Ana sayfa Bankalar Findeks Nedir?

Findeks Nedir?

660
0

Bankalar, size ürünlerini sunabilmek için öncelikli olarak Kredi Notunuza bakar ve yüksek (uygun) olması durumunda ürünlerinden faydalandırır. Bu kredi notunu kolay yoldan öğrenebilmemiz içinde Findeks isminde bir müessese vardır. Findeks ile kredi notu ve risk raporumuza fazlaca kolay yoldan erişebiliriz. Peki Findeks nedir? Findeks iyi mi kullanılır?

Findeks Nedir?

Findeks, Türkiye’nin önde gelen 9 değişik bankasının ortaklığı ve iş birliği ile kurulmuş, Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafınca hayata geçirilmiş olan bir finansal ayna hizmetidir. Findeks, finans sektöründeki aynanızdır ve sizi finans sektörüne (Bankalara) hazırlayan bir kuruluştur. Kredi notunuzu sorgulayabilir, öğrenebilir ve güncel risk raporunuzu oluşturabilirsiniz.

Kredi notunuzu öğrendiğiniz benzer biçimde, güncel bir risk raporu çıkartabilir ve risk raporunuzu istediğiniz periyodlarda istediğiniz benzer biçimde alabilirsiniz. Findeks’e üye olmak parasız sadece ilk sorgudan sonrasında yapacağınız sorgular ücretlidir. Oldukça düşük rakamlar ile bankalardaki tüm bilgilerinize ulaşabilir ve çözümleme yapabilisiniz.

Hem de Findeks, Kredi notunuzu yükseltebilmeniz için bir nevi size koçluk eder. Kredi notunuzu yükseltmeniz için belirli taktikler sunar ve fazlaca kolay yoldan kredi notunuzu yükseltme mevzusunda sizlere destek sunar.

Bilgilendirme
Findeks, kredi notunuzu öğrenebilmeniz için en güvenli yöntemdir. Bankalar ile ortak çalışır ve Kredi Kayıt Bürosu A.Ş (KKB) tarafınca hayata geçirilmiştir. Düzmece siteler ile bilgilerinizi paylaşmamaya dikkat edin. Resmi site: https://www.findeks.com

Findeks Parasız Kredi Notu Öğrenme

Findeks ile parasız ve kısa yoldan kredi notunuzu öğrenmeniz mümkün. Eğer Findeks’e ilk kez kayıt oluyorsanız Findeks Parasız Kredi Notu Öğrenme adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here