Ana sayfa Bankalar Enpara Kredi Kartı Ne Zaman Çıkıyor?

Enpara Kredi Kartı Ne Zaman Çıkıyor?

599
0

Bankacılık sektöründe oldukca değişik işler yaparak müşterilerin yoğun beğenisini kazanan enpara, nihayet müşterilerine kredi kartı ürününü sunmaya hazırlanıyor. Müşterilerine masrafsız ve şubesiz bankacılık hizmeti veren, hiçbir harcama talep etmeyen Enpara, elbet kredi kartı içinde ücret yada harcama almayacaktır. Bu durum oldukça iyi görünüyor. Peki Enpara Kredi Kartı ne süre çıkıyor? Ne süre kullanıma açılacak?

 

Enpara Kredi Kartı Ne Süre Çıkıyor?

Enpara, müşterilerine ilk günden beri oldukca mükemmel hizmetler sunmasına karşın, bugüne dek kredi kartı hizmetini asla konuşmamıştı. Hatta alan kişi temsilcilerine sorulduğunda şimdilik düşünülmüyor diyorlardır. Artık 2016-2017 yılı içinde ciddi ataklar meydana getiren ve bir oldukca güncelleme ile karşımıza çıkan enparakredi kartı hususi durumunu de duyurdu. Bildiğiniz gibi ki 14 Kasım 2017 tarihinde Enpara Cebe Havale sistemini getirdi ve bir oldukca kullanıcı tarafınca beğeniyle karşılandı. Bu hamlenin arkasından sırada Kredi Kartı var.

Enpara’nın resmi sitesini ziyaret ettiğimizde kredi kartı ile ilgili olan bölümlerde, halen emek verme bulunduğunu görebiliyoruz. Buradan inceleyebilirsiniz. Sadece duyduğumuz bazı kampanyalara gore artık Enpara Kredi Kartı’nın eli kulağında diyebiliriz. Kasım – Aralık, en geç olacağı tarih göz önünde bulundurulursa da Ocak 2018 tarihinde Enpara Kredi Kartı yaşamımıza girecek benzer biçimde görünüyor. Üstelik bu kredi kartı aidatsız olacak ve kullanan bireylere kesinti ödeyecek. Öteki bankalar kesinti alırken, enpara bizlere kesinti ödeyecek.

 

Söylediğimiz benzer biçimde, Enpara’nın artık eli kulağında ve kartı bizlere ulaştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Peki bu tarihler net mi? Elbet net tarih vermek mümkün olmaz ki bunu alan kişi temsilcileri bile veremiyor. Hepimiz de yalnız bazı tahminlerde bulunuyoruz. QNB Finansbank resmi bir izahat yapmış olduğu süre bu mevzu altından sizlere duyuracağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here