Ana sayfa Bankalar Kredi Almak İçin Maaş Yazısı Örneği

Kredi Almak İçin Maaş Yazısı Örneği

710
0

Bankanın maaş bordronuz olmasan size kredi verebilmesi için maaş yazısı oluşturmanız gereklidir. Bu sebeple finansal kurumlar maaş bordrosu olmayan tüketicilerden ister elle yazılmış, isterlerse de bilgisayar ortamında hazırlandıktan sonrasında çıktısı alınmış şekilde teslim edilen bir maaş yazısı talep etmektedir.

Bu yüzden kullanıcılarımıza kolaylık sağlayabilmek adına, kredi için maaş yazısı arayanlara örnek bir yazı formatı hazırladık. Bu yazıyı kendi kişisel bilgilerinize nazaran düzenlemeniz ve işverene imzalatmanız gerekmektedir.

İLGİLİ MAKAMA     …./…./….

T.C Kimlik No          : 45682352654

Adı Soyadı    : Bahar Suzan

Baba Adı       : Selami

Ana Adı                       : Ayşe

SSK Sicil No  : 5263418

Doğum Yeri : Muğla

Doğum Zamanı          : 15 / 06 / 1982

SGK İşyeri Numarası         : 1536

Nüfus Kayıtlı Olduğu İl / İlçe       : Muğla / Dalaman

Yukarıdaki belirtilen kimlik detayları Cihanlar Sigorta şirketimiz bünyesinde 15 Mayıs 2014 tarihinden bu yana 5263418 sicil numarası ile çalışmakta olan 45682352654 T.C. kimlik numaralı Bahar Suzan’a aittir. Bahar Suzan’a halen firmamızda emek vermesi karşılığında aylık net ücret olarak 1.500 TL (Bin Beş Yüz Türk Lirası)ödenmektedir. Çalışanın maaşında icra, haciz ya da değişik bir kesinti bulunmamaktadır.

İş bu yazı Bahar Suzan adlı çalışanımızın isteği üstüne finansal kurumlarda kullanılması amacıyla talep ve tanzim edilmiştir. Bilginize…

Saygılarımızla.

İlgili makama kredi çekmek amacıyla yazılması lüzumlu olan maaş yazısı bu şekilde olmalıdır. Örnekte yer edinen bilgiler hayal ürünü olduğundan sizin bu detayları kesinlikle kendi doğru bilgileriniz ile değiştirmeniz ve sonrasında imzalanmış olarak teslim etmeniz gereklidir.

Kredi için maaş yazısının işveren tarafınca imzalanması gerekmektedir. Yalnız yukarıda belirtilen data formunda yer edinen kişisel detayları değil, aşağısındaki metinde yer edinen kırmızı yazı ile belirtilen yerlerdeki kişisel detayları de düzenlemeniz şarttır…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here