Ana sayfa Bankalar Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

723
0

Günümüzde kredi kullanma ihtiyacı oldukça artmıştır. Herhangi bir sebepten dolayı acil bir kredi ihtiyacınız olabilir ve bankalara müracaat yapmak istiyor olabilirsiniz. Sadece herhangi bir geliri olmayan yada geliri olup da bunu resmiyette gösteremeyen kişiler bu benzer biçimde durumlarda gelir belgesiz kredi veren bankalar araştırıyor ve gelir belgesi istemeden kredi veren bankalarhangileri diye sorular akıllara geliyor. Aylık tertipli geliriniz var fakat kredi kullanamıyorsanız bu yazımızı okuyarak gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 hakkında oldukça detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Peki gelir belgesi olmadan kredi çekilir mi? Gelir belgesiz kredi kullandıran bankalar var mıdır? Ilk olarak gelir belgesi nedir, nereden alınır benzer biçimde sorulara cevap arayalım.

Gelir Belgesi Nedir?

Şahıs yada kurumların aylık kazançlarını kısaca gelirlerini belirleyen evraka gelir belgesi denir. Şu demek oluyor ki çalıştığınız yerden aldığınız maaş, devlet tarafınca aldığınız maaş yada gayrimenkullerinizden kazandığınız kira bedelleri tarafınca oluşan aylık kazancınızı gösteren belgelere gelir belgesi denir. Kredi notunuz düşük olduğunda bankalar bu biçim belgelere gereksinim duyabilir ve bu belgeleri çalıştığınız yerin muhasebe departmanından temin edebilirsiniz.

 

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Kullanılır Mı?

Ilk olarak bu durumun kredi notunuz ile direkt ilgili bulunduğunu söyleyebiliriz. Kredi notunuz düzgüsel seviyenin oldukça üstünde kısaca oldukça iyi seviyesinde ise bankalar sizden gelir belgesi talep etmeden kredi verecektir. Kredi notunun yüksek olması bankaların gözünde en temel unsurdur ve kredi notu yüksek olan birinin kredi yada kredi kartı benzer biçimde ürünleri kullanmasına herhangi bir engel yoktur. Sadece kredi notunuz düşükse ve kredi kullanımında sizden gelir belgesi isteniyorsa bu durumda da gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında data sahibi olmalısınız. Bu yazımızda da sizlere gelir belgesi istemeden kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Kredi notunuz yüksek değilse ve bankalardan kredi kullanamıyorsanız, kredi başvurularınız reddediliyor ise öncelikli olarak sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Siciliniz bozuk yada kredi notunuz düşükse yapacağınız başvurularda banka direkt olarak sizden gelir belgesi isteyebilir. Bu benzer biçimde durumlarda ise sicili bozuk olana kredi veren bankalar araştırılabilir. Şimdi gelelim gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında data vermeye.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Güncel 2018

Bankalar kredi başvurularınız esnasında gelir belgesi talep ediyorsa ve siz de beyan edemiyorsanız gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar hakkında data sahibi olabilirsiniz. Aşağıda listeleyeceğimiz bankalar, gelir belgesi olmadan kredi verebilmektedir. Bu krediler belirli limitler dahilinde olacağı için listenin derhal altında yer edinen gelir belgesiz kredi veren bankalar ve limitleri hakkında daha detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

  • ENPARA.COM (QNB Finansbank)
  • CEPTETEB (TEB)
  • NKOLAYKREDİ.COM.TR (Etken Bank)
  • ING BANK

Üstte listelediğimiz bankalara müracaat yaparak gelir belgesi olmadan kredi kullanabilirsiniz. İlk üç sırada yer edinen bankalar şubesiz, web üstünden hizmet veren bankalardır. Bu bankalar ile çalışıyor yada çalışmaya başlayacaksanız şubeye gitmeden gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz. Şimdi bu bankalara iyi mi müracaat yapacağınız ve limitleri hakkında data vereceğiz.

 


ENPARA Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

 

QNB Finansbank güvencesi ile enpara.com üstünden gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer Enpara müşterisi değilseniz derhal enpara.com adresini ziyaret ederek hesap açabilir ve başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Enpara.com üstünden kullanacağınız gelir belgesiz kredilerin faiz oranları ise %1.39 – %1.43 içinde değişim gösteriyor. Bu faiz oranları ile gelir belgesi olmadan müracaat yapabileceğiniz en yüksek miktar ise 30.000 TL‘dir.

Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu: ENPARA.COM


CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Cepteteb, gene anlayacağınız suretiyle TEB bankasının sunmuş olduğu bir hizmettir. Cepteteb ile hiçbir harcama olmadan kredi kullanabilirsiniz. Eğer cepteteb müşterisi değilseniz de web sitesi yada mobil uygulama üstünden derhal hesap açabilirsiniz. Cepteteb üstünden kullanacağınız gelir belgesiz kredilerin faiz oranları ise %1.39 – %1.49 içinde değişim gösteriyor. Bu faiz oranları ile gelir belgesi olmadan müracaat yapabileceğiniz en yüksek miktar ise 30.000 TL‘dir.

Cepteteb Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu: CEPTETEB.COM.TR

 


NKOLAY KREDİ Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

NKolay KrediEtken Bank tarafınca hizmete alınmış bir kredi firmasıdır. Gene aynı şekilde durağan(durgun) bir şubeleri bulunmaz ve öteki bankalara gore yüksek faizler ile kredi kullandırımı yaparlar. NKolay Kredi resmi web sitesini ziyaret ederek ihtiyaç duyulan bilgilere ulaşabilirsiniz. NKolay üstünden kullanacağınız gelir belgesiz kredilerin faiz oranları ise net olarak %2.29 olacaktır. Kullanabileceğiniz en yüksek kredi miktarı ise 30.000 TL‘dir.

NKolay Kredi Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu: NKolay Kredi


ING Bank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Üstte saydığımız bankalara nazaran ING Bank, kredilendirmelerini daha değişik bir halde değerlendirmektedir. Mesela INB Bank üstünden kredi kullanmak isteyen birisinin ilk olarak kredi notuna bakılacaktır ve kredi notunuzun durumuna gore size uygun krediler listelenecektir. Kredi notu düşük olana yüksek faiz, kredi notu yüksek olana da düşük faiz uygulamaları en dikkat çeken kampanyalarından biridir. Bu sebeple net bir faiz oranı söylemek de yanlış olur. Direkt olarak şubelerden ve web üstünden anında müracaat yapabilirsiniz.

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu: ING Bank


Listelemiş olduğumuz bankalar, gelir belgesiz kredi veren bankalar olarak en oldukça tercih edilen bankalar içinde yer alır. Bu bankalar haricinde de kredi notunuzun yüksek olması durumunda kredi kullanabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları altta bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here