Ana sayfa Bankalar İş Bankası NakitNet Kredi Başvurusu 2020

İş Bankası NakitNet Kredi Başvurusu 2020

4721
0

Beyaz eşya, tv, mutfak gereçleri ve daha pek fazlaca teknolojik ürün bildiğiniz şeklinde artık herhangi bir teknoloji marketinden, kredi kartına taksitle edinilemiyor. Bu bağlamda düşünüldüğünde, alternatifler bulma yoluna giden pek fazlaca teknoloji mağazası, bankalarla anlaşmalı olarak krediler sunabiliyorlar.

İş Bankası ve Bimeks teknoloji marketleri ortaklık ile sunulan NakitNet kredi de bunlardan bir tanesi mesela. NakitNet kredi kullanarak, Bimeks mağazalarından fazlaca düşük faiz oranları ve yüksek vade seçenekleri ile arzu ettiğiniz ürünleri alabiliyor, sonrasında kredi ödemelerinizi direkt olarak bankaya yapabiliyorsunuz. Bu yazımızda, NakitNet krediye dair derhal her şeyi bulacaksınız.

Ek olarak Bkz: Telefon Kredisi Veren Bankalar

İş Bankası NakitNet Kredi Özellikleri

İş Bankası tarafınca sunulan NakitNet kredi başlıca aşağıdaki özellikleri tüm müşterileri için sunuyor.

  • İlerleyen dönemde artacak anlaşmalı mağazalar içinde şu anda bir tek Bimeks mevcut ve bu krediyi Bimeks mağazalarının herhangi birinde kullanabilirsiniz.
  • İş Bankası NakitNet kredi, mağazada süratli bir şekilde kullanılabilme özelliğine haizdir, herhangi bir şubeye gitmenize gerek kalmaz.
  • NakitNet ile geniş ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranları Bimeks mağazalarında geçerlidir.
  • Bu krediyle teknolojik aletleri taksitle satın alabilmeniz mümkündür.
  • 36 Aya varan taksit seçenekleri ile sunulan NakitNet kredi ürününde, durağan(durgun) bir faiz oranı mevcuttur.

İş Bankası NakitNet Kredi Faiz Oranları ve Hesaplama

İş Bankası tarafınca Bimeks mağazalarında kullanılabilen NakitNet kredi ürününün faiz oranı %1,15 olarak görüntüleniyor. Bu faiz oranı, öteki bankalara nazaran fazlaca iyiyken, meblağ arttıkça faiz oranı da herhangi bir şekilde artmıyor. 36 Aya kadar kullanabileceğiniz bu kredi ürününde, aşağıdaki harcama kalemleri de kredi borcunuza eklenebiliyor.

  • BSMV ve KKDF giderleri.
  • Kredi tahsis tutarı.
  • Dosya harcaması.

Yukarıdaki harcama kalemleri de değerlendirildiğinde; faize endeksli ana borcunuza bu harcama kalemlerini ilave ederek, İş Bankası’na ödeyeceğiniz ana borcu bulabilmeniz mümkündür. İş Bankası NakitNet kredi ürünü yardımıyla, maksimum 7500 TL’ye kadar teknolojik alet alışverişi yapabilir ve bunu 36 aya kadar ödeyebilirsiniz.

İş Bankası NakitNet Kredi Müracaat için Lüzumlu Belge ve Şartlar

Türkiye İş Bankası’ndan NakitNet kredisini kullanmak istiyorsanız, tarafınızdan talep edilen herhangi bir belge mevcut değil. Yalnız nüfus cüzdanınızın mağazadayken yanınızda olması, sizden talep edilen kimlik bilgilerini girmeniz için gerekebilir.

Bunun haricinde, gelir belgesi ve benzeri şeyleri tarafınızdan talep etmeyen banka, hem de şubeye gitmenize gerek kalmaksızın tarafınıza telefondan krediyi tahsis edebiliyor. Bu bağlamda, kredi notunuzun muhakkak mühim bulunduğunu hatırlatalım.

İş Bankası NakitNet Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

İş Bankası NakitNet kredi başvurusu, SMS ile ya da telefon üstünden kolaylıkla yapılabilmektedir. Aşağıda, iki müracaat kanalını da ayrıntıları ile açıklamaya çaba ettik.

  • SMS ile Müracaat: Mağazadayken, “NAKIT” yazıp boşluk bıraktıktan derhal sonrasında T.C. kimliknumaranızı 4402’ye SMS atmanız halinde, tarafınıza 1 saat içinde yanıt gelecektir. Bu 1 saatlik süre içinde kredinizin onaylanması halinde otomatikman Bimeks’te adınıza bir hesap açılır ve bakiye direkt olarak aktarılır.
  • Telefon ile Müracaat: Bimeks’e gitmeden ilkin de, 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası alan kişi hizmetleri hattından NakitNet krediye müracaat gerçekleştirebilirsiniz.

Data için tıklayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here