Ana sayfa İhtiyaç kredileri Emekliye En Uygun Kredi Veren Bankalar

Emekliye En Uygun Kredi Veren Bankalar

660
0

Emekliler için düzenlenmiş birçok kredi kampanyaları yapılıyor. Sigorta, bağ kur, emekli sandığı şeklinde kurumlarda emekli olan kişiler bankaların sunmuş olduğu çeşitli kredi avantajlarından müracaat yaparak yarar sağlamaktadır. Bankaların müşterileri için düzenlemiş olduğu kampanyalar ile emeklilere faizsiz kredi imkanı sunmaya devam ediyor. Bu yıl birçok kişiye faizsiz kredi verilmesi planlanıyor. Tüm bankalar çeşitli kampanyalar düzenleyerek kredi verme yarışına girmiştir. Şu sebeple emeklilerin yaşam boyu alacağı tertipli bir para mevcuttur. Geri ödemede güçlük yaşamayacaklarını bildikleri için tereddüt yaşamazlar. Peki emekliye en uygun kredi veren bankalar hangileridir? Emekliler iyi mi kredi çekebilir? Emeklilere kredi veren bankalar hakkında bilgiler.

Emekliler Aylıklarını Iyi mi ve Ne vakit Çekerler?

Emekli kişiler aylıklarını ay sonu belirtilen günlerde bankaya giderek yada verilen banka kartıyla ATM den çekerler. Genel anlamda emekliler maaşlarını Devlet bankalarından yada PTT den çektikleri için öteki bankalar bu müşterilere ulaşmak için uygun fiyatlı krediler vererek müşterilerin ilgisini çekmektedir. Çeşitli alternatifler sunarak maaşlarını kendi bankalarından çekmesini hedefler. 

 

Emeklilere Ne Tür Avantajlar Sunulur?

Devlet destekli krediler haricinde satın alan çekmek için bankalar çeşitli kampanya ve avantajlar sunuyor. Bunların başlangıcında Faizsiz kredi, kart aidatsız kredi kartı, promosyon ürünler şeklinde avantajlar bulunuyor. Isterseniz derhal müracaat yapılıyor.

Kredi Verilmeyecek Olan Emekliler

Bazı durumlarda kredi hakkında yararlanmamız mümkün değildir. Kredi notu düşük olanlar, kredi kartı borcu bulunanlar, icralık ve mahkemelik olanlar, bankalara borcu bulunan emekliler bu haklardan yararlanamaz. 

Emekliye En Uygun Kredi Veren Bankalar

Emekliye en uygun kredi veren bankalar sıralamasında birçok banka olduğu biliniyor. Bu bankalar çeşitli kampanyalar yaparak emeklilerin ilgisini çekiyor. DenizBank, 1000 lira yeter diyen emekliler için 1 yıl süresince 2 faturayı otomatik ödeme talimatı vermeleri şartıyla faizsiz ve masrafsız kredi veriyor. ŞekerBank 2.400 şeklinde bir meblağ yeter diyorsanız 24 ay vadeli masrafsız kredi kampanyası sunuyor. Ek olarak Güvence Bankasıİş BankasıING BankVakıfbankTEB şeklinde bankalarda çeşitli avantaj ve imkanlarla emekliler için kredi seçeneği sunuyor. Saymış olduğumuz tüm bankalar sizlere en uygun kredi imkanlarını da sunacaktır. Bilhassa altını çizmeliyiz ki, emekli maaşınızı aldığınız bankadan kredi çekme olasılığınız oldukca daha yüksek olacaktır.

Kredi Başvurusu

Emekliler için sunulan kredi kampanyalardan yararlanmak için banka şubelerinde vazife icra eden bireysel satın alan temsilcileriyle görüşebilir, yada web sitelerinden size uygun kredi seçeneklerine bakarak müracaat formu doldurabilirsiniz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here