Ana sayfa Bankalar Enpara Şirketim Nedir?

Enpara Şirketim Nedir?

581
0

Enpara Şirketim, bireysel müşterilerin haricinde kişi ve anonim LTD şirketlerine hizmet veren birimidir. Enpara ile aynı şekilde bir emek harcama mantığı vardır ve tamamen şirket ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilmeniz için güzel hizmetler ile birlikte hizmet vermeye adım atmıştır. Peki Enpara Şirketim Nedir?

Enpara Şirketim Nedir?

Enpara Şirketim, enpara ile aynı şekilde çalışıyor demiştik. Enpara Şirketim hesabı açabilmek için gene web üstünden biçim dolduruyoruz ve Enpara çalışanları ayağımıza kadar gelip hesabımızı açıyorlar. Sadece Enpara Şirketim hesabı açabilmemiz için Kişi Şirketi ya da LTD Şirketi olmamız gerekiyor. Firmalar maaş ödemelerindenvergi ödemelerine tüm işlemlerini parasız ve son aşama kolay bir halde gerçekleştirebiliyor. Gene sözleşmelerinde de açık açık minimum 3 yıl hiçbir harcama almayacaklarının altını çiziyorlar.

Ek olarak Enpara’da olduğu şeklinde, Şirketim’de de bir ay süresince, değişik bankaların ATMlerinden 3 kez ücretsiz bir şekilde herhangi bir harcama ödemeden para çekebiliyorsunuz. Finansbank ATM’si aramanıza gerek kalmıyor.

Enpara Şirketim Avantajları Nedir?

Enpara Şirketim, tamamen parasız işlemleri ile şirket harcamalarınızı kısmanıza destek oluyor. Enpara şirketim ile personellerinizin maaş ödemeleriniSGK ve vergi ödemelerini tamamen parasız, hiçbir ek harcama ödemeden web bankacılığı üstünden dakikalar içinde ödeyebilirsiniz. Bununla birlikte süper faiz oranları ile de cebinizin dostu. Vadesiz hesabınızda 10.000 TL‘den sonrasına otomatikman (isteğe bağlı) faiz kazandıran bir sistemleri de mevcut. Enpara Şirketim’in bakış açısından avantajlarını listemememiz gerekirse;

  • Minimum 3 yıl süresince Enpara Şirketim müşterileri hesap işletim tutarı, EFT/havale tutarı ödemeyecek. Hesap açılışında imzaladığınız sözleşmenizde açık açık yazıyor.
  • Maaş, satmaca, vergi/SGK şeklinde tüm şirket ödemelerinizi tamamen parasız ve saniyeler içinde tek tık ile yapabilirsiniz.
  • Enpara Şirketim hesabınızda boşa duran şirket paranız devamlı kıymet kazanır. Süper faiz oranları ile günlük olarak işlem görür. (İsteğe Bağlı)
  • Avantajlı ve cazip oranlarla doviz alıp pazarlayabilirsiniz.

Enpara Şirketim Güvenilir Midir?

Evet, Enpara Şirketim güvenilirdir. Türkiye’de hizmet veren tüm bankalar şeklinde ve bağlı oldukları QNB Finansbank şeklinde, Enpara Şirketim de belirli denetimlere tabidir. Şubesi olmaması, enpara’nın denetlenmiyor yada takip edilmiyor anlamına gelmiyor. QNB Finansbank yada herhangi bir başka Türkiye’de iyi mi hizmet veriyorsa, Enpara Şirketim de aynı o şekilde hizmet veriyor. Kredileriniz, kartlarınız öteki bankalarda olduğu şeklinde belirli süreçlerden geçiyor ve hizmetleriniz kayıt altına alınıyor. Tek fark, Enpara Şirketim daha uygun faiz oranları sunuyor.

Bununla birlikte enpara.com şu şekilde diyor;

“Ha ayrıca, bazı müşterilerimizin hemen hemen müşterimiz olmadan ilkin bazı
çekinceleri olmuştu, “QNB Finansbank’sınız fakat şubeniz yok, QNB Finansbank’ın
sağlamış olduğu tüm güvenceleri sağlıyor musunuz?” şeklinde sorular sormuşlardı. Siz
sormadan biz izah edelim, biz QNB Finansbank’ın ayrılmaz bir parçasıyız.”

Enpara Şirketim hakkında vereceğimiz bilgiler bu kadar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here