Ana sayfa Bankalar Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

862
0

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar, kredi notu düşük olana kredi veren bankalar, kredi notu düşüklere anında kredi veren bankaların güncel listesini yazımızın devamında paylaşacağız. Kredi notunuz kredi değerlendirmelerinde dikkate alınan ilk kriterdir. Eğer kredi notunuz yüksekse kredi geçmişiniz iyi ve kredi kullanmanızda sorun yok anlamına gelir. Sadece kimi zaman gereksiz sebeplerden de kredi notunun düşmüş olduğu görülebiliyor. Durum bu şekilde olunca da kredi notuna bakmadan kredi veren bankaları arayış içine girebiliyorsunuz. Peki kredi notu düşüklere kredi veren bankalar var mıdır? Kredi notu düşük olanlar kredi kullanabir mi? Hep birlikte bakalım.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Var Mıdır?

Bazı bankalar, kredi notunuz düşük olsa bile kredi kullanmanıza destek olabiliyorlar. Sadece burada dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan noktalardan birisi sicilinizin tamamen bozuk olmaması, kısaca kara listede olmamanız gerektiğidir. Eğer kara listede olduğunuzu düşünüyorsanız sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar adlı makalemizi de okuyabilirsiniz. Kredi notunuz düşük olsa bile kredi kullanabileceğiniz bankalar olduğundan bahsetmiştik. Her bankanın kredi başvurusunu değerlendirme kriterleri değişik olduğundan bazı bankalarda kredi kullanabilmeniz daha kolay olacaktır. Ek olarak bu makaleden sonrasında en kolay kredi veren bankalar adlı makalemizi de okuyabilirsiniz.

 

Sadece kredi notu düşüklere kredi veren bankalar oldukça azdır ve detaylı araştırma sonucu informasyon sahibi olabilirsiniz. Kredi notunun düşük olması bankanın gözünde hoş karşılanmayacağı için genel olarak bakıldığında bankalar sizlerden ek informasyon ve belgeler talep edebilir, bu belgeler ışığında da kredi başvurunuzu değerlendirebilir. Bazı bankalar ise yapmış olduğu kampanyalar ile kredi notunun belli seviyede kalmış olduğu müşterilerine değişik faiz oranları ile kredi imkanı sunabiliyorlar. Bu yazımızda sizlere bu bankalardan bahsedeceğiz.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bazı bankalar yapmış olduğu kampanyalar ile kredi puanı belirli seviyelerde kalan müşterileri için hususi faiz oranları ile kredi kullanabilme imkanı tanıyor. Burada bahsetmiş olduğumuz hususi faiz oranları ise öteki kredilere bakılırsa küçük da olsa fazla olmasıdır. Kısaca kredi notu yüksek olan bir müşteriden daha çok faiz ödeyebileceğinizi de göz önünde bulundurmanızda yarar olacaktır. Elbet bu kriter tüm bankalar için geçerli olmuyor. Şimdi sizlere kredi notu düşüklere kredi veren bankaları listeleyecek ve derhal altında da bu kredilerin seçeneklerinden bahsedeceğiz.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

 

  • AktifBank
  • N Kolay Kredi
  • BurganBank
  • Fibabanka

Yukarıdaki bankaları kullanarak süratli bir halde kredi başvurusu yapabilir ve kredi notunuz düşük olsa bile kredi kullanma olanağına haiz olabilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz bankalardan AktifBank ve N Kolay Kredi çoğu zaman dijital hizmet veren bankalardır. Mesela NKolay’ın web sitesini ziyaret edip lüzumlu detayları doldurarak anında kredi başvurusunda bulunabilir ve paranın hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz.

N Kolay Kredi: Bu kredinin faiz oranı %2.29’dur. 50 TL’lik bir kredi tahsis tutarı kesintisi de yapıyor. İnternet sitesinden derhal müracaat yapmış olup kredinizi değerlendirme sürecine alabilir ve onaylandığı taktirde paranızı anında ATM’lerden çekebilirsiniz.

Etken Bank: N Kolay Kredi’de aslına bakarsan bir Etken Bank ürünüdür ve burada kullanacağınız kredilerin faiz oranları ve öteki tüm şartları nerede ise aynıdır. Ilk olarak N Kolay Kredi’den müracaat yapabilirsiniz.

BurganBank: BurganBank çoğu zaman müşterilerinden ek ücret ve işletim tutarı talep etmeyen dijital bir bankadır. Buradan yapacağınız başvurular ise anında değerlendirmeye alınacağı için kredi notunuz düşük olsa bile kredi kullanma imkanınız oldukça artacaktır.

Kredi Notu Düşüklerde Ek Teminatlar ve Kefillik

Eğer bu bankalardan da kredi kullanamıyorsanız ve kredi notunuz yetersiz geliyorsa, kendi çalıştığınız bankalara güvence izah edebilirsiniz. Mesela kendi çalıştığınız banka kredi başvurunuzu kredi notunuzun düşük olması sebebiyle reddediyorsa, yanınıza bir kefil alarak tekrardan müracaat yapabilirsiniz. Sicili muntazam olan bir kişinin size kefil olması kredinizin derhal onaylanması mevzusunda destek olacaktır. Eğer krediniz için kefil bulamıyorsanız bankalara elinizde bulunan taşınmazları da güvence olarak izah edebilirsiniz.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar adlı makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Aklınıza takılan tüm soruları alttaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here