Ana sayfa Bankalar Dacia Finans Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Dacia Finans Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

650
0

Neredeyse tüm otomobil markalarında olduğu benzer biçimde, Dacia marka otomobillerde da firmanın kendi bünyesinden kredi kullanabilir ve taksitle vasıta sahibi olabilirsiniz. Banka siciliniz bozuksa ve bankalardan kredi alamıyorsanız otomobil firmalarının sunmuş olduğu kredi seçeneklerini değerlendirebilir ve bu alanda kredi kullanmaya çalışabilirsiniz. Peki Dacia Finans kredi hesaplama nedir? Dacia Finans Kredi Hesaplama iyi mi yapılır?

Dacia Finans Kredi Hesaplama Iyi mi Yapılır?

Dacia marka bir vasıta sahibi olmak istiyorsanız ve kredinizi de Dacia Plan üstünden kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Alacağınız aracın kredi koşullarını ve aylık ödeyeceğiniz taksit sayısını da öğrenmek isteyebilirsiniz. Dacia finans tarafınca kullanacağınız kredilerde herhangi bir banka yada banka şubesine gitmenize gerek kalmaz. Satın alacağınız aracın bulunmuş olduğu bayiye giderek buradan tüm işlemleri yaptırabilirsiniz. Hem de kredinizi kullandırarak aracınızı aynı gün içinde teslim etme olanakları da bulunabiliyor. Peki Dacia’dan alacağım aracın kredisini iyi mi hesaplarım? Dacia Taksit hesaplama ve Dacia Finans Kredi Hesaplama iyi mi yapılır benzer biçimde soruların yanıtlarını arayalım.

 

Ilk olarak Dacia’nın Renault marka otomobillerin yan ürünü bulunduğunu biliyorsunuzdur. Renault Plan’de olduğu benzer biçimde Dacia da aynı sistemi uyguluyor ve kendi bünyesinde kredi kullandırabiliyor. Sadece hemen hemen web siteleri üstünden bu sistemi getirmedikleri için kredi hesaplama sistemini web ortamına dökmemişler. Kısa yoldan kredi hesaplaması yapmak istiyorsanız da ilk olarak alacağınız araca karar verip, bir Dacia bayisini ziyaret etmelisiniz. Bu ziyaret esnasında Dacia yetkilileri ödeyeceğiniz meblağ ile birlikte öteki tüm koşulları sizlere anlatacak ve informasyon sahibi olmanıza destek olacaktır. Bu aşamada ödeyeceğini taksitleri ve dacia finans kredi hesaplamaişlemi için sizlere döküman olarak iletebilirler.

Dacia Finans İle Ne Kadar Kredi Kullanabilirim?

Devletin getirmiş olduğu sınırlama üstünden istediğiniz kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu oran sizin için onaylanan kısıma gore değişebilir. Eğer siciliniz temizse ve borçlarınızda herhangi bir aksama olmamışsa peşinat oranı düşebilir. Bu oranlardan anlatmak gerekirse de, satmaca tutarının 100.000TL.’na kadar olan kısmı için %70, aşan kısmının %50’si kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu oran ticari araçlar için de %80 olarak belirlenmiştir. Bu oranlar üstünden istediğiniz kadar kredi kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here