Ana sayfa Bankalar HSBC Kredi Kartı Yapılandırma 2019

HSBC Kredi Kartı Yapılandırma 2019

928
0

Tüketicilerin nakit olarak gereksinimlerine yetişmediklerinde en sık kullandıkları bankacılık ürünü kredi kartlarıdır. İhtiyaç halinde hizmet ya da ürün alışverişi için kolaylıkla kullanılabilen kredi kartlarında borçlar fazlasıyla biriktiğinde problem haline gelebiliyor.

HSBC Bank bu tip durumlarda tüketicilerin yararlanabilmesi için kredi kartı yapılandırma fırsatını sunuyor. Aslen kredi kartı borçlarınızı kapatmanın bir öteki yolu da bireysel gereksinim kredisi çekmektir. Sadece kredi kullanarak borç kapatmayı tercih ettiğinizde maksimum 48 ay vade yapılabilmektedir. Bundan dolayı daha uzun solukta tüm kart borçlarını kapatmak isteyenler için HSBC Derman Borç Eriten Taksit kampanyasına dair bilgileri yazımızda aktardık…

HSBC Bank kredi kartınızın borçları biriktiyse ve ödeyemeyecek durumdaysanız, bankanın bu tip durumlar için düzenlemiş olduğu yapılandırma avantajından faydalanabilirsiniz. Derman Borç Eriten Taksit kampanyası adı altında duyurulan düzenleme, müşterilerin biriken borçlarını daha rahat ödemesine imkân tanıyor.

Üstelik bankalar arası kredi kartı borç aktarma işlemiyle, öteki finansal kurumlara olan kart borçlarınızı da HSBC yapılandırma ürünü yardımıyla kolayca taksitlendirebilirsiniz. Taksitli borç transferi isminde olan bu hizmetten ya da HSBC kredi kartı yapılandırma hizmetinden yararlanmak için bazı hususlara dikkat ederek müracaat yapmanız gereklidir.

HSBC Kredi Kartı Yapılandırma Iyi mi Yapılır?

HSBC Bank tarafınca düzenlenen kampanya kapsamında, kredi kartı borçlarınızı yapılandırmak istediğinizde bunu birçok yöntemle yapabilirsiniz. Ilk olarak bankanın mobil şubesinden ya da web şubesinden kişisel bilgileriniz ile giriş yaparak, süratli bir halde müracaat yapmanız mümkün.

Bunun için söz mevzusu bankacılık kanallarına girişinizi gerçekleştirdikten sonrasında Kartlarım menüsünden Avantajlı İşlemler sekmesine tıklayınız. Arkasından menüde görünecek olan Derman Paket’e tıkladığınızda müracaatınızı yapmış olmuş olursunuz.

HSBC kredi kartı yapılandırma için kullanabileceğiniz öteki yöntemler; telefon bankacılığı, şubeler ve ATM’lerdir. Telefon bankacılığı ile işlem yapmak istiyorsanız, 0850 211 0 111 numarasını aramanız ve alan kişi temsilcisine taksitlendirme yapmak istediğinizi belirtmeniz kafi olacaktır. ATM’den, web şubeden ya da öteki müracaat kanalları üstünden yapacağınız müracaatlarda lüzumlu görülmesi halinde şubeden istenebilecek evraklar olabilir.

HSBC 72 Ay Kredi Kartı Yapılandırma

Takibe girmemiş kredi kartı borçları için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun düzenlemesiyle beraber 72 aya kadar yapılandırma vadesi uygulanabiliyor. Bu kanundan yararlanabilmek için HSBC Bank’a müracaat yapabilir ve tüm kredi kartı borçlarınızı tek bankada biriktirerek taksitlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Sadece HSBC 72 ay kredi kartı yapılandırma fırsatından yararlanmak için bankaya yapacağınız müracaatın onaylanmama durumu bulunduğunu unutmayınız. Bilhassa ödemelerinizi tertipli olarak gerçekleştirmiyor, bu sebeple yasal takip durumunuz var ise ya da kredi notunuz oldukça düşük ve borcunuza sadık bulunmadığınız kanaatine varılırsa yapılandırma başvurunuz kabul edilmeyebilir.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile Kredi Yapılandırma

HSB’ye ilişkin kredi kartınızın borçlarını Ziraat Bankası’nın kredi yapılandırma uygulaması ile taksitlendirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak mevzuyla ilgili detaylı data edinebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here