Ana sayfa Bankalar Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019 (ANINDA ONAYLI)

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019 (ANINDA ONAYLI)

636
0

Kefilsiz kredi veren bankalar, kefil sormayan bankalar, kefil sormadan kredi veren bankalar, kefil istemeyen bankalar, kefil olmayan krediler hakkında bilgiler ve daha fazlası yazımızın devamında! Bankalar, kredi sicili bozuk yada önceki dönemlerden gelen bir olumsuzluk bulunan kişilerden kredi kullandıkları sırada kefil talep edebilir. Sadece günümüzde, kredi kullanabilmek için kefil bulabilmek tahmin edeceğimizden birazcık daha zor olabiliyor. Eğer kredi kullanmak istiyorsanız ve kefil bulamıyorsanız, sizler için derlediğimiz kefilsiz kredi veren bankalar rehberimizi inceleyebilirsiniz. Peki kefilsiz kredi nedir? Kefil istemeyen bankalar var mıdır?

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019

Kefilsiz düşük faizli kredi veren bankalar, artan talepler doğrultusunda kredi hizmetlerinin kapsamını daha da genişletmişlerdir. Türkiye’de gelişen bankacılık sektörü, kredi hizmetlerinin de büyük seviyede gelişmesine vesile olmuştur. Son dönemde bilhassa düşük faizli ve kefilsiz kreditalepleri büyük seviyede artış göstermektedir. Nerede ise Türkiye’de hizmet veren bir çok banka kefilsiz ve belgesiz kredi desteği sağlamaktadır. İnternet üstünden meydana gelen ’anında gerekseme kredisi’ vb. başlıklarla kredi almak artık oldukça kolaydır.

 • Gelir durumuna gore
 • Ödeme seçenekleriniz ve
 • Kredi miktarı

Günümüzde bankalar tarafınca değil müşteriler tarafınca belirlenebilmektedir. Bankanın çizdiği sınırlar çerçevesinde birçok değişik kredi seçeneğini kendinize uygun halde değiştirebilir ve size uygun bir kredi yaratabilirsiniz. Elbet tüm bu imkanlara haiz olabilmek için ilk olarak temiz bir kredi siciline de haiz olmanız gerekiyor.

Kefilsiz Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Kefilsiz müracaat yapmak ve talepleriniz doğrultusunda anında nakit desteği sağlamak için bankaların birçok değişik süratli kredi seçeneği bulunmaktadır. 2019 kredi veren bankalar ilerleyen dönemlerde kredi işlemlerini müşterileri için daha da kolay bir hale getirecektir. Birçok banka günümüzde gerekseme kredi altında 50 bin ve 10 bin TL içinde kefilsiz belgesiz kredi imkânı sunmaktadır. Kefilsiz evraksız kredi başvurusu yapmak;

 • İnternet bankacılığı
 • Satın alan hizmetlerini arayarak ya da
 • SMS yöntemiyle

mümkündür. Isterseniz banka şubelerine giderek de kredi talebi oluşturmanız mümkündür. Banka siciliniz ve kredi notunuz eğer kafi düzeydeyse, gelir durumunu aşmayacak miktarlarda krediler hesabınıza anında tanımlanacaktır. Aksi takdirde kefil ya da güvence istemeleri de mümkündür. Kefili olmayan kredi için ihtiyaç duyulan en mühim koşul kredi notunun kafi olmasıdır. Kredi notunun kafi gelmesi durumunda, arzu ettiğiniz kredi tutarını (gelir düzeyini aşmamak kaydıyla) kullanabilirsiniz.

 

Kefil İstemeyen Bankalar ve Şartlar Nedir?

Kefil ya da herhangi bir koşul olmadan kredi talebinde bulunmak mümkündür. Sadece bazı mühim kriterler bankalar tarafınca detaylıca incelenir arkasından kredi talebinizi bu kriterlere gore değerlendirir. Bir çok süre bu şartlar oldukça ağır olmasa da mühim bir ekip etkenler sizin kredi talebinizin onaylanmasında etkili olacaktır. Kefilsiz evraksız kredi talebinde bulunan kişilerde;

 • Kredi sicili ve Kredi notunun iyi olması
 • Üstüne kayıtlı güvence unsuru bulunması (ev, arsa, otomobil vb.)
 • Banka müşterisi olması

Kredi taleplerinin daha süratli değerlendirilmesine ve kefil olmadan kredi almalarında etkili olacaktır. Bu özelliklere haiz olmayan kişiler içinde kredi imkânı sağlandığını unutmamak gerekir. Elbet kredi notunun yüksek olması bir kriterdir sadece kredi notu iyi seviyede olanlar, ödemelerinde sorun yaşamayan müşteriler kredi notu düşük olsa bile kefilsiz evraksız kredi imkanından faydalanabiliyor. Yazımızın devamında ise kefil olmadan kredi veren bankaların listesine ulaşabilirsiniz.

Kefil Sormayan Bankalar Hangileridir 2019

Türkiye’de birçok banka sayısız kredi hizmeti sunmaktadır. Kredi kullanımının artmasıyla kefil olmayan kredilere olan talepte büyük oranda artış göstermiştir. Kefilsiz senetsiz kredi veren bankalar da bu doğrultuda oldukça fazladır. Türkiye’de kredi için en oldukça tercih edilen bankalar;

 • Denizbank
 • QNB Finansbank
 • Güvence Bankası
 • Akbank

Başlıca kefilsiz kredi veren bankalar içinde yer verilmiştir. Bu listeye daha birçok banka rahatça eklenebilir. Sadece kefil olmayan kredi kullanmak isteyen kişilerin dikkat etmesi ihtiyaç duyulan en mühim mevzu, bankaların sunmuş olduğu kredilerin esnek özellikleridir. Sizin için ideal faiz oranı ve geri ödeme seçeneği hangisiyse o doğrultuda bir kredi seçmeniz tavsiye edilmektedir. Kefilsiz kolay kredilerde banklar birçok değişik esnek kredi imkânı sunmaktadır.

Kefilsiz Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Kefil olmayan başvurusu yapabilmek için ilk olarak muntazam bir kredi siciline ve kredi notunun yüksek olması icap ettiğini söylemiştik. Eğer bu kriterleri karşıladığınızı düşünüyorsanız altta yer edinen kredi tablosu yardımıyla size en uygun gelen bankayı seçebilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvuruları, bazı durumda ek data ve belge talep edebilir. SGK’sı olan çalışan bireyler için fazladan herhangi bir belge talep edilmeyecektir.

BANKA KEFİL İSTİYOR/İSTEMİYOR MASRAF
DenizBank İstemiyor, SGK Lüzumlu 0 TL
Enpara.com İstemiyor, SGK Lüzumlu 0 TL
Cepteteb İstemiyor, SGK Lüzumlu 0 TL
QNB Finansbank İstemiyor, SGK Lüzumlu 0 TL
Güvence İstiyor, SGK Lüzumlu 0 TL

Yukarıdaki bankalardan yola çıkarak derhal kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Maaş müşterisi olduğunuz yada etken olarak kullandığınız bankaları tercih ederek kredinin onaylanma ihtimalini daha da yükseltebilirsiniz.

İnternetten Kefilsiz Evraksız Kredi Başvurusu

Bankalar günümüzde birçok işlemini internete taşımış durumdalar. İnternet bankacılığını kullanarak sayısız işlemi oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz. Kefilsiz ve belgesiz kredi talepleri de artık web üstünden rahatça yapılabilir durumdadır. Bunun için kredi talebinde bulanacağınız bankanın web bankacılığına giriş yaparak;

 • Ad – Soyad
 • T.C. kimlik numarası
 • Adres ve
 • Cep telefonu numarasıyla

Anında kefilsiz kredi talebi oluşturabilirsiniz. Oldukça kısa süre içinde talebiniz incelendikten sonrasında pozitif ya da negatif olarak size düşünüş yapılacaktır. Süratli kredi talebi oluşturma seçeneklerini kullanarak banka müşterisi olmasanız bile kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Kefilsiz Kredilerin Kapsamı ve Özellikleri Nedir?

Bankalar tarafınca sunulan kefilsiz şartsız kredi hizmetleri çoğu zaman gerekseme kredileri üstünden verilmektedir. Kısa süreli nakit ihtiyacının giderilmesine yönelik verilen bu kefil olmayan krediler hem ödeme kolaylığı sağlamakta hem de nakit ihtiyacınız olan şeyi büyük seviyede karşılamaktadır. Kefilsiz belgesiz kredi veren bankalar 2019 senesinde da en oldukça tercih edilen kurumlar olacaktır. Genel itibariyle 10 bin ve 50 bin TL içinde ihtiyaçlara yönelik kefil olmayan kredi talebi oluşturmak oldukça kolaydır. Bunun için ister web ya da mobil bankacılık kullanabilir isterseniz de telefon bankacılığı ile kefil olmadan kredi talebi oluşturabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here