Ana sayfa Bankalar Faturalı Hatta Kredi Veren Operatörler

Faturalı Hatta Kredi Veren Operatörler

673
0

Faturalı hat ile kredi, Faturalı hatta kredi veren bölgeler, faturalı hat üstünden kredi veren operatörler, faturalı hat ile kredi alınır mı, iyi mi olur hakkında detayları yazımızın devamında vereceğiz. Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen, neredeyse her yerde karşımıza reklamları çıkan bir seçenek olan Faturalı Hat ile Kredi hepimiz tarafınca duyulmuştur. Güvenilirliği ve resmiliği mevzusunda net bir şey söyleyemesek de, bir çok şahıs tarafınca yaygın olarak kullanılan bir sistem olarak kabul edilebilir. Peki Faturalı hat ile kredi nedir, faturalı hatta kredi veren operatörler kimlerdir? Faturalı hatta kredi veren bölgeler güvenilir midir? Hepsini inceleyelim.

Faturalı Hatta Kredi Nedir?

Ilk olarak altını çizmeliyiz ki, bu işlem için kurulmuş kuruluşlar yoktur. Önünüze her gelen kişiye ve kuruma inanmamanızı öneriyoruz. Bu sistemim işleyiş biçimi oldukça basittir. Bu işlemin bir öteki ismine de faturalı hatta kredi yerine telefon bozdurma da diyebiliriz. Faturalı hat ile krediseçeneği hakkında kısa bir informasyon vermek gerekirse; bayiden satın alacağınız telefonu anında satarak nakite çevirme olarak adlandırabiliriz. Kısaca faturalı hattınız üstünden telefon satın alarak, bu telefonu direk nakite çevirerek acil nakit ihtiyacınız olan şeyi karşılayabilirsiniz. Elbet satın aldıktan sonrasında satmakla uğraşamam diyenler olacaktır. Sizin satmanıza gerek kalmayacak sistemleri ve bağlantıları yazımızın devamında paylaşacağız.

 

Faturalı hat ile kredi seçeneğinin yerine bakılırsa güvenilir bulunduğunu söyleyebiliriz. Bilindik operatör firmalar ve bu firmaların resmi bayiilerinden alışveriş yaptığınızda problem yaşama ihtimaliniz oldukça düşüktür. Elbet daha sonrasında satın aldığınız telefonun faturalarını da aylık tertipli olacak şekilde ödemelisiniz. Bu biçim noktalara dikkat edildikten sonrasında sorun yaşamayacaksınız.

NOT: Faturalı hatta kredi vermek için kurulan kurum ve kuruluşlar yoktur. Lütfen dolandırılmamak için yazımızı sonuna kadar okuyun. Bu sistemin aslı bambaşkadır.

Faturalı Hatta Kredi Iyi mi Kullanılır?

Faturalı hatta kredi kullanabilmek için ilk olarak elbet bir faturalı hat sahibi olmanız gerekiyor. Eğer hali hazırda bir faturalı hat sahibi değilseniz ilk olarak faturalı bir hat satın almalı ve faturalı hattını yeni almış kişilere telefon veren operatör firmalarını araştırmaya başlamalısınız. Faturalı hat sahibiyseniz, operatör firmanızla görüşerek bir telefon satın almalısınız. Eğer işlemlerinizin süratli yürümesini tercih ediyorsanız direkt bayiler ile görüşmeli, satın alan hizmetleri üstünden işlem yapmamalısınız. Bu işlemler satın alan hizmetleri üstünden yapıldığında maalesef kargo süresini de dahil ettiğinizde oldukça uzun süre beklemiş oluyorsunuz. Bunun için bayilerden direk işlem yapabilirsiniz.

Eğer faturalı hattınız üstünden telefon satın aldıysanız bunu kendi imkanlarınız ile de satabilir, operatör firmadan da yardım alabilirsiniz. Bayileri tercih etmenizi tavsiye etme sebeplerimizden birisi de budur. Eğer bayileri tercih ederseniz, bayi çalışanları telefonu kullandırıp, ödemeyi nakit olarak size yapabilir. Kısaca siz telefonu asla görmeden bayiye satmış olmuş olursunuz ve dakikalar içinde faturalı hatta kredi seçeneğini değerlendirmiş olmuş olursunuz. Faturalı hat üstünden yapacağınız işlemlerde taksit seçenekleri değişim gösterebileceği için bu biçim mevzuları direkt satın alan danışmanı ile konuşmanız daha mantıklı olacaktır.

Faturalı Hatta Kredi Veren Bölgeler Operatörler
(Turkcell, Vodafone, Turk Telekom)

Faturalı hattınız üstünden kredi kullanmak istiyorsanız yukarıda bahsetmiş olduğumuz adımları seyredebilirsiniz. Yazımızın devamında daha değişik püf noktalar ile sizlere destek olmaya çalışacağız.  Alttaki operatör firmaları faturalı hat üstünden telefon sağlamaktadır. Şirket şartları değişim göstereceği için bu biçim mevzuları şirket ile görüşmelisiniz. Detaylı bilgiyi satın alan hizmetleri numaralarından alabilirsiniz.

 

  • Turkcell (532)
  • Vodafone (542)
  • Turk Telekom (444 1 444)

Bu firmaları tercih ederek faturalı hat üstünden kredi kullanabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi (EN KOLAY YÖNTEM)

Faturalı hatta kredi kullanmak istiyorsanız en kolay yöntemlerden birisi de, faturalı hat üstünden telefon elde eden alt bayiler olacaktır. Operatör firmalarının resmi bayilerinin bir çok 2. el telefon alım-satımı yapmadığı için bu biçim taleplerinizi geri çevirecektir. Faturalı hat üstünden telefon veren operatör bayileri yetkili bayiler olduğundan dolayı, bu benzer biçimde işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Alt bayiler çoğu zaman sistem üstünden telefonu tanımlar ve telefonun tutarını size nakit ödeme yapar. Bu sayede faturalı hatta kredi konusunu kısa yoldan en kolay şekilde çözmüş olmuş olursunuz. Telefon ve tarife tutarları da ana bayiler ile aynı olacaktır. Bu durumda bile kredi kullanmak için en güvenilir yöntemin bankalar bulunduğunu unutmamakta yarar var.

 

Yazımızın sonuna geldiğimizde, bu yöntemin aslen bir kredi olmadığını, tamamen tecim seçimi bir işlem bulunduğunu söyleyebiliriz. Sadece bu durumun yasal olup olmadığı mevzusunda kati bir informasyon olmamakla birlikte, ürün satıyormuş benzer biçimde göstererek nakit ödeme yapmak tefecilik olarak sayılabilecektir. Bunun için araştırmalarınızı kati yapmakta yarar olacaktır. Bunun yerine de Kati Onaylı Kredi Veren Bankalar listemizi inceleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here