Ana sayfa Bankalar Enpara Nedir?

Enpara Nedir?

533
0

Enpara, reklamlarda ve arkadaşlarımızdan sık sık duyduğumuz bir dijital bankacılık sistemi. Hakikaten fazlaca fazla memnun alan kişi edinen Enpara, en iyi yönlerinden biri olarak alan kişi memnuniyetini öne sürüyor. Peki Enpara nedir? Enpara iyi mi kullanılır? Enpara’nın özellikleri nedir?

Enpara Nedir?

Enpara, 2012 yılının Ekim ayında kurulmuş, fiziki şubeleri bulunmayan ve yalnızca web üstünden hizmet veren bir dijital bankacılık sistemidir. Enpara, QNB Finansbank tarafınca kurulmuş ve QNB Finansbank’ın bir yan kuruluşudur. Bununla birlikte Enpara.com, Türkiye’nin ilk dijital ve şubesiz bankası olma hususi durumunu taşıyor.

Enpara.com Avantajları Nedir?

Enpara.com, gösterim hayatına başladığı günden beri bazı hizmetler sunuyor ve aslolan kurum amacı olarak bu tarz şeyleri öne sürüyor. Enpara.com’un herhangi fizyolojik bir şubesi olmadığı için, naturel olarak kira, elektrik, su, çay, kahve şeklinde harcamaları da olmuyor. Bu masraflardan kısarak, müşteriye ciddi anlamda avantajlar sunuluyor. Enpara’nın başlıca özellikleri;

  • EFT, Havale ve Hesap işletim tutarı almıyor. Bundan sonrasında da asla almayacaklarını sözleşmelerinde “sonsuza kadar almayacağız” kelimesi ile ifade ediyorlar.
  • Birikimleriniz için yüksek faiz mevduat oranları sunuyor.
  • Nakit ihtiyaçlarınız için uygun faizli krediler sunuyor.
  • Müşterileri memnun edecek çeşitli kampanyalar sunuyor.
Bilgilendirme
ENPARA hesabınız var ise, yapacağınız hiçbir işleme para ödemezsiniz. Değişik bankalara EFT bile yapsanız, ENPARA bunun için sizden ücret almaz. Herşey tamamen parasızdır.

Enpara.com Güvenilir Midir?

Evet, Enpara.com güvenilirdir. Türkiye’de hizmet veren tüm bankalar şeklinde ve bağlı oldukları QNB Finansbank şeklinde, Enpara.com’da belirli denetimlere tabidir. Şubesi olmaması, enpara’nın denetlenmiyor yada takip edilmiyor anlamına gelmiyor. QNB Finansbank yada herhangi bir başka Türkiye’de iyi mi hizmet veriyorsa, Enpara.com’da aynı o şekilde hizmet veriyor. Kredileriniz, kartlarınız öteki bankalarda olduğu şeklinde belirli süreçlerden geçiyor ve hizmetleriniz kayıt altına alınıyor. Tek fark, Enpara.com daha uygun faiz oranları sunuyor.

Bununla birlikte enpara.com şu şekilde diyor;

“Ha ayrıca, bazı müşterilerimizin hemen hemen müşterimiz olmadan ilkin bazı
çekinceleri olmuştu, “QNB Finansbank’sınız fakat şubeniz yok, QNB Finansbank’ın
sağlamış olduğu tüm güvenceleri sağlıyor musunuz?” şeklinde sorular sormuşlardı. Siz
sormadan biz açıklayalım, biz QNB Finansbank’ın ayrılmaz bir parçasıyız.”

Enpara nedir hakkında makalemiz umarız destek olmuştur.

Öteki bankalar ve kredi kampanyaları için bizleri takip etmeye devam edin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here