Ana sayfa Bankalar Kredi Çekemiyorum Acil Kredi Lazım

Kredi Çekemiyorum Acil Kredi Lazım

747
0

Kredi çekemiyorumacil kredi lazım, kredi çekemiyorum acilen kredi, kredi kullanabilmek için bilgiler, acil kredi şekilleri, kredi çekemeyenlere anında kredi çekebilmesi için detaylı bilgiler yazımızın devamında yer verilmiştir. Günümüzde bir oldukça şahıs bir ekip gereksinimlerini karşılayabilmek için bankaların sunmuş olduğu kredilerden yardım almak ister. Sadece bankaların da belirli kredi değerlendirme şekilleri olduğundan, her kredi başvurusunun da onaylanması mümkün değildir. Aslına bakarsanız bu sebeple de kişiler kredi çekemez ve bazı yöntemlere başvurmak durumunda bırakılırlar. Kredi çekebilmeniz için bu şekilleri sizler için listeleyeceğiz. Kredi çekemiyorum, acil kredi lazım ne yapmam gerek?

Kredi Çekemiyorum, Ne Yapmalıyım?

Ilk olarak kredi çekebilmeniz için lüzumlu kriterleri yerine getiriyor olmasınız. Şu demek oluyor ki kredi başvurusu yapmadan ilkin niçin kredi çekemediğinizi çözümleme etmeli ve kredinizin onaylanması için ihtiyaç duyulan adımları uygulamalısınız. Kredi çekmeden ilkin de ihtiyacınız olan tutarı belirlemek size en destek olacak adımlardan birisidir. İhtiyacınızdan fazla kredi başvurusu yapıyorsanız kredinizin geri çevrilme ihtimali de artacaktır.

 

 

Kredi başvurularında kredi notunun da oldukça etkili bir yöntem bulunduğunu unutmamak gerekiyor. Eğer kredi notunuz düşükse ve aylık gelir oranınız da aynı oranda düşükse, bankalardan kullanabileceğiniz kredilerin de bir üst limiti olacaktır. Aylık gelirinizin oldukça üstünde bir kredi başvurusu yapmanız kredinin daha ön onay aşamasında reddedilmesine sebep olabilir. Bunun için iyi çözümleme ederek tamamen gerçek rakamlar ile müracaat yapmalısınız.

Acil Kredi Lazım, Nereden Kredi Çekebilirim?

Yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerden bir çıkarım yaparak, çalışmış olduğunuz bankalara direkt müracaat yapabilirsiniz. Kredi notunuzun yüksek olması, aylık tertipli bir geliriniz olması ve bankalardaki ödeme sicilinizin muntazam olması kredi çekebilmek için kafi sebeplerdir. Sadece kredinin tutarı da mühim bir durumdur. Asgari ücretle çalışan bir kişinin 50.000 TL’lik bir gerekseme kredisi kullanımı oldukça zor bir durumdur. Bu şeklinde durumları da göz önünde bulundurarak bir müracaat yapabilirsiniz. Maaş aldığınız bankaları tercih etmeniz kredinin onaylanma hızını arttıracaktır. Kredi çekemiyorum?

Peki, bankalardan kredi çekemiyorsak ne yapmalıyız? Acil kredi lazımkredi çekemiyorumdiyenler ne yapmalı? Bankaların haricinde kredi veren bölgeler var mıdır?

Bankalardan Kredi Çekemiyorum, Ne Yapmalıyım?

Yukarıda bahsettiğimiz tüm şekilleri denediniz sadece gene de bankalardan kredi kullanamıyorsanız, yazımızın devamında da bankalar haricinde kredi kullandıran bölgeleri sizler için sunacağız. Kredi çekemiyorum, acil kredi lazım diyenler ne yapmalı?

 • Faktoring Şirketleri
  Senet karşılığında kredi veren faktoring şirketlerini duymuşsunuzdur. Bankalardan kredi kullanamıyorsanız ve krediler devamlı ret oluyorsa bu yöntemi deneyebilirsiniz. Ek olarak sitemizde yer edinen Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.


 • Banka Haricinde Kredi Veren Bölgeler
  Bankanın haricinde bazı finans kuruluşları da çeşitli imkanlar dahilinde kredi kullandırabiliyor. Bu firmaların şartlarını ve kredi değerlendirme seçeneklerini öğrenmek için Banka Haricinde Kredi Veren Bölgeler adlı yazımıza bakabilirsiniz.


 • Senetle Altın
  Senetle altın satın alabilir ve bunu kuyumculara senet karşılığında ödeyebilirsiniz. Altınları da anında bozdurarak nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. Senetle Altın Alma iyi mi yapılır adlı yazımızı da okuyarak yardım alabilirsiniz.


   

 • Senetle Kredi Seçenekleri
  Tüm bunların yanı sıra blog sitemizde bazı senetle kredi seçenekleri de sunuyoruz. Bunun için de senetle kredi adlı bölümümüzü ziyaret ederek ilgili başlıklardan yardım alabilirsiniz.

Üstte yer edinen seçenekleri de değerlendirerek yeni bir kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Senetle Kredi Çekmek Güvenilir Midir?

Senetle kredi çekmek, krediyi kullanacağınız kuruluşa nazaran değişim gösteren bir durum olduğundan tamamen bilindik finans kuruluşlarından yardım almalısınız. Kredi kullanırken ön ödeme talep eden kişilerin de dolandırıcı bulunduğunu unutmayalım. Zira kredi kullandırımında ön ödeme şeklinde bir durum söz mevzusu değildir. Ön ödeme tamamen bir dolandırıcılık yöntemi olup cebinizdeki parayı almak amacıyla kurulan bir tuzaktır.

 

Bunun haricinde tamamen malum, fizyolojik bir şubesi bulunan finans kuruluşları ve faktoring şirketleri ile görüşme yapmanız durumunda bu şeklinde durumlar ortadan kalkacaktır. Ek olarak kredi kullanmadan ilkin de ilgili firmanın adını Google’da aratarak bu şirket hakkında herhangi bir yakınma var mı yok mu öğrenebilirsiniz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

(YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN İLGİLİ BAĞLANTIYI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ)

 

 • CEPTETEB – EK BELGE TALEP ETMİYOR – KEFİL İSTEMİYOR
 • ENPARA.COM – EK BELGE TALEP ETMİYOR – KEFİL İSTEMİYOR
 • ING E KREDİ – BAŞVURU SONUCU TALEP EDEBİLİYOR – KEFİL İSTEMİYOR
 • AKTIF BANK – BAŞVURU SONUCU TALEP EDEBİLİYOR – KEFİL İSTEMİYOR

Yukarıda listelemiş olduğumuz bankalar çoğu zaman en süratli ve en kolay kredi kullandıran bankalardır. Üstelik yukarıda listelemiş olduğumuz bankaların da müşterisi olmanız gerekmiyor. Derhal web sitelerine girerek anında müracaat yapabilir ve değerlendirme sonucunu SMS olarak alabilirsiniz. Sadece müracaat yapmadan ilkin tüm bankaları araştırmanızı ve size en uygun gelen faiz oranını veren bankayı tercih etmeniz icap ettiğini de hatırlatmak istiyoruz. Ek olarak SMS ile kredi veren bankalar hakkında informasyon sahibi olmak için de ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

 

Bankalar Haricinde Güvenilir Acil Nakit Şekilleri Nedir?

Eğer bankalar haricinde hiçbir şirket ile anlaşamadıysanız ve illa bankalardan kredi kullanmak istiyorsanız bankaların da kredi kullandırırken belirli şartları bulunduğunu unutmamanız gerekiyor Bankalardan kreid kullanabilmek için 18 yaşını doldurmuş reşit bireyler olmanız gerekiyor. Bankalar kredi kullandırırken kredi notunu dikkate alırlar. Bu şeklinde kriterleri de yazımızın ilk bölümünde anlatmıştık. Kredi notunuzun yüksek olması ve aylık tertipli bir gelire haiz olmanız bankalardan kredi kullanabilmek için kafi kriterler içinde gösterilmektedir.

Sadece bankalara olan ödemelerinizde düzensizlik var ise, ödemeleriniz devamlı gecikiyorsa bu durumun kredi notunuzu daha ilk aydan itibaren düşüreceğini ihmal etmeyin. Bankalara olan düzensiz ödemeleriniz kredi sicilinizi etkilediği şeklinde, daha sonrasında yapacağınız başvurularda da görüneceği için o başvurunun onaylanmasını zorlaştıracaktır.

Tüm bunların haricinde kalan bazı yöntemler bulunduğunu da unutmamak gerekiyor. Mesela senetle alışveriş meydana getirilen mağazaları ziyaret ederek kolay şekilde nakite çevirebileceğiniz ürünler satın alabilir, bu tarz şeyleri derhal nakite çevirerek nakit ihtiyacınız olan şeyi karşılayabilirsiniz. Sonrasında o ürünü ilgili mağazaya ödemeye devam edebilirsiniz. Acil kredi lazım, kredi çekemiyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here