Ana sayfa Kosgeb KOSGEB Destekleri Ne Zaman Başlıyor?

KOSGEB Destekleri Ne Zaman Başlıyor?

557
0

KOSGEB, belirli dönemlerde vermiş olduğu eğitimler ile ufak ve orta ölçekli işletmelere (sektörüne nazaran) bağışlama ve destek kredileri vermeye devam ediyor. Sizler de bağışlama yada destek kredisi kullanarak işletme açmak yada mevcut işletmenizi büyütmek ve genişletmek istiyorsanız KOSGEB Destekleri Ne Vakit Başlıyor adlı makalemizi okuyun ve ilinize nazaran destek kredileri için programlanan eğitimlere katılım sağlayın.

KOSGEB Destekleri Ne Vakit Başlıyor?

Artık kendi işini oluşturmak ve kazanç elde etmek isteyen girişimcilerin, ufak ve orta ölçekli işletmelerin imdadına KOSGEB yetişiyor ve işletmeleri destekleyerek istedikleri konuma gelmesine destek oluyor. KOSGEB’den destek almak isteyenlerin de akıllarına öncelikli olarak KOSGEB Destekleri Ne Vakit Başlıyor sorusu geliyor.

Bulunduğunuz illere nazaran vereceğimiz bağlantı üstünden KOSGEB desteklerini inceleyebilirsiniz. İlinizdeki kosgep destek eğitimlerinin ne vakit başladığına dair tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Sitedeki veriler size destek olamıyorsa bulunduğunuz il müdürlüklerini arayarak da detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

KOSGEB Destekleri Ne Vakit Başlıyor: Burayı Tıklayın

Üstte verdiğimiz bağlantı yardımı ile, bulunduğunuz ilde kosgeb kredilerinin eğitim süreçleri tarihleri ve adresleri ile birlikte net bir halde verilmiş durumda. Üstteki menüden bulunduğunuz ili seçebilir ve destek tarihlerini öğrenebilirsiniz.

Bulunduğunuz ile ilişkin herhangi bir tarih ve adres bilgisi bulamadıysanız, aşağıda bulunan yorum bölümünden destek alabilir ve editörlerimizin sizlere destek olmalarını sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here