Ana sayfa Bankalar Garanti Bankası Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Garanti Bankası Altın Hesabı Nasıl Açılır?

644
0

Güvence Bankası altın hesabı vadesiz, vadeli ve birikimli altın hesabı olmak suretiyle üç şekilde açılabilmektedir. Vadesiz altınn hesabı altın bazından güvenli bir halde altın alım-satım işlemi sunan altın depolama hesabıdır. Altın hesabınıza altın alırken TL yada dolar üstünden alım gerçekleştirebilirsiniz.

Vadesiz Altın Hesabı

Birikimlerinizi altın olarak değerlendirip güvenli olarak bir hesapta biriktirmek isterseniz Güvence Bankası üstünden vadesiz altın hesabı açtırabilirsiniz. Altın alım ve satım işlemlerinde vadesiz olarak TL yada dolar biçiminden altın alıp güvenle biriktirebilir, günün her saatinde web üzeriden, atmlerden, satın alan hizmetlerinden yada şubelerden ulaşabilirsiniz.

Vadeli Altın Hesabı

Güvence Bankası vadeli altın hesabı ile hem altınınızı biriktirip yatırabilir, hemde altınlarınıza vade ile daha çok kıymet biçebilirsiniz. Altınlarınızın herhangi bir çalınmaya karşı korkmadan hesabınızda olduğundan daha çok kazançlı çıkarsınız.

Birikimli Altın Hesabı

Birikimli altın hesabınız ile güvenli olarak altın birikimi yapabilirsiniz. Ek olarak Altın Hesabınıza tl yada dolar biçiminden herhangi bir Güvence kredi kartınız yardımıyla otomatik ödemeye bağlayabilir, her ay tertipli halde altın biriktirebilirsiniz.

Güvence Bankası Altın Hesabının Avantajları Nedir?

  • Güvence altın hesabı ile güvenli bir halde altın alabilir, gramajının azca olması, eski tarihindeki olması yada düşük ayarlı olması şeklinde herhangi bir vakayla karşılaşmazsınız. Ek olarak herhangi bir elden alımlarda gerçekleşen işçilik parası da ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Evde duran altınlar şeklinde herhangi bir çalınma riski olmadan, güvenle hesabınızda altın birikimi yapabilirsiniz.
  • Vadesiz altın hesabı açtırdığınız takdirde herhangi bir hesap işletim tutarı öğrenim edilmeyecektir.
  • Minimum 1 gram altına kadar altın alım-satım olanağına sahipsiniz.
  • Vadesiz altın hesabı açtırmak isterseniz şubelerimiz haricinde her gün her saat web üstünden, satın alan hizmetlerinden yada güvence atmlerinden ulaşabilirsiniz.

Güvence Bankası Altın Hesabı Iyi mi Açılır?

Güvence Bankası üstünden vadesiz,vadeli yada birikimli altın hesabı açmak için Güvence’nin web sitesi üstünden Hesaplar menüsünden Hesap açılışları adımlarını takip ederek açabilir yada Güvence satın alan hizmetleri 444 0 333 numaralı telefon hattından yardım alabilirsiniz.

Güvence Bankası Altın Hesabı Yorumları

Güvence Bankası, Altın hesabı olarak en oldukca tercih edilen bankalardan biridir. Sunmuş olduğu altın hesapları ile TL yada Dolar cinsinden altın alım ve satım işlemlerinizi süratli, güveniliri bir halde gerçekleştirebiliyorsunuz. Güvence Bankası’nın altın hesabının avantajları ise herhangi bir hesap işlem tutarı almamakla birlikte, otomatik ödeme yardımıyla her ay belli oranda paranızı altına yatırabiliyorsunuz.

Ek olarak kuyumculardan almış olduğunuzda karşılaştığınız ayarı düşük, eski tarihindeki yada gramajı azca altın şeklinde problemlerle de karşılaşmak zorunda kalmıyorsunuz. Birçok kullanıcı altın hesabı olarak Güvence Bankası’nı tercih etmekte ve herhangi bir problemle karşılaşmamaktadır.

Eğer sizde bir altın hesabı açarak uzun solukta kazanç istiyorsanız Güvence Bankası’nın altın hesaplarından birini tercih ederek güvenli bir halde altın yatırımı yapabilir, istediğini vakit anında pazarlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here