Ana sayfa Bankalar Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar 2019

Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar 2019

651
0

Anında onaylı kredi veren bankalar, Derhal onaylı kredi, krediye derhal onay veren bankalar hakkında detayları yazımızın devamında veriyor olacağız. Krediye anında onay veren bankalarherhangi bir belge talep edilmesine gerekseme duymaksızın yazışma merkezlerinden, web sitelerinden, mobil yada web bankacılığı hizmetlerinden meydana getirilen kredi başvurularına onay veren bankaları içermektedir. Bankaların dijital bankacılığı verdikleri önemle beraber her geçen gün şubelerine olan gerekseme azalmaktadır. İhtiyaç kredisi başvuruları da pek oldukca banka tarafınca dijital ortamlarda gerçekleştirilerek;

 • Gelir Belgesi,
 • Nüfus cüzdanı,
 • Kefil,
 • İkametgah yada satmaca örneği

Şeklinde belgelerin kredi başvurusu esnasında ibraz edilme zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Elektronik ortama yüklenen sözleşmenin onaylanması ile tamamlanan süreçte kimi bankalar kredinin teslimatı için müracaat sahibini şubeye çağrı ederken, kimi bankalar müracaat sahibininhesabına kredi miktarını havale yada EFT çekerek işlemin hiçbir aşamasında şubeye gelinmesine gerek bırakmamaktadır. Hususi bankaların öncülüğünde meydana gelen anında onaylı kredihizmetiyle banka müşterisi olmasanız bile şubeye gitmeden kredi kullanma ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Anında Onaylı Kredi Nedir?

Anında onaylı kredi, bankaların yapmış olduğu kampanyalardan birisidir. Son zamanlarda elektronik ve şubesiz bankacılığın yayılmasıyla birlikte anında onaylı krediler ve anında hesabınıza yatırılan krediler moda olmuştur. Mesela Cepteteb ve Enpara şubesiz bankacılık hizmetlerini kullanarak web üstünden yada SMS yöntemiyle kısa bir müracaat yapabilir ve onay alırsanız paranızın derhal hesaba geçmesini de sağlayabilirsiniz. Bu krediler daha oldukca şubesiz bankacılıktarafınca sağlansa da, öteki bankaların da teknolojiyi takip etmesiyle birlikte yaygın hale gelmiş ve bankalar arası bir yarışa dönüşmüştür.

Akbank Anında Onaylı Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Akbank Direkt ile şubeye gitmeden anında kredi onayı alınabilmektedir. 50.000 TL’ye kadar doğan gereksinimler için Akbank Direkt kredisine meydana gelen başvurularda yaşam sigortalı ve yaşam sigortasız seçeneklerde 36 aya varan taksitlerle gerekseme kredisi kullanımı için Akbank şubelerine gitme zorunluluğu bulunmamaktadır. Akbank kati onaylı kredi için yaşam sigortası seçeneğinize bakılırsa iki tane faiz seçeneğiniz bulunmaktadır:

 • Yaşam sigortanızı Akbank’tan yaptırırsanız aylık %2,65 oranında
 • Yaşam sigortanızı yaptırmaz yada Akbank’tan yaptırmazsanız aylık %2,75 oranında

Faizle kredi kullanabilirsiniz. Başvurular için Akbank Direkt Mobil, Akbank Direk İnternet, Akbank Web Sitesi yada Akbank Telefon Şubesi başvurularınızı kabul etmektedir. Akbank Direkt Kredi ile 50.000 TL’ye kadar olan gerekseme kredisi başvurularınızı şubeye gitmeden gerçekleştirebilecek olup 50.000 TL üstünde oluşan nakit ihtiyaçlarınız için kredi başvurularınızı Akbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Anında Onaylı Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Müşterisi olsun yada olmasın şubeye gitmeden kredikullanmak isteyen yurttaşlarımız Yapı Kredi Bankası’ndan anında onaylı kredi kullanabilmektedir. Yapı Kredi Bankası dijital müracaat kanalları vesilesiyle bireysel gerekseme kredisi ve konut kredisi başvuruları gerçekleştirilerek onay alınmakta olup bir tek onay alınan konut kredisi için Yapı Kredi şubelerine gidilmesi gerekmektedir. Yapı Krediye bireysel gerekseme kredisi başvurusu gerçekleştirecek olan yurttaşlarımız banka müşterisi olmaması halinde;

 • TC Kimlik Numarası,
 • Doğum Zamanı,
 • Cep Telefonu

Bilgileriyle Yapı Kredi internet sayfası üstünden kredi başvurularını gerçekleştirebilirler. Kredinin onaylanması sonrası Yapı Kredi satın alan temsilcisi müracaat sahibi ile iletişime geçerek müracaat sahibinin dilediği hesaba kredisini aktaracaktır. Yapı Kredi Bankası’nın internet sayfası üstünden banka müşterileri de anında kredi başvurusu gerçekleştirebilecekleri benzer biçimde Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Telefon Bankacılığı üstünden anında kredi başvurusu gerçekleştirebilirler. Kredi başvurusu için üst meblağ 25.000 TL olarak belirlenmiş olup limitler dahilinde başvurulan anında kredi için 36 ay vade seçeneğiyle %2,50’den başlamış olan faiz oranları uygulanmaktadır.

TEB Anında Onaylı Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

TEB, banka müşterisi olsun ya da olmasın 12.500 TL’ye kadar olan kredi başvuruları için şubeye gelme zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Ergonomik Kredi ismiyle yürüttüğü kampanyada TEB gelir belgesiz kredi fırsatından yararlanarak şubeye gitmeden anında kredi kullanmak isteyen yurttaşlarımız 4466’ya TC Kimlik Numaralarını kısa bildiri ile göndermeleri yeterlidir. 36 aya kadar müşteriye hususi faiz oranları eşliğinde sunulan Ergonomik Kredi için bir tek yaşam sigortası harcaması bulunmaktadır. Müracaat sonucu müracaat sahibinin kısa bildiri attığı cep telefonu numarasından bilgilendirildiği benzer biçimde TEB internet sayfasında;

 • TC Kimlik Numarası,
 • Cep telefonu numarası,
 • Güvenlik kodu

Detayları girilmek suretiyle Başvurum Nerede sayfasından müracaat sorgulanabilir.

Dipnot: Eğer TEB bankasına ilişik olan şubesiz bankacılık hizmeti veren Ceptetebuzantısını da kullanıyorsanız direkt olarak uygulama üstünden hızlıca kredi başvurusu yapabilir ve hiçbir belge gerekmeden kredinizin hesaba geçmesini sağlayabilirsiniz!

Enpara.com Anında Onaylı Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

 

Şubesiz bankacılık prensibinde hizmet veren Enpara, avantajlı kredi kartıyla beraber anında kredi fırsatıyla müracaat sahiplerine hizmet vermektedir. 30.000 TL’ye kadar olan nakit gereksinimlerinde Enpara gelir belgesiz kredi kullanarak herhangi bir banka şubesine gidilmesi gerekmemektedir.

 

 • 36 ay vadeli,
 • Aylık %2,35 faiz oranlı,
 • Dosya harcaması olmayan,
 • Yaşam sigortası mecburi

Kredi başvurusu için Enpara.com internet sayfası üstünden TC Kimlik Numarası, doğum zamanı ve cep telefonu numarası bilgileriyle müracaat gerçekleştirilmektedir. Başvurunuz onaylanması peşinden Enpara.com tarafınca başvuruda kullandığınız cep telefonu numarasına bilgilendirme kısa mesajı gönderilecek olup kredinizi istediğiniz hesaba ücretsiz bir şekilde aktarabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here