Ana sayfa Bankalar Anında Kredi Veren Bankalar

Anında Kredi Veren Bankalar

651
0

Bazı durumlarda, oldukca acil olarak nakit ihtiyacımız olabiliyor ve bu şekilde zamanlarda bankalara başvurmak durumunda kalabiliyoruz. Sadece kredi çekmek gelir durumu ve kredi notu üstünden değerlendirildiği için genel anlamda ekonomik sıkıntıda olduğumuz durumlarda kredi alabilmek zor bir hal alabiliyor. Bu yazımızda oldukca kolay, anında kredi veren bankalardan iki tanesini inceleyeceğiz. Anında Kredi Veren Bankalar hangileridir? Anında Kredi Iyi mi Alınır?

Anında Kredi Veren Bankalar

Ilk olarak altını çizmeliyiz ki, yalnız web üstünden işlem icra eden bankalar öteki bankalara bakılırsa daha süratli kredi veriyor. Kısaca banka şubesine gidip çeşitli işlemler ile uğraşmadan internetten yapacağınız müracaat ile krediniz anında onaylanabiliyor. Normal olarak bu durum her insanın kredisi onaylanacak anlamına da gelmiyor.

QNB Finansbank Enpara Anında İhtiyaç Kredisi

 

QNB Finansbank‘ın en oldukca tercih edilen ürünlerinden olan Enpara ile gerekseme kredisi kullanmak oldukca kolay. Bildiğiniz suretiyle Enpara’nın hali hazırda bir şubesi bulunmuyor ve tamamen şubesiz bankacılık hizmeti veriyor. Bu sayede de kredinizi masrafsız olarak kullanabiliyorsunuz. Mesela 20.000 TL kredi çektiğinizde masrafsız olarak elinize 20.000 TLnet olarak geçebiliyor. Onaylanması durumunda da paranız anında hesabınıza geçiliyor.

Kredi Kampanyaları ve Detaylı Bilgiler:

https://www.finansbank.enpara.com/kredi/ihtiyac-kredisi-hesaplama.aspx

TEB Bankası CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

CEPTETEB de, aynı şekilde Enpara benzer biçimde hizmet veren TEB Bankası‘nın yan kuruluşu olan bir şubesiz bankacılık sisteminden bir diğeri. Gene aynı şekilde hiçbir harcama ödemeden anında kredi kullanabilir ve paranızı anında hesabınıza aktarabilirsiniz. CEPTETEB ile harcama ödemezsiniz ve herhangi bir belge onayı istemez. Öteki bankada olduğu benzer biçimde burada da harcama ödemeyeceğiniz için elinize geçecek meblağ net tutardır herhangi bir kesinti olmaz.

Öteki Bankalar

Yukarıda söylediğimiz 2 bankanın haricinde anında kredi veren bankalar olarak sıralayabileceğimiz değişik bankalar da var. Sadece yazımızın başlangıcında belirttiğimiz benzer biçimde şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalarda kredinizin onaylanma ihtimali daha yüksek. Bununla birlikte bu bankalardan kullanacağınız kredilere herhangi bir harcama da ödemezsiniz.

Kullandığınız öteki bankaların web bankacılığı şubesinden sizin adınıza tanımlanmış süratli ve anında kredi kampanyalarını görebilir, kredilerim bölümünde de ön onay almış kredilerinizi inceleyebilirsiniz. Ön onay almış bir krediniz görünüyorsa bu kredinin kullandırım işlemlerini derhal başlatabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here