Ana sayfa Bankalar Garanti Bankası Dijital Kredi Başvurusu 2019

Garanti Bankası Dijital Kredi Başvurusu 2019

753
0

Güvence Cep yada Güvence İnternet aracılığı ile müracaat yaparak, kredi kullanım işlemlerini derhal tamamlamak isteyenlere hususi fırsatlar sunulmaktadır. Bu şekilde müşterinin acil paraya ihtiyacı olduğu anlarda derhal kullanım sağlayabilmesi ya da şubeye gitmeye vakti olmayanlar için online müracaat yapabilmesi sağlanmaktadır.

Güvence Bankası dijital kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için bu kredi türünün özelliklerini, faiz oranlarını ve müracaat yayınlarını yazımız içinde paylaştık…

Güvence Bankası Dijital Kredi Özellikleri

Güvence Bankası şubelerindeki maliyetleri düşürmek adına, şubelerdeki iş enerjisini azaltacak yöntemler uygulamaktadır. Bunlardan birisi de Dijital Kredi kampanyası oluşturarak, müşterilerinin avantajlı bir halde anında kredi başvurusu yapabilmesini sağlamaktır. Türkiye İş Bankası’nın da benzer bir kredisi olan İş Bankası Anında Kredi sayfamıza da bakabilirsiniz.

İnternet ortamında yada cep online şubesinden yapacağınız gereksinim kredisi müracaatlarında derhal hesabınıza yatabilen bir kredi türüdür. Güvence Bankası dijital kredi özellikleri içinde ise 48 aya kadar vade ve 25 bin liraya kadar kredi kullandırma avantajları içeriyor. Bankanın maaş müşterisi olanlar ise diledikleri tutarda müracaat yapabiliyorlar.

Güvence Bankası Dijital Kredi Faiz Oranları ve Hesaplama

Bankanın Dijital Kredi kampanyası ile borcunuzu 48 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Faiz oranları ise kullanılan kredi miktarına bakılırsa değişmekte olup %1,24 oranından başlamaktadır. 12.000 TL meblağ için bankanın uyguladığı faiz yüzde 1,59’tür.

25 bin lira için bu oran %1,39 seviyesinde iken 75 bin TL’lik kredi kullanımınıza ise %1,24 faiz oranı uygulanmaktadır. Sigorta primlerinin vereceğiniz teminatlara ve yaşınıza bakılırsa değiştiğini unutmayınız.

Güvence Bankası Dijital Kredi faiz oranı hesaplamalarında vergi ve sigorta dahil ücretler toplamı sigorta primlerinden ve vergilerden oluşturulurken, senelik maliyet oranı ise efektif faiz oranı olmasından dolayı sigorta primi dahil edilmeden hesaplanmaktadır.

Bundan dolayı dijital kredi başvurusu yapmadan ilkin hesaplama aracını kullanırken bu ayrıntıları göz önünde bulundurmalısınız. Hesaplama aracındaki toplam maliyet diye belirtilen meblağ ise tahsis tutarı ile kredi taksitlerinin toplamını içermektedir.

Güvence Bankası Dijital Kredi Müracaat İçin Lüzumlu Belge Ve Şartlar

Dijital Kredi faiz oranlarından ve anında müracaat imkânlarından yararlanabilmek için bankanın şartlarına uygunluk sağlanması ve lüzumlu belgelerin ibraz edilmesi şarttır. Hususi emekli sandığına doğal olarak olan banka müşterileri, web şubesini kullanarak yalnız nüfus cüzdanıyla müracaatta bulunabilirler.

Doktorlar, askerler, öğretmenler, polisler ya da kamu çalışanlarıysa iş kimlikleri ile müracaat yapabilirler. Şube yetkilileri tarafınca ücret bordrosu, geliri gösteren belge ya da SGK web belgesi extra olarak talep edilebilir. Ek olarak başvuruyu meydana getiren kişinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması şarttır.

Bankanın müşterilerinin sistemde hem imzası, hem de nüfus cüzdan bilgilerinin bulunması gereklidir. Kampanya kapsamında yaralanma koşulu müşterinin risklilik durumuna bakılırsa değişkenlik izah edebilir. Son olarak Güvence Bankası acentesi haricinde bir firmadan sigorta yaptırmak isteyenlerin, en yakın şubeye giderek kredi kullanım işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir.

Güvence Bankası Dijital Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Güvence Bankası dijital kredi avantajlarından yararlanmak isteyenler yukarıdaki belgeler ve şartlar dahilinde müracaat yapabilirler. Bunun için en kolay müracaat kanalı bankanın resmi internet sayfasını kullanmaktır. Dijital Kredi başvurusunda bulunmak isteyenler web şubesine giriş yapmalı ve başvurular kısmına tıklamalıdır.

Sonrasında kredi sekmesinden gereksinim kredisi kısmına ulaşarak müracaat talebini yollayabilirler. Müracaatınız değerlendirilir ve netice bilgilerinize kaydedilir. Gene aynı kısmı kullanarak, bu değerlendirme sonucunun pozitif olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Güvence Bankası Dijital Kredi başvurusunda kullanabileceğiniz öteki kanal Cep Şube’dir. Bankanın cep şubesini kullanarak anında dijital kredi ürününe müracaat yapmak için sırasıyla; Güvence Cep giriş> Başvurular> Kredi Başvurusu adımlarını takip etmeniz kafi olacaktır.

Değerlendirme başvurunuz pozitif bir netice verdiğinde, her iki kanaldan da Başvurular menüsünü kullanarak kredi kullanım işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Ek olarak sözleşme imzalamak için de şubeye gitmenize gerek kalmamıştır. Nihai onaylı kredinize dair sözleşmelerinizi cep şubeden ya da web şubesinden onaylayabiliyorsunuz…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here