın sizlere herhangi bir halde kart şifresi vermediğinin de altını bilhassa çizmek istiyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here