Ana sayfa Bankalar Enpara Kredi Kartı Başvuru Nasıl Yapılır?

Enpara Kredi Kartı Başvuru Nasıl Yapılır?

602
0

Enpara, oldukça yakında kredi kartı ürününü hizmete getirmeye hazırlanıyor. Fazlaca büyük ve etken bir alan kişi kitlesine haiz olan enpara, çıkaracağı kredi kartı ile hakkaten bir o denli daha alan kişi edinecek. Niçin derseniz, Enpara kredi kartı aidatı almak yerine, kredi kartını kullanan müşterilerine kredi kartı aidatı ödüyor. Şu demek oluyor ki kesinti ödediğiniz bir kart değil, kesinti aldığınız bir kart haline gelmiş oluyor. Peki Enpara Kredi Kartı Müracaat iyi mi yapılır?

Enpara, kredi kartı için yaşam süresince kesinti almayacağını sözleşmesine eklemiş. Kullandığınız süre süresince kesinti ödemeyeceksiniz ve 2 yıl tertipli kullanırsanız 100 TL kesinti alacaksınız. Kampanya detaylarını inceleyelim;

Enpara Kredi Kartı Müracaat iyi mi yapılır?

 

Enpara Kart Ödenti Kampanyasından Iyi mi Faydalanabilirim?

Senelik olarak kredi kartı aidatı alabilmeniz için;

  • Enpara Bireysel müşterisi olmanız,
  • 31 Aralık 2018 geçmişine kadar bir kredi kartı başvurusu yapmanız,
  • Kartınızı aldıktan sonrasında her yıl minimum 6 ekstrenizde 10 TL ve üstü minimum 10 tane işlem yapmanız kafi olacaktır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya kredi kartınızı teslim aldığınız tarihte adım atar ve 2 yıl süresince devam eder.
  • Kampanyaya 31 Aralık 2018 geçmişine kadar teslim alınan kredi kartları dahildir.
  • Senelik 100 TL kredi kartı aidatı alabilmeniz için kredi kartınızı teslim aldıktan sonraki her 1 senelik dönemde minimum 6 ekstrenizde 10 TL ve üstü minimum 10 tane işlemin yer alması gerekir.
  • Kampanyaya ekstrenize yansıyan 10 TL ve üstündeki alışveriş/harcama, satmaca ödeme, MTV ödeme, cep telefonu TL yükleme ve nakit ön ödeme işlemleri dahildir. Kredi kartınıza ilişik borç ödeme, taksitli olarak yaptığınız işlemlerin 2. ve sonraki taksitleri, artı bakiye transferleri, iade işlemleri, ekstrenize yansıtılan faiz/ücret/vergi borçları, 10 TL’nin altındaki işlemler ve ekstre kesim tarihinden ilkin yapıldığı halde provizyonda beklediği için ekstreye yansımayan işlemler kampanya kapsamında değildir.
  • Senelik kart aidatınız, kampanya şartının sağlandığı 6. ekstrenizin kesildiği zamanı takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır ve aynı gün size SMS ile data verilir. Ayın 7. gününün bir dinlence gününe denk gelmesi durumunda işlemler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir.
  • Kampanya kapsamında belirtilen koşulları yerine getirmeniz durumunda senelik 100 TL olmak suretiyle toplamda maksimum 200 TL kredi kartı aidatı alırsınız.
  • Kampanyadan yararlanma durumunuzu web ve cep şubemizdeki “Ekstre gözlem” ve “Dönem içi harcamalar” adımlarını kullanarak takip edebilirsiniz. Enpara Kredi Kartı Müracaat iyi mi yapılır?
Enpara Kredi Kartı Müracaat

Enpara, hemen hemen kart başvurularını kabul etmiyor. İnternet sitesinde de yer edinen bilgiye bakılırsa tamamlanmak suretiyle olduğu görülüyor. Enpara Kredi Kartı Ne Zaman Çıkıyor? adlı makalemizi takip ederek, Enpara kredi kartının ne vakit çıkacağına dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here