Ana sayfa Bankalar Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

632
0

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar, gelir belgesi istemeyen bankalar, gelir belgesi olmadan kredi kartı veren bankalar, gelir belgesiz kredi kartı hakkında tüm detaylar yazımızın devamında yer ediniyor. Bankalar ile çalışan nerede ise hepimiz kredi kartı kullanıyor yada kullanmak istiyordur. Sadece bazı durumlarda da kredi kartı alamıyor ve kredi kartı başvurusundan sonrasında problemler yaşayabiliyoruz. Bu problemlerden biriside bankaların bizlerden gelir belgesi talep etmesidir. Kredi notu yüksek olan hepimiz bankalardan süratli bir halde anında kredi kartı kullanabilir. Sadece bu işlemlerle uğraşmak ve zaman yitirmek istemiyorsanız yazımızın devamında vereceğimiz gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar listesini inceleyebilirsiniz. Gelir belgesiz kredi kartı iyi mi alınır?

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Alınabilir Mi?

Bankalar, bazı durumlarda kredi ve kredi kartı başvurusunun derhal arkasından bizlerden gelir belgesi talep edebiliyor. Durum bu şekilde olunca da müracaat süreci uzuyor, bu belgelerin müdürlük tarafınca onaylanması da süre alabiliyor. Bankanın bizlerden gelir belgesi talep etme sebebi ise gelirinizin belgelenebilmesi ve ileride kredi kartınızı tertipli olarak ödeyebilmenizi görebilmektir. Bu belge istenir ve bankaya sunulmazsa başvurunuz otomatikman negatif olarak sonuçlanabilir. Belge gönderiminden sonrasında işlem birazcık uzun sürse de, gelirinizin kafi olması durumunda kredi kartının anında onaylanacağını da söylemek mümkün olabilir.

 

Eğer ki bankalar ile çalışıyorsanız ve kredi notunuz da yüksek ise bu biçim durumların başınıza gelmeyeceğini bilmeniz gerekiyor. Kredi notunuzu sorgulayıp yüksek bulunduğunu farkettiyseniz web üstünden online müracaat bile yaparak kredi kartınızın gelmesini bekleyebilirsiniz. Eğer kredi notunuz mevzusunda güvenli değilseniz ve süratli kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız yazımızın devamında yer edinen detayları okuyarak yardım alabilirsiniz. Kredi notu sorgulamabağlantısını kullanarak da kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

 

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Var Mıdır?

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar elbet vardır. Sadece bu durumun tamamen sizinle ilgili bulunduğunu da belirtmekte yarar var. Eğer kredi sicilinizde olumsuzluklar var ise banka sizden gelir belgesi istemeden bile kredi kartının başvurusunu sonlandırabilir. Eğer kredi siciliniz düzgünse direkt olarak aslına bakarsan kredi kartınızı onaylayacaktır. Bazı bankalar ise çeşitli zamanlarda başlattıkları kampanyalar yardımıyla müşterilerine gelir belgesiz kredi kartı imkanı sağlayabiliyor. Yazımızın devamında bu bankalar hakkında data alabilir ve müracaat yapabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Gelir belgesiz kredi kartı veren bir oldukça banka vardır. Eğer tüm bankalar hakkında data almak istiyorsanız kredi kartları bölümümüzü, en kolay kredi kartı veren bankalar hakkında data almak istiyorsanız da ilgili bağlantıyı kullanarak tüm banka bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kolay kredi kartı veren bankalar çoğu zaman sizlerden gelir belgesi talep etmeyecektir.

1-) YapıKredi Kredi Kartı Başvurusu

YapıKredi Worldcard çoğu zaman müşterilerinden gelir belgesi istemeyen bankalardandır. Eğer daha ilkin YapıKredi ile çalıştıysanız ve banka sizi tanıyorsa, web bankacılığı üstünde yeni oluşturulan menü yardımıyla anında müracaat yapabilir ve gelir belgesiz kredi kartı alabilirsiniz. Eğer kredi siciliniz negatif ise bu durum geçerli olmayabilir.

2-) Güvence Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Güvence Bankası’da müşterilerine herhangi bir gelir belgesi talep etmeden kredi kartı veren bankalar içinde yer almıştır. Eğer daha ilkin müracaat yapmadıysanız ve hali hazırda güvence bankası müşterisi iseniz web üstünden bu kredi kartına müracaat yapabilirsiniz.

Bu bankaların haricinde yeni açılmış bankalar ve alan kişi portföyüne gereksinim duyan bankaları da tercih ederek işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Eğer bu benzer biçimde işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız, rehber makalemiz olan En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar isminde makalemizi okuyarak listedeki bankaları tercih edebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusunda Aranan Şartlar Nedir?

Kredi kartı başvurusunda da aynı kredilerde geçerli olan şartlar geçerlidir. 18 yaşını doldurmuş olmanız ve bankalar ile çalışıyor olmanız gerekiyor. Böylelikle gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar listemizdeki bankaları tercih ederek kredi kartı alabilirsiniz. Eğer daha ilkin bankaların ürünlerini kullanmadıysanız bir hesap açarak başlayabilirsiniz. Hesap açabilmek için de size en yakın banka şubelerine gitmelisiniz. Bankalar ile çalışıyor olduğunuzda ve ödemelerinizi tertipli yaptığınızda kredi siciliniz yükselecek ve bankalar size daha kolay kredi ve kredi kartı verecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here