Ana sayfa Bankalar Kredi Kartını Nakite Çevirme Yöntemleri

Kredi Kartını Nakite Çevirme Yöntemleri

690
0

Kredi kartını nakite çevirme şekilleri, kredi kartı nakit çevirme ve kredi kartını nakit çevirme şekilleri. Günümüzde kredi kartı oldukça yaygın olarak kullanılan bir banka ürünüdür. Kimi zaman kredi kartlarımız ile alışveriş yapamıyor ve limitimiz dahilinde nakit para kullanmak isteyebiliyoruz. Bu sebeple de kredi kartımızın içindeki parayı nakde çevirme ihtiyacı doğabiliyor. Nakit paraya sıkıştığınızda elbet kredi kartınızdaki parayı nakde çevirebilirsiniz. Peki kredi kartını nakite çevirme şekilleri nedir? Kredi kartı bakiyemi nakite çevirebilir miyim? Bu sorularınızın yanıtını makalemizde vereceğiz. Makalemizi sonuna kadar okuyarak kredi kartını nakite çevirme şekilleri hakkında data alabilirsiniz.

Kredi Kartını Nakite Çevirme Şekilleri

Bankaların kredi kartlarından nakit çekim yapıldığında uygulamış olduğu yüksek faiz oranlarısebebiyle banka kullanıcıları maalesef kendilerince değişik yöntemler üretme gerekliliği duymuştur. Banka faizleri yüksek olduğu nedeni öne sürülerek de bireyler kredi kartlarındaki limiti ATM‘den çekmek yerine nakde çevirmenin değişik yollarını arıyorlar. Bizlerde sizlere en ekonomik ve doğru yoldan kredi kartını nakite çevirme yöntemlerini anlatacağız. Bu yöntemler bir tek tavsiyedir ve editörlerimiz doğacak problemler karşısında mesuliyet kabul etmezler.

 

İnternet Üstünden Kredi Kartını Nakite Çevirme

Bu yöntem ile web siteleri üstünden kredi kartınızdaki parayı nakite çevirebilirsiniz. Bu yöntemi uygulayabilmek için orta düzey bir bilgisayar kullanıcısı olmanız ve kredi kartınızın da web alışverişine açık olması gerekiyor. İnternet siteleri üstünden imgesel bir ürün girişi yaparak 2 değişik hesaptan alışveriş yapabilir ve bu ürün yardımıyla kredi kartı bakiyenizi nakde çevirmiş olmuş olursunuz. Bizlere nazaran şuan için en düşük komisyon tatbik eden web sitesi sanalpazar.com’dur. Sanalpazar.com’da üreteceğiniz imgesel ürünü öteki hesabınızdan satın aldığınızda %5‘lik bir komisyon ödersiniz. Bu mevzular hakkında fikriniz yoksa bu yöntemi denemeyi atlamalısınız.

Alışveriş Yaparak Kredi Kartını Nakde Çevirme

Günlük alışveriş yaptığımız mağazalar ve kuyumculardan da kredi kartımızdaki parayı nakite çevirebiliriz. Bazı kuyumcular kredi kartına takla attırma, kredi kartındaki bakiyeyi paraya çevirme şeklinde işlemler yapmaktadır. Bulunduğunuz ilde bu biçim işlemler icra eden kuyumcular var ise bunu araştırabilir ve kredi kartı bakiyenizi nakde çevirebilirsiniz. Sadece bu yöntemlerle uğraşmak istemiyorsanız da kredi kartı ile altın satışı icra eden kuyumcuları bularak altın satın alabilirsiniz. Satın alacağınız altınları da bozdurarak aynı benzer yöntemlerle kredi kartınızdaki parayı nakde çevirmiş olmuş olursunuz.

Bir öteki alışveriş yöntemi iste telefon almak. Büyük mağazalardan kredi kartı ile tek çekim bir halde telefon satın alabilir ve bu telefonu sonrasında küçük zararlar ile başka telefoncuya pazarlayabilirsiniz. Bunun için TeknosaMediamarkt şeklinde büyük mağazaları tercih ederek telefonu daha ucuza alabilirsiniz. Telefonu daha ucuza almanız da o telefondan daha azca zarar edeceğiniz anlamına gelir. Bu şekilde de zarar etme olasılığınız azca olan ürünleri belirleyerek kendi ihtiyacınıza uygun olarak satın alabilir ve aynı gün satarak paranızı nakde çevirebilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm soruları altta bulunan yorum bölümlerinden bizlere iletebilir ve yanıt bulabilirsiniz. Bununla beraber senetle cep telefonu satan yerler yazımızı okuyarak da kredi kartından çekim yapmadan telefon al-sat işlemi yaparak nakit para ihtiyacınız olan şeyi karşılayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here