Ana sayfa Bankalar İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma 2019

İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma 2019

754
0

İş Bankası müşterilerinin yararlanmak istediği avantajlara gore hususi kredi kartı ürünleri çıkararak, müşterilerinin her alanda ayrıcalıklı hissetmelerini hedeflemektedir. Buna bağlı olarak bankanın Privia, Maximum ve Maximiles benzer biçimde pek oldukca kredi kartı ürünü bulunmaktadır.

Banka, söz mevzusu olan kredi kartı ürünlerinden birini yada birkaçını satın alan müşterilerinin borçlarını ödeyemediklerinde yapılandırma işlemi yaparak destek olmaya iş koşturmacasındadır.

Bir ya da iki dönem kredi kartı borcunu ödemeyen müşteriler bu işlem yardımıyla borçlarını 72 aya kadarbölebilmekte ve eşit taksitler halinde kolay ödeme avantajına kavuşmaktadır.

İş Bankası kredi kartı yapılandırma işlemi ülkemiz vatandaşları tarafınca bayağı fazla rağbet görmektedir. Bu kadar rağbet olmasının ana sebebi İş Bankası’ndan maximum özellikli kredi kartı alan birçok vatandaşın, ekonominin kötüye gitmesinden etkilenerek borçlarını ödeyememeye başlamasıdır.

Müşterileri için daima akıllıcı çözümler üreten İş Bankası, söz mevzusu durumda olan müşterileri için borçlarını tertipli ödemeyebilmeleri adına bir fırsat sunuyor.

Siz de kredi kartı borçlarınızın birikmesi durumunda icralık olmamak için bu fırsattan yararlanabilir ve düşük bir faiz oranı borcunuzu yapılandırabilirsiniz. İşlemin iyi mi yapıldığına dair detaylara aşağıdaki başlıkta yer verdik…

İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma Iyi mi Yapılır?

Borçlarınızın taksitlendirmesine karar verdiyseniz, İş Bankası yetkilileriyle görüşme yaparak bu kararınızı iletmelisiniz. Ilk olarak yetkililer yapılandırma ile ilgili bu sürecin iyi mi işlediğine dair size bilgilendirme yapmış olacaktır.

Bu aydınlatmadan sonrasında ise mevcut faiz oranlarını ve komisyonları kabul ederseniz müracaat formunuzu doldurarak, incelenmesi için yetkili bölüme ulaştırılacaktır.

Bu aşamada toplam kredi kartı borcunuz hesaplanarak, uygun bulunması halinde tüm kart borçlarınız üstünden taksitlendirme işlemi yapılmaktadır. Bankaya yine borçlanmanıza engel bir durum yok ise İş Bankası kredi kartı yapılandırma işleminden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

İş Bankası 72 Ay Kredi Kartı Yapılandırma

Kredi kartlarınızdan kaynaklı borç bakiyeniz giderek artıyor ve asgari ödemelerinizi bile yapamıyor durumdaysanız İş Bankası 72 ay kredi kartı yapılandırma hizmetinden yararlanmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

21 Eylül 2016 tarihinde yürürlüğe girmiş olan yönetmeliğin ilgili maddesi gereğince, kartlarınıza ilişik olan borçların 72 aya kadar taksitlendirilmesi mümkünBDDK’nın bilhassa vatandaşların icralık olma aşamasına girmemesi için bu şekilde bir yasa çıkarması, tüketicilerin daha kolay borçlarını ödeyebilmesini sağlamış oldu.

Bu yüzden kredi kartları sebebiyle borçlu olan kişiler, taksitlendirme kapsamında İş Bankası 72 ay kredi kartı yapılandırma yoluna müracaat yapabilirler. İş Bankası meydana getirilen başvurulara uygun vade ve faiz seçenekleri sunarak, müşterilerine bu mevzuda destek olmaya çalışıyor.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile Kredi Yapılandırma

İş Bankası’na ilişik kredi kartınızın borçlarını Ziraat Bankası’nın kredi yapılandırma uygulaması ile taksitlendirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak mevzuyla ilgili detaylı informasyon edinebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here