Ana sayfa Bankalar Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar

Kesin Onaylı Kredi Veren Bankalar

739
0

Kati onaylı kredi veren bankalar, derhal onay veren bankalar, kati onay alabileceğiniz bankalar ve krediye kati onay veren bankaların tamamını yazımızın devamında listeleyeceğiz. Bazı durumlarda acil nakit ihtiyacımız olabiliyor ve bu ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz kuruluşlar olan bankalara başvurabiliyoruz. Bankaların birden fazla kredi değerlendirme kriteri olduğundan bazı durumlarda kredi kullanabilme ihtimalimiz oldukça düşük hale gelebiliyor. Bu sebeple de acil nakit ihtiyacınıza çözüm olabilmesi adına süratli onay veren, kati onaylı kredi veren bankaların güncel listesini sizlere sunacağız. Peki kati onaylı kredi veren bankalar var mıdır? Hangileridir?

Kati Onaylı Kredi Veren Bankalar Var Mıdır?

Kati onaylı kredi veren bankalar vardır. Daha doğru bir ifade ile aktarmak gerekirse, kati onay vermese bile sonucunu anında öğrenebileceğiniz bir oldukca banka var. Elbet sicilinizde herhangi bir bozukluk yoksa ve ödemeleriniz oldukça tertipli gidiyorsa banka sizlere kati onay verecektir. Kati onaylı kredi mevzusunda bir oldukca değerlendirme kriteri vardır. Ilk olarak kredi notunuzun yüksek ve ödemelerinizin de tertipli olması gerekiyor. Sadece siciliniz bozuksa ilk olarak sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar isminde yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Eğer daha öncesinde kullanmış olduğunuz kredi ve kredi kartlarında ödeme düzensizliğiniz yoksa, ödemelerinizi gününde ve eksiksiz olarak yapıyorsanız aşağıda vereceğimiz bankalardan kati onaylı kredi kullanabilirsiniz. Bankaların kredi değerlendirmesi yaparken dikkat etmiş olduğu ilk etmen kredi notu ve ödeme düzensizliğidir. Eğer kredi notunuz yüksek, ödemeleriniz de tertipli yapılıyorsa bankanın kredinizi reddetme olasılığı oldukca fakat oldukca düşük olacaktır. Sadece bu durumun da her bankada geçerli olmadığını hatırlatmakta yarar var. Bu sebeple altta listeleyeceğimiz bankaları tercih etmelisiniz.

Kati Onaylı Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Ilk olarak kati onaylı kredi için kendi yöntemlerinizle sicilinizi çözümleme edebilirsiniz. Mesela ödeme geçmişinizi, kredi notunuzu biliyorsanız sicilinizin averaj ne durumda bulunduğunu kavrayabilirsiniz. Eğer sicilinizde herhangi bir sorun yoksa direkt olarak çalıştığınız banka ile SMS yöntemiyle bile kredi kullanabilirsiniz. Eğer sicilinizin durumundan güvenli değilseniz ve kredinin onaylanıp onaylanmayacağı mevzusunda endişeleriniz var ise alttaki bankaları da tercih edebilirsiniz. Eğer SMS yöntemiyle da kredi kulanmak istiyorsanız SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar isminde makalemizi okuyabilirsiniz.

Kati Onaylı Kredi Veren Bankalar (GÜNCEL LİSTE)

LİSTEMİZ SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR.

 

  • CEPTETEB
  • ENPARA.com
  • Akbank
  • ING Bankası
  • Odea Bank
  • YapıKredi Bankası

yukarıda belirtmiş olduğumuz bankalar yardımıyla kati onaylı kredi kullanabilirsiniz. Bu bankaların kendi web sitelerinden de kredi paketlerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan şeyi karşılayan bir meblağ olması durumunda direkt kampanya mesajı ile kredi kullanımına katılım sağlayabilirsiniz. Kredi paketleri düşük tutarlı ve süratli onaylı olacağı için, ihtiyacınız olan şeyi karşılaması durumunda anında onaylı kredinin hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz.

Kati Onaylı Kredi Başvurusu Ne Süre Sonuçlanır?

Yaptığınız kredi başvurunuzun değerlendirilmesi de sizin siciliniz ile ilgili olan bir durumdur. Eğer sicilinizde herhangi bir olumsuzluk yoksa ve kredi notunuz kafi seviyede ise başvurunun derhal arkasından direkt onay alabilirsiniz. Sadece bazı durumlarda bu işlemler gecikmeli de olabiliyor. En fazla 2 iş günü içinde kredi başvurunuzun sonuçlanacağını da belirtmek isteriz. Yazımızı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürler. Aklınıza takılan tüm soruları alt bölümde yer edinen yorum alanından bizlere iletebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here