Ana sayfa Bankalar En Kolay Kredi Veren Bankalar (GÜNCEL LİSTE)

En Kolay Kredi Veren Bankalar (GÜNCEL LİSTE)

924
0

En kolay kredi veren bankalar, en kolay kredi veren bankalar, en süratli kredi veren bankalar ve anında onaylı kati onaylı kredi veren süratli bankalar hakkında detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bazı zamanlarda fazlaca acil nakit gereksinimlerimiz olabiliyor ve banka banka dolaşmak yerine en kolay, en süratli kredi veren bankaları araştırma içine girebiliyoruz. Bazı bankalar fazlaca zor kredilendirme yapsa da, bazıları da fazlaca süratli kredi onayı verebiliyor. Bu yazımızda en kolay kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. En kolay kredi veren bankalar hangileridir?

En Kolay Kredi Veren Bankalar Var Mıdır?

Yazımızın başlangıcında da bahsettiğimiz şeklinde, bazı bankalar müşterilerini fazlaca kolay, bazı bankalar ise oldukça zor kredilendirme süreçlerinden geçirebiliyor. Hal bu şekilde olunca en süratli kredi onayı veren bankaları araştırma ihtiyacı duyabiliyoruz. Elbet süratli kredi kullandıran bankalar mevcut. Örnek vermek gerekirse, sicili muntazam daha ilkin ödeme aksaklığı yaşamamış kimseler aşağıdaki bankalardan şubeye bile gitmeden anında onaylı kredi kullanabilirler. Bu biçim bankalar çoğu zaman müşterilerine ön onaylı limit bile tanımlayabiliyorlar. Eğer ön onaylı limitiniz var ise bunu telefon bankacılığı yada web bankacılığından da öğrenebilirsiniz.

 

Eğer daha öncesinde ödemelerinizde herhangi bir aksama ve gecikme yaşamadıysanız bu bankalardan kredi kullanmanız oldukça kolay olacaktır. Sadece sicilinizde bozukluk, daha önceki ödemelerinizde aksaklık var ise aşağıdaki bankalardan kredi kullanma ihtimaliniz birazcık düşük olabilir. Gene de karar sizin. Eğer sicilinizin bozuk bulunduğunu düşünüyorsanız ve halen daha kredi arayışı içindeyseniz sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

 

En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bazı bankalar yapmış oldukları kampanyalar ile anında onaylı kredi imkanları sağlayabiliyor. Hepimiz de en kolay kredi kullanabileceğiniz bankalar hakkında data vermeye çalışacağız. Sadece bundan ilkin normal olarak dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bazı hususlar var. Mesela bazı bankalar müşterisi olmanızı isterken, bazıları da ek teminatlar ve kefil isteyebiliyor. Bu işlemler de anlayacağınız suretiyle süreci uzatıyor ve kolay kredi veriyor olmalarının bir anlamı kalmıyor. Bu sebeple aşağıda listeleyeceğimiz bankalar çoğu zaman kefil istemeyen, herhangi bir ek belge istemeyen bankalardır. Bu bankaları tercih ederek daha süratli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Şubeye Gitmeden En Kolay Kredi Veren Bankalar:

 

  • CEPTETEB – EK BELGE TALEP ETMİYOR – KEFİL İSTEMİYOR
  • ENPARA.COM – EK BELGE TALEP ETMİYOR – KEFİL İSTEMİYOR
  • ING E KREDİ – BAŞVURU SONUCU TALEP EDEBİLİYOR – KEFİL İSTEMİYOR
  • AKTIF BANK – BAŞVURU SONUCU TALEP EDEBİLİYOR – KEFİL İSTEMİYOR

Yukarıda listelemiş olduğumuz bankalar çoğu zaman en süratli ve en kolay kredi kullandıran bankalardır. Üstelik yukarıda listelemiş olduğumuz bankaların da müşterisi olmanız gerekmiyor. Derhal web sitelerine girerek anında müracaat yapabilir ve değerlendirme sonucunu SMS olarak alabilirsiniz. Sadece müracaat yapmadan ilkin tüm bankaları araştırmanızı ve size en uygun gelen faiz oranını veren bankayı tercih etmeniz icap ettiğini de hatırlatmak istiyoruz. Ek olarak SMS ile kredi veren bankalar hakkında data sahibi olmak için de ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

Kredi Başvurum Ne Vakit Sonuçlanır?

Yapacağınız başvuruların yanıt süresi bankadan bankaya değişim izah edebilir. Kimi bankaanında yanıt verirken, kimi banka da 2 iş günü içinde yanıt verebilir. Sadece yukarıda belirtmiş olduğumuz bankaları tercih ederseniz saatler, hatta dakikalar içinde kredinizin onaylanıp onaylanmadığına dair data SMS’i alabilirsiniz. Makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz, aklınıza takılan tüm soruları alt bölümde yer edinen yorum alanından bizlere iletebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here