Ana sayfa İhtiyaç kredileri Denizbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

682
0

Denizbank emekli bankacılığı ürünü ile maaş müşterilerine hususi fırsatlar hazırlamaktadır. Denizbank emekli kredisi de bu fırsatlardan biri olup, maaşını kurumun bünyesinden alan bireylere sunulmaktadır. Senelerce emek harcayarak, üretkenliği yardımıyla emekliliğe hak kazanan kişiler avantajlı kredi paketlerinden ve ödeme koşullarından kolaylıkla yararlanabiliyorlar.

Denizbank emekli kredisi başvurusu için ilk olarak PTT şubelerinden alınan e-devlet şifresiyle, web bankacılığıyla ya da nüfus cüzdanınız ile beraber şubelere giderek maaş aktarımınızı gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Denizbank emekli kredisi, kurumun maaş müşterilerine hususi hazırlanan bir pakettir. Bu paket kapsamında cazip faiz oranları ile belirlenen üst limite kadar kredi kullanabilirsiniz. Bir Sberbank Grubu kuruluşu olan banka, çeşitli gereksinimlerini karşılamak için nakit gereksinimi olan müşterilerine finans desteği vermektedir.

Denizbank emekli kredisi başvurusunda bulunacak kişilerin, kampanya kapsamındaki düşük faiz oranlarından yararlanabilmesi için emekli olması gerekmektedir.

Denizbank Emekli Kredisi Özellikleri

60.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınızda Denizbank emekli kredisi özelliklerinden yararlanarak finansman bulabilirsiniz. Kredi başvurunuzun peşinden alan kişi siciliniz incelemeye alınmakta ve 48 aya kadar talep ettiğiniz vadede ve kredi miktarında herhangi bir uyumsuzluk görülmezse kredi kullandırılmaktadır.

Kurum, onaylanan kredinin kullanımı için son sonucu verme, güncel faiz oranlarında değişikliğe gitme, ek belge ve kefil isteme hakkına haizdir.

Denizbank Emekli Kredisi Hesaplama ve Faiz Oranları

Bankanın faiz oranları üstünden ödeme tablosu oluşturabilmek için üç çeşit Denizbank emekli kredisi hesaplama işlemiyle örneklendirme yapabiliriz. Ilk olarak 12 ay yada 24 ay vade ile 10.000 TL kredi başvurusunda bulunanlara yüzde 1.38 faiz oranı sunulmaktadır. Her iki başvuruda da müşteriden 50 TL kredi tahsis tutarı alınmaktadır. Bir yıl vadeli çekilen kredide aylık taksit tutarı 926 TL’ye, 24 ay vadeli çekilmek istenen finansmanda ise aylık taksit miktarı 508 TL’ye karşılık etmektedir.

Denizbank emekli kredisi faiz oranları 36 ay yada 48 ay vadelendirme başvurusunda bulunanlar için değişkenlik göstermektedir. Söz mevzusu vadelerde yüzde 1.54 faiz oranı üstünden hesaplama yapılmaktadır. Bu yüzden 3 yıl vadeli kredi başvurunuzda ödeme tablonuza aylık 383 TL, 4 yıl vadeli başvurunuzda ise 316 TL taksit tutarı yansıtılacaktır.

Son olarak banka borçlarınızı ve emekli maaşınızı Denizbank’a aktarma ederseniz, durağan(durgun) %1.18 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde bu kredi paketinde de müşterinin hesabından 50 TL tahsis tutarı alınmakta ve 48 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır.

48 ay vadeli 10.000 TL borç transferi gerçekleştirdiğinizi düşünürsek, uygun faiz oranı yardımıyla aylık 288.509 lira taksit ödeme imkânına kavuşabilirsiniz. Geçirme işlemlerinde kredi üst limiti 65.000 TL olup, örnek hesaplamaya vergiler ve sigorta primi dâhil edilmemiştir. Ek olarak ilgili kampanya için son müracaat tarihinin 31 Aralık bulunduğunu unutmayınız.

Denizbank Emekli Kredisi Yaş Sınırı Kaç?

Denizbank maaş müşterisi olan tüm emeklilere 80 yaşına kadar kolaylık sağlamaktadır. Maaşınızı bu kurumun nezdinde açtırdığınız hesap vasıtasıyla alıyorsanız, kredinin biteceği vadede en fazla 80 yaşlarında olmanız gereklidir. Denizbank emekli kredisi yaş sınırı (80) ile en yüksek kredi kullandırma yaş sınırı bulunan finans kurumları içinde yer almayı başarıyor.

Denizbank Emekli Kredisi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Denizbank emekli kredisi başvurusu için web şube ve mobil şube uygun değildir. Bu yüzden web üstünden kredi talebinde bulunmanız mümkün değildir. Bir tek kimlik belgeniz, gelir belgeniz ve son 3 aya dair resmi satmaca örneği ya da yerleşim belgeniz ile şubelerden müracaat yapabilirsiniz.

Size en yakın banka şubesini öğrenmek için www.denizbank.com üstünden sorgulama yapabilir ya da 444 0 800/0850 222 0 800 numaralarından birini arayarak data alabilirsiniz…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here