Ana sayfa Bankalar Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

4555
0

Devlet destekli krediler sunan ve Türkiye’de güvenilir bir banka olarak malum Halkbank’ta son dönemde yenilenen vizyon hasebiyle oldukca şeyin değişmiş olduğu söylenebilir. Bilhassa kredi kartı ve kredi ürünleri ile dikkatleri üstüne çeken Halkbank, şu günlerde bahara hazırlık olarak 3 ay ertelemeli kredi sunuyor.

Müşterileri için ertelemeli ödeme seçeneğini sunan Halkbank’ta bu krediyi alarak 3 ay sonrasında ödemeye başlayabiliyor, kendinize böylece rahat bir ödeme planı oluşturmuş olabiliyorsunuz. Hepimiz bugünkü yazıda sizin için Halkbank 3 ay ertelemeli kredi hakkında informasyon verecek, bu krediyi iyi mi alabileceğinizi, müracaat koşullarını ve faiz oranlarını tarafınıza aktaracağız.

Ek olarak Bkz: Ertelemeli Kredi Nedir?

Türkiye’de gereksinim kredisi kategorisi altında 3 ay ertelemeli kredi elde eden Halkbank’ta, bu krediyi her satın alan kullanabiliyor ya da satın alan olmayanlar Halkbank’a lüzumlu belgeleri getirerek direkt olarak müracaat yapabiliyorlar.

Bakıldığında, uygun faiz oranları ile bu krediyi tarafınıza tahsis eden Halkbank’ta 10.000 TL’ye kadar kredi verilirken bu krediye uygun pek oldukca avantaj ve sonradan yapılandırılabilme hakkı da mevcut.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Özellikleri

Halkbank’ın sunmuş olduğu 3 ay ertelemeli kredinin avantajları ve özellikleri aşağıdaki şekilde belirtilebilir.

  • Halkbank’ın gereksinim kredisi kategorisi altında sunmuş olduğu 3 ay ertelemeli bu krediyi, 48 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Alabileceğiniz maksimum kredi tutarı ise 10.000 TL.
  • Eşya yenilemek, tadilat, ev bakımı, dinlence ve benzeri her ihtiyacınız için değerlendirebileceğiniz bu kredinin verilmesinin akabinde bir de yaşam sigortası tarafınıza tahsis edilmektedir.
  • Senelik toplam maliyet oranı pek oldukca gereksinim kredisine bakılırsa daha azdır ve dosya harcaması bulunmamaktadır.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları

Halkbank’ın sunmuş olduğu 3 ay ertelemeli krediyi, Halkbank müşterisi olan olmayan hepimiz alabiliyor. Bu krediden tarafınıza sunulanfaiz oranı ise %1,20 ila %1,30 seçeneğinde değişkenlik gösteriyor. Bunun haricinde tarafınıza aktarılan bazı harcama kalemleri mevcut.

  • BSMV Ek gideri.
  • Yaşam sigortası ek gideri.
  • Kredi tahsis tutarı.

Yukarıdaki harcama kalemlerini faiz oranına endekslediğiniz kredi miktarına ekledikten derhal sonrasında, ana borcunuzu bulmuş oluyorsunuz. Bu bağlamda, talep ettiğiniz taksit miktarına da toplam borcunuzu bölerek aylık oluşturacağınız ödeme miktarını bulabilirsiniz.

Bunlarla uğraşmak istemezseniz, Halkbank kredi hesaplama motorunu da kullanarak taksit hesaplama yapabilmeniz mümkün; sadece burada bazı harcama kalemlerinin es geçildiğini belirtelim.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Halkbank’ın sunmuş olduğu 3 ay ertelemeli kredi ürününe aşağıdaki kanallardan müracaat gerçekleştirebilirsiniz.

  • Şubeler: Herhangi bir Halkbank şubesinden, direkt olarak Halkbank kredi başvurusu gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bakıldığında, nüfus cüzdanınızla yapacağınız bu başvuruda yanınızda bir gelir belgesi ya da kredi notu belgesi götürmeniz de yararınıza olacaktır.
  • Telefon Şubesi: Halkbank dialog, 0850 222 0 400 numaralı hatta sizi bekliyor. Hem uzaktan müracaat için hem de detaylı informasyon alabilmek için Halkbank Dialog ile iletişime geçebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here