Ana sayfa Bankalar Garanti Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Garanti Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

795
0

Güvence Bankası müşterisiyseniz muhtemelen en fazlaca kullandığınız bankacılık ürünü kredi kartınızdır. Bundan dolayı nakit para kullanmadan daha fazlaca işlemi kartınızla yapabilmek için limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz. Böylelikle taksitle satın almak istediğiniz ürünler için kartınızda daha çok limit bulundurabilirsiniz.

Bilhassa bilgili tüketiciler için kredi kartı limitinin yüksek bir meblağda olması avantajdır. Güvence Bankası kredi kartı limitini yükseltmeye karar verenler için en kolay şekilleri ve kullanılabilecek bankacılık yayınlarını açıkladık.

Eğer bonus kredi kartınız yoksa derhal “Güvence Bankası Kredi Kartı Başvurusu” başlıklı yazımıza bakabilirsiniz.

Güvence Bankası Bonus Kredi Kartı Limiti Iyi mi Yükseltilir?

Güvence Bankası müşterilerinin kart limitini arttırmada kullanabilmeleri için birçok seçenek sunuyor. Limit öğrenme mevzusunda da olduğu şeklinde bunlardan en kolayı SMS kanalını kullanmaktır. Cep telefonu numaranızdan 3340 ‘a sms atmanız halinde süratli bir halde limitinizi fazlalaştırabilirsiniz.

 

Kısa mesajla kredi kartı limiti yükseltme

Bildiri içinde ne olduğu ise istenilen limit, kartınızın son 6 rakamı ve aylık net gelirinizden oluşmalıdır. Mesela; ARTIR 3000 453710 5000 şeklinde bir bildiri oluşturarak, 0532 752 33 40 numarasına sms gönderebilirsiniz.

İnternet şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

İkinci yöntem bankanın internet şubesini kullanmaktır. Bunun için giriş bilgileriniz ile sisteme giriş yaparak, kredi kartları bölümünde yer edinen Limit Artırım adımını kullanmalısınız. Bu şekilde limitini arttırmak istediğiniz kart için kolaylıkla talepte bulunabilirsiniz.

ATM’lerden kredi kartı limiti yükseltme

Güvence Bankası kredi kartı limit yükseltmek ATM’den işlem yapmakla da mümkün. Bankamatiğe kartınız ile beraber gidiniz. Şifrenizi girdikten sonrasında limit işlemleri menüsünü takip ederek, talep ettiğiniz limitte müracaat yapabilirsiniz.

Banka şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

Bankanın şubesinden de Bonus kart limit arttırma isteğinde bulunabilirsiniz. Sadece şubede bekleyerek zaman yitirmek istemeyenler için son alternatif olan Bonus Flaş uygulamasını öneriyoruz. Bu müracaat kanalı kullanabilmek için uygulamayı indirmeniz gereklidir.

Güvence Bankası limit arttırma mevzusunda yaptığınız başvurunun sonucunu gelen ekstrenizde görebilirsiniz. Sadece beklemeden sonucu öğrenmek istiyorsanız, 444 0 333 Alo Güvence’yi arayabilirsiniz.

Güvence Bankası Kredi Kartı Limitimi Iyi mi Öğrenebilirim?

Bonus Card, Miles&Smiles, Flexi Card, Money Card, ve American Express Card’lardan herhangi birini kullanıyor ve ne kadar limiti bulunduğunu bilmiyorsanız bunu öğrenmenin birkaç yolu var. Sadece en kolay yöntem Anında Bilgi Servisini kullanmaktır. Bunun için “informasyon” yazarak, kart numaranızın son 4 hanesini eklediğiniz SMS’i 3340 informasyon servis numarasına yollamanız kafi olacaktır.

Bir öteki seçenek bankanın alan kişi hizmetlerini arayarak, temsilciden kart limitinizi öğrenmektir. Güvence Bankası kredi kartı limitinizi öğrenmek için şubeleri ya da web bankacılığını da kullanabilirsiniz. Son alternatif olarak bankanın mobil uygulamasını kullanarak, kredi kartlarınızı kısmına ulaşabilir ve hangi kartınızın ne kadar limiti bulunduğunu görüntüleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here