Ana sayfa Bankalar Denizbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Denizbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

1031
0

Türkiye’de uzun süredir bilhassa ziraat işletmelerine verdiği destekle adından söz ettiren Denizbank; bunun yanında Bonus kredi kartlarıyla da dikkatleri üstüne çekmeyi biliyor. Belli başlı pek oldukça kampanyası bulunan Deniz Bonus’ların, hem de kişilerin tertipli ödemesi sonucunda kişiye hususi teklifler getirdiğini de bilmekteyiz.

Günümüzde tertipli ödeme ve kredi notunun iyi olması kaidesi ile Denizbank kredi kartı limiti yükseltme işlemi de oldukça kolay bir şekilde halledilebiliyor. Bu yazımızda, Denizbank kredi kartı limiti yükseltme hakkında tarafınıza detaylı bilgiler vermeye çaba edecek, hangi müracaat kanallarından limit arttırımı başvurusu yapabileceğinize özetlemek gerekirse değineceğiz; sadece limitinizi arttırmadan ilkin şüphesiz limitinizi öğrenmeniz daha mühim.

Denizbank Kredi Kartı Limiti Iyi mi Yükseltilir?

Denizbank’ın sunmuş olduğu kredi kartınızın limitini yükseltmek istiyorsanız, ilk olarak asgari düzeyde değil, tam olarak sıhhatli bir halde minimum 6 aydır ödeme yapabiliyor olmanız gerekmektedir. Bu şartı sağlıyorsanız ve kredi notunuzun da yeterince iyi olduğuna inanıyorsanız, aşağıdaki müracaat kanallarından kredi kartı limitinizi yükseltme talebi verebilirsiniz.

Telefon ile kredi kartı limiti yükseltme

Denizbank alan kişi hizmetlerine 0850 222 0 800 numarasından bağlanarak, isterseniz canlı operatörle görüşüp isterseniz telesekreter üstünden “kredi kartı” menüsüne girebilir, kredi kartı limit arttırma seçeneğini bularak bu onay tuşlar aracılığı ile verebilirsiniz.

İnternet şubesi ya da mobil uygulama ile kredi kartı limiti yükseltme

Denizbank.com.tr web şubesi ya da Denizbank mobil uygulaması üstünden de kullanıcı panelinize giriş yaparak “kredi kartı limit arttırma” seçeneğini bulabilir, bu seçeneğe onay vererek limit arttırım talebinizi bankaya gönderebilirsiniz.

Şubeler vesilesiyle kredi kartı limiti yükseltme

Herhangi bir Denizbank şubesinden de, kredi kartı limit arttırımı yapabileceğinizi belirtelim. Bir nüfus cüzdanı ile şubeye gitmeniz kafi olacaktır.

Denizbank Kredi Kartı Limitimi Iyi mi Öğrenebilirim?

Denizbank’ta bir kredi kartınız var ise ve tertipli olarak kullanıyorsanız, limitini yükseltmeden ilkin hali hazırdaki limitinizi öğrenmeniz, ekonomik halinizi hesap etmeniz açısından sıhhatli bir yoldur ve aşağıdaki kanallardan limit öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • İnternet Şubesi / Mobil Uygulama: Denizbank web şubesinden ya da Android ve iPhone mobil uygulamalarından kullanıcı panelinize girerek “kredi kartlarım” menüsünü bulabilir, kredi kartınızın limitini buradan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
  • Telefon: 0850 222 0 800 hattında, Denizbank operatörleri size her saat destek vermek için hazır bulunuyorlar ve Denizbank kredi kartı limiti öğrenme işlemini buradan da gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Operatörden ya da telesekreter üstünden kredi kartı işlemlerinize giriş yaparak, kart bilgilerinizi edinebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here