Ana sayfa Bankalar Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

551
0

Bankalara olan borçlarımız kimi zaman sırtımıza aşırı yük olabiliyor. Değişik değişik bankalara olan borçlarımız, ay içinde birden oldukça ödeme ve aylık taksit yükü oluşturuyor. Günden güne borçlanmaya devam ettiğimiz bu günlerde bu borçlarımızı da kapatabilmemiz için bankalara başvurmak mümkün olabiliyor. Bankalar, elinizi hafifletmek için gene Borç Kapatma Kredisi verebiliyor. İhtiyaç KredisiTaşıt Kredisi ve Kredi Kartı Borçları tümüyle değişik bankalara aktarma olabiliyor ve %1,17‘den süregelen faiz oranları ile tek çatı altına toplanarak bizlere destek olabiliyor. Peki Borç Kapatma Kredisi veren bankalar neler? Güncel 2017 Kampanyaları.

Niçin Borç Kapatma Kredisi Kullanmalıyım?

Borçlarınızı kapatabilmeniz için sizlere bu biçim bir yönlendirme yapmamız doğru olmaz. Sadece değişik değişik bir oldukça bankaya borcu olup, bunu tek bir çatıda toplamak isteyen bireyler bu krediyi tercih ederlerse ciddi anlamda yararını göreceklerdir. Tüm borçları tek bir bankaya devretmek sizin aylık ödemelerinizde rahatlık elde edecektir. Ek olarak Borç Kapama Kredilerinin faiz oranları da düşük olabiliyor.

Hangi Belgeler Gerekiyor?

  • Kimlik Belgesi
  • İkametgâh Belgesi (Kayıtlar güncel ise, son 3 aya ilişkin durağan(durgun) satmaca kafi.),
  • Maaş Bordrosu (Ön onay verilmemesi durumunda gerekir)

Eğer gelir durumunuz iyiyse ve bankalarda olan ödemelerinizde bir problem yoksa krediniz direk olarak ön onay alacak ve onaylanacaktır. Sadece ön onaya takılmanız durumunda gelirinizi belgeleyebilirseniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Borç Kapama Kredisi Veren Bankalar

  • Güvence Bankası
  • QNB Finansbank
  • Akbank
  • OdeaBank
  • Şekerbank

Şuan güncel olarak kampanyaları olan bankalar bu şekilde listeleniyor. Bu bankalar kanalı ile başvurularınızı yapabilirsiniz. Bankaların detaylı olarak kampanyalarını da aktaracağız.

Güvence Bankası

Güvence Bankası%1,25 faiz oranı ile Borç Aktarma Kredisi adı altında müşterilerine 36 ay’a kadar vade imkanları ile borç kapatma kredisi veriyor. Ek olarak bu kampanyada ödemlerinize 3 ay sonrasında başlayabilirsiniz.

QNB Finansbank

Eğer ödemelerinizde bir problem yoksa, Kredi ve Kredi Kartı borçlarınızı %1,23‘den süregelen faiz oranları ile QNB Finansbank çatısı altında birleştirebilirsiniz.

Vakıfbank

Yalnızca 18 ay vade ile ve 20.000 TL ile sınırı olan (üst limit) borçlarınızın tamamını VakıfBank çatısı altında birleştirebilirsiniz. Öteki banka benzer biçimde VakıfBank da 3 ay sonrasında ödeme imkanı sunuyor.

Akbank

15.000 TL‘ye kadar tüm Borç Aktarma Kredisi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ek olarak Akbank İnternet Şubesi üstünden direk olarak başvurabilir ve paranızı hesaba aktarabilirsiniz.

OdeaBank

Gene aynı şekilde 36 aya kadar vade imkanları ile tüm borçlarınızı OdeaBank çatısı altında toplayabilirsiniz. Faiz oranları ise %1,48.

Şekerbank

Şekerbank, tüm banka borçlarınızı tek çatı altına toplamanıza olanak sağlıyor. 3-36 ay içinde vade seçenekleri ile, %1,48‘den süregelen faiz oranları ile 100.000 TL‘ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi ile ilgili tüm sual ve sorunlarınızı alt bölümdeki yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here