Ana sayfa Bankalar Borcu Olana Kredi Veren Bankalar (Kesin Çözüm)

Borcu Olana Kredi Veren Bankalar (Kesin Çözüm)

713
0

Borcu olana kredi veren bankalar, borcu olana ve sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar, borcum var bankadan kredi alabilir miyim, borcum varken başka bankadan kredi alabilir miyim ve borcu olanlara kredi veren bankalar hakkında bilgiler yazımızın devamında. Günümüzde banka ve banka ürünlerinin kullanımı oldukça yaygınlaşmış durumda. Bilhassa kredi ve kredi kartıkullanımı devletimizde meydana getirilen araştırmalara gore oldukca üst seviyelerde. Durum bu şekilde olunca da bankalara olan borçlanma oranımız da aynı doğrultuda yükseliyor. Sadece borcumuz olsa da bazı durumlarda acil olarak kredi yada acil nakit ihtiyacımız olabiliyor. Bu benzer biçimde durumlarda da borcu olana kredi veren bankalar var mıdır benzer biçimde sorular aklımıza gelebiliyor. Yazımızın devamında borcu olana kredi veren bankaları ve öteki kredi çekme yöntemlerini anlatacağız. Bununla birlikte yazımız üstünden ilgili bağlantıları da takip ederek borç kapatma kredisi veren bankaları inceleyebilirsiniz.

Borcu Olana Kredi Veren Bankalar Var Mıdır?

Bankalara kredi yada kredi kartı borcunuz var ise kredi kullanmanız negatif yönde etkilenecektir. Geçtiğimiz senelerde devletin poşet yasa ile getirmiş olduğu bazı kanunlara gore bir şahıs maaşının oldukca üstünde olacak şekilde borçlanamayacak. Bankalar da bu duruma gore kredilendirme politikalarını tekrardan geliştirdiği için borcu olana kredi veremeyebiliyor. Sadece bu benzer biçimde durumlarda da bazı seçenekler mevcut. Örnek vermek gerekirse bankaların borcu olanlar için düzenlemiş olduğu çeşitli kredi ve kredi kampanyaları da olabiliyor. Peki bu kampanyalar nedir? Borcu olana kredi veren bankalar var mıdır?

 

Sadece bazı durumlarda bu değişim gösterebiliyor. Mesela bankalara ek gelirinizin olduğuna dair belgeler sunabilirseniz. Eğer banka size bir borcunuzdan dolayı kredi veremeyeceğini söylüyorsa da, banka çalışanlarına krediyi kullanabilmek için ek belge ve teminatlar gösterebileceğinizi iletirseniz kredinin onaylanma süreci hızlanacak ve olasılık olarak daha da yüksek olacaktır. Tüm bunların yanı sıra da bazı bankalar, borçlarınızı tek çatıya toplayabilmek için Borç Kapatma Kredisi adı altında kampanyalar düzenleyebiliyor. Bu kampanyalardan ise yazımızın devamında bahsedeceğiz.

Borcu Olana Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bir çok banka, riskli görmüş olduğu kişilere kredi ve kredi kartı kullandırmaz. Maalesef ödeme düzensizlikleri, gelir – borç dengesinin yetersizliği bu durumların son aşama negatif gelişmesine sebep olabiliyor. Sadece bankalar ile görüşerek de dağınık olan borçlarınızı tek çatı altına toplamak amacıyla kredi kullanabilir, öteki bankalardaki borçlarınızı kapatarak borcunuzu tek çatı altında birleştirebilirsiniz.

Değişik değişik bir oldukca bankaya borcu olup, bunu tek bir çatıda toplamak isteyen bireyler bu krediyi tercih ederlerse ciddi anlamda yararını göreceklerdir. Tüm borçları tek bir bankaya devretmek sizin aylık ödemelerinizde rahatlık elde edecektir. Ek olarak Borç Kapama Kredilerinin faiz oranları da düşük olabiliyor.

Hangi Belgeler Gerekiyor?

  • Kimlik Belgesi
  • İkametgâh Belgesi (Kayıtlar güncel ise, son 3 aya ilişkin durağan(durgun) satmaca kafi.),
  • Maaş Bordrosu (Ön onay verilmemesi durumunda gerekir)

Eğer gelir durumunuz iyiyse ve bankalarda olan ödemelerinizde bir mesele yoksa krediniz direk olarak ön onay alacak ve onaylanacaktır. Sadece ön onaya takılmanız durumunda gelirinizi belgeleyebilirseniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır.

Borç Kapama Kredisi Veren Bankalar:

 

  • Güvence Bankası
  • QNB Finansbank
  • Akbank
  • OdeaBank
  • Şekerbank

Şuan güncel olarak kampanyaları olan bankalar bu şekilde listeleniyor. Bu bankalar kanalı ile başvurularınızı yapabilirsiniz. Bankaların detaylı olarak kampanyalarını da aktaracağız.

Mühim hatırlatma: Bankaların hepsinin borç kapatma kredisi vereceği mevzusunda kati bir informasyon yoktur. Eğer yeni kullanacağınız kredi, (öteki borçlarınızı kapatıyor bile olsanız) bankanın şartlarını karşılamıyorsa bu krediniz de reddedilecektir. Bu sebeple borç ve gelir dengenizi iyi çözümleme etmeli ve banka çalışanı ile ön başvuruda bulunmalısınız. Borcu olana kredi veren bankalar isminde makalemizi okuduğunuz için teşekkürler. Alt bölümde yer edinen yorum bölümünden aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here