Ana sayfa Bankalar Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

670
0

Güvence Bankası’nın 2017 kredi kampanyası ve Güvence Bankası’nın müşterilerine hususi olarak başlatmış olduğu Güz Kredisi Kampanyası hakkında tüm kampanya bilgileri ve Güz Kredisi faiz oranları hakkında bilgiler.

Bilgilendirme
Bu kredi kampanyasına ilişkin bilgilerin tamamı Güvence Bankası‘nın resmi web sitesi üstünde paylaşılan bilgilere dayanmaktadır. Kampanya detaylarını okumaya devam edebilirsiniz.

Güvence Bankası 2017 Güz Kredisi Nedir?

Güvence Bankası, her Güz yapmış olduğu şeklinde bu sefer de sizler için hususi bir kredi hazırladı. Güvence Bankası’nın geleneksel hale gelen Güz kredisi uygun faiz oranları ve kolay ödeme imkanları ile tercih edebileceğiniz krediler içinde yer ediniyor. Güz Kredi kampanyası, bankalar ile arası iyi olan ve daha ilkin ödemelerinde mesele yaşamamış müşterilere hazırlanmıştır. Genel olarak bakıldığında tüm krediler için geçerli kriterler bu kredi için de geçerlidir.

Kredi Tahsis Tutarı Ne Kadar?

Güvence Bankası’nın Güz Kredisi’nde tahsit ücretleri de uygun tutulmakta. 25.000 TL için 125 TL, 50.000 TL için 250 TL, 75.000 TL için ise 375 TL kredi tahsis tutarı alınmaktadır. Tahsis tutarının yanı sıra tüm ücretler toplamına sigorta da dahil edilecektir. Sigorta tutarı de dahil olduktan sonrasında kredi harcaması averaj 1.000 TL olarak belirlenmektedir. 25.000 TL kredi kullandığınız süre elinize geçecek net meblağ averaj 24.000 TL olarak belirlenmiştir.

Güvence Güz Kredisine Iyi mi Başvurabilirim?

Güvence İnternet’ten kredi başvurusunda bulunmak için: İnternetten Müracaat

Müracaat formunu doldurarak müracaat yapmak için: Form ile başvuru

Eğer hali hazırda Güvence Bankası müşterisi iseniz, direk olarak şubeniz kanalıyla alan kişi temsilciniz ile görüşerek tüm bilgileri öğrenebilir ve birebir müracaat yapabilirsiniz. Her koşulda tavsiye ettiğimiz müracaat yöntemi birebir başvurulardır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here