Ana sayfa Bankalar Garanti Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

Garanti Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

704
0

İhtiyaçlarınızı değil, kredinizi erteleyin sloganı ile bilhassa baharda dinlence ve ekonomik düzlemde bazı masraflarınız adına; pek fazlaca banka tarafınca ödeme ertelemeli krediler verilebildiğini görebiliyoruz. Güvence Bankası da bu bankalardan bir tanesi ve 3 ay ertelemeli olarak bahar kredisini şu günlerde tarafınıza sunabiliyor.

Dönem dönem açılabilen bu tekliften siz de yararlanarak, düşük faiz oranları ile kredi sahibi olabilir ve dinlence için kullanıyorsanız, tatilinizden dönüşte; masraflarınız için kullanıyorsanız, masraflarınızı hafiflettikten sonrasında ödemeye başlayabilirsiniz. Bugünkü yazımızda, Güvence Bankası 3 ay ertelemeli kredi başvurusu iyi mi yapılır? Sorusu ile beraber, kredi hakkında da neredeyse tüm bilgileri tarafınıza aktarmaya çaba edeceğiz.

Ek olarak Bkz: Ertelemeli Kredi Nedir?

Bilhassa Bahar aylarında tarafınıza sunulan 3 ay ertelemeli krediyi, pek fazlaca Güvence Bankası müşterisi dinlence için kullanıyor. Bazı müşteriler ise acil nakite ihtiyacı olduğu zamanlarda, bu krediyi edinip rahata kavuştuğunda ödemeye başlayabiliyor. Bakıldığında bu açılardan avantajlı olan kredinin, bambaşka özellikleri de gene mevcut.

Ek olarak Bkz: 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Güvence Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi Özellikleri

Güvence Bankası’nın sunmuş olduğu 3 ay ertelemeli kredinin bazı özellikleri aşağıdaki şekilde listelenebilir.

 • Güvence Bankası müşterileri, düşük faiz oranları ile şubeye gitmeksizin müracaat yaparak krediyi edinebilmekte; Güvence müşterisi olmayanlar ise uzaktan müracaat yapabilmekteler.
 • Ayda yalnız 300 TL’den süregelen taksitlerle, bu kredi tarafınıza 75.000 TL’ye kadar sunulabilmektedir.
 • Güvence Bankası 3 ay ertelemeli kredi %1,29’dan süregelen faiz oranları ile tarafınıza gösterilmekte ve 48 ay vade seçeneği tarafınıza teklif edilmektedir.
 • Güvence, kredi notunuza gore faiz oranında indirime gidebilme hakkını da saklı meblağ. Bu sayede, kredi notu iyi olan Güvence müşterileri veya satın alan adayları %1,29’dan daha azca faiz oranı ile 3 ay ertelemeli kredi alabilirler.

Güvence Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları

Güvence Bankası’nın sunmuş olduğu 3 ay ertelemeli kredi, değişik faiz oranlarına haiz ve bu aldığınız tutara gore değişim göstermektedir. Bakıldığında, bu faiz oranlarının aşağıdaki benzer biçimde sıralandığı belirtilebilir.

 • 25.000 TL’ye kadar %1,44 faiz oranı.
 • 50.000 TL’ye kadar %1,34 faiz oranı.
 • 75.000 TL’ye kadar %1,29 faiz oranı.

Faiz oranlarının vade süresi ve kredi tutarına gore alım sürecinde gene değişebileceğini maddelerinde belirtmiş olan Güvence Bankası’nın bunun haricinde, aşağıdaki harcama kalemlerini de kredi borcunuza eklediğini bilmekteyiz.

 • Sigorta primi.
 • Kredi tahsis tutarı.
 • Vergi primi.
 • BSMV gideri.

Siz de, ilk olarak 3 ay ertelemeli kredi için istediğiniz tutarı faiz oranına endeksleyerek, sonrasında da yukarıdaki harcama kalemlerini ilave ederek totaldeki kredi borcunuzu bulabilir; bunu istediğiniz taksit sayısına bölerek aylık ödeyeceğiniz miktarı tespit edebilirsiniz.

Güvence Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Güvence Bankası’ndan 3 ay ertelemeli kredi başvurusu aşağıdaki müracaat kanallarından gerçekleştirilebilir.

 • Mobil Uygulama / İnternet Şubesi: Güvence müşterileri “başvurular” ve peşinden “kredi başvurusu” yöntemiyle 3 ay ertelemeli krediye mobil uygulamadan veya web şubesinden müracaat yapabilmektedir.
 • İnternet Sitesi: Güvence müşterisi olmayanlar, buradaki bağlantıdan müracaat formunu doldurarak gene kredi başvurularını gerçekleştirebilirler.
 • Şubeler: Son olarak, herhangi bir Güvence Bankası şubesinden de 3 ay ertelemeli kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here