Ana sayfa Bankalar En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

600
0

Kredi kartı, günümüzün olmazsa olmaz ödeme araçları içinde yer almıştır.Peki kolay kredi kartı veren bankalar hangisidir ve hangi bankanın kredi kartını almak daha avantajlıdır? Sizler için her insana, en kolay kredi kartı veren bankaların araştırmasını yaparak bu sayfamızı hazırladık. Siz de aşağıda yer edinen bankaları deneyebilir , bankaların sayfalarına giderek başvurunuzu bir biçim doldurarak derhal yapabilir ve kredi kartınızı adresinize kadar alabilirsiniz. İşte sizler için en kolay yoldan, anında onaylanan kredi kartı başvurusu ile ilgili detaylar. Ilk olarak şunu belirtelim; öğrenciler, ev hanımları, emekliler, sgk’sız çalışanlar, Kobi’ler, esnaflar da kredi kartı başvurusu yaparak kolay onaylanan kredi kartına haiz olabilir. Siz de aşağıya doğru incelemeye devam edin, başvurunuzu yapın ve kartınız derhal adresinize gönderilsin.

Kredi kartı almak isterim, acil kredi kartı lazım diye araştırma yapanlara hususi olarak bu sayfamızı yayınladık. Sizde aşağıda yer edinen en süratli kredi kart veren bankalar listesini inceleyerek derhal online başvurunuzu yapabilir ve kredi kartınızı alabilirsiniz. Ilk olarak şunu da belirtelim; Eğer bir bankanın maaş müşterisiyseniz o bankadan kart başvurusu yapmanız daha avantajlı olacaktır. Ya da daha ilkin ürünlerini kullandığınız (kredi, banka kartı vs.) bankadan kredi kartı başvurusu yaparak daha süratli onay sürecine doğal olarak olabilirsiniz. Kredi kartı almak, önceki yıllarda talih işi olarak bakılsa da günümüzde pek oldukça kriter göz önünde bulundurulmalıdır. 2019 senesinde anında kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki bankaları denemelisiniz.

Günümüzde kolay kredi kartı veren bankaları bulmak çok da fazla zor değildir. Sadece her banka kredi kartı başvurularında kişilerin finansal geçmişi, kredi notu, kredi sicili, aylık geliri benzer biçimde detayları incelemektedir. Bundan dolayı kredi kartı başvurunuz her banka tarafınca kabul edilmeyebilir. Sadece kredi kartı başvurusunda onay yüzdesini arttırmak istiyorsanız, alan kişi sayısı azca olan bankalara müracaat yaparak şansınızı yükseltebilirsiniz.

En Kolay Kredi  Kartı Veren Bankalar

Akbank – Axess Kart

Türkiye’de en oldukça kullanılan kredi kartlarından birisi olan Axess kart alarak siz de avantajlı kampanya tekliflerinden yararlanabilirsiniz. Akbank’ın bünyesinde sunmuş olduğu axess karta haiz olmak için derhal online müracaat yapın ve kartınız ayağınıza kadar gelsin! Akbank kredi kartı bünyesinde pek oldukça değişik özelliği barındırmaktadır. Siz de onaylandığında anında tarafınıza gönderilecektir kredi kartınız.

Kredi kartı müracaat formunu doldurduktan sonrasında cep telefonunuza onay sms’i gelecektir. Telefonunuza gelen kodu da ilgili alana girdikten sonrasında başvurunuz tamamlanacak ve kredi kartınız onaylandıktan sonrasında en kısa süre içinde tarafınıza gönderilecektir.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı

Garanti Bankası bünyesinde sunulan ve yüzbinlerce müşterisi olan Bonus, şüphesiz ki en oldukça tercih edilen kredi kartları içinde yer almıştır. Harcadıkça kazandıran bu kart yardımıyla, ek olarak alışverişlerinizi de taksitli şekilde yapabilecek, nakit çekim, puan kazanma benzer biçimde özelliklerden de yararlanabileceksiniz.
Garanti Bankası alan kişi hizmetleri numarası: 444 0 333

Yapı Kredi Wordcard

Satın alan sayısının çok çok fazla olduğu Wordcard’ı bir oldukça kişinin tercih etme sebebi, hem her yerde üye iş yeri olması ve kartın geçmesiyle beraber, kullanım avantajları ve kampanyalarından dolayıdır. Sizde Yapı Kredi bünyesinde verilen bu kredi kartı ile avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
Yapı Kredi alan kişi hizmetleri numarası: 0850 222 0 444

QNB FİNANSBANK – CardFinans

Qnb Finansbank tarafınca verilen Cardfinans ile bir oldukça üye işyerinde alışverişlerinizi taksitli yapabilirsiniz. Ek olarak nakit çekimi ile nakit sıkışıklıklarınızı da önceleyebilirsiniz. Harcamalarınıza puan kazanarak, bu puanlarınızla alışverişler yapabilirsiniz. Finansbank kredi kartı başvurusunu Finansbank’ın web sitesinden başvurusunu yapabileceğiniz benzer biçimde, 0850 222 0 900 numaralı alan kişi hizmetlerini arayarak da yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Almak İçin Kaç Puan Lazım?

Kredi kartı başvurusu yaptığınızda ilgili banka sizin kredi notunuza gore pozitif yönde yada negatif dönüş yapmış olacaktır. Ilk olarak kredi alabilmek için minimum 1200 puana haiz olmanız gerektiği benzer biçimde kredi kartında bu oran 1100 seviyeleri ve hatta bazı bankalarda 900’e kadar düşebilmektedir. Eğer kredi notunuz 900 seviyelerinde yer alıyorsa, maaşlı olarak minimum 3 ay çalışmış ve çalışmaya devam ediyorsanız, geçmiş yıllarda kredi ödemelerinizi geciktirmeden yapmışsanız kredi kartı alabilmeniz için önünüzde hiçbir engel kalmayacaktır. Peki bu saydıklarımızın minimum birinde negatif bir seçenek var ise ve kredi kartı almaya engel bir durum söz konusuysa ne yapmalı?

  • Bankadan ilk olarak vadesiz bir hesap açın.
  • Belli bir miktar parayı bankaya yatırın.
  • Yatırılan parayla her ay tertipli olarak (web şubesiden) faturalarınızı ödeyin. Ve hatta dolar alım satımı benzer biçimde şeyler de yapın. Banka üstünde işlem yaptıkça kredi notunuz süratli şekilde artacak ve kısa vakit sonraki yine başvurunuzda kredi kartınızı alabileceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here