Ana sayfa Bankalar Kredi Notu Sorgulama Denizbank

Kredi Notu Sorgulama Denizbank

736
0

Nakit ihtiyaçlarınız için finansman başvurusunda bulunmadan ilkin borçluluk durumunuzu öğrenmek istiyorsanız Denizbank kredi risk raporu hizmetinden yararlanabilirsiniz. Daha önceleri yalnızca üye bankaların erişim sağlayabildiği risk raporlarına, artık başvuruları halinde bireyler de haiz olabilmektedir.

Bu şekilde şahıs, bankacılık sisteminde kayıtlı olan kredili ürünlerine ilişik borç, performans ve limit bilgilerinin özetine erişebilmektedir. Bu da kişinin borçlarını zamanında ödeyip ödemediğini, yasal takipte olan bir borcunun bulunup bulunmadığını ve mevcut borcunun ne kadar bulunduğunu öğrenme imkânı oluşturmaktadır.

Denizbank Vasıtasıyla Kredi Notunu Öğrenmek

Bir tek negatif performanslarınızı değil, bununla beraber kredi kartı ödemelerinizi, kredili ürün kullanımlarınızı ve talebiniz doğrultusunda kredi limitinizi de risk raporunda bulabilirsiniz. Denizbank vesilesiyle kredi notunu öğrenmek ve kredi ya da kredi kartı başvurularınızda alınan red cevabının sebebini bulabilmek için en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.

Denizbank şubelerinden herhangi birini ziyaret ettiğinizde, bireysel satın alan yetkilisi ile yapacağınız görüşme esnasında KKB Risk Raporları’nı alıp incelemek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Bir tek kendi bankacılık işlemleriniz için değil, bir ortaklık halletmeye karar verdiğinizde ya da evinize kredi kullanırken de risk raporunu muhatabınızdan talep edip bilgileri inceledikten sonrasında karar vermeniz sizin için yararlı olacaktır.

Aynı şekilde vadeli bir mal satarken de muhatap olduğunuz kişinin mali sicil durumunu inceledikten sonrasında daha sıhhatli karar vermeniz mümkün olacaktır.

İnternet Şubesinden Kredi Notunu Öğrenmek

AçıkDeniz İnternet Şubesi üstünden banka müşterisi olanlara da, olmayanlara da risk raporu verilmektedir. Bu yüzden web şubesinden kredi notunu öğrenmek isteyenler AçıkDeniz hizmet kanalını kullanabilirler. Üstelik finansal geleceğinizi denetim edebilmek için Denizbank’ın sunmuş olduğu Findeks paketlerinde de yararlanabilirsiniz.

Bir nevi kişiye hususi finansal danışmanlık diyebileceğimiz bu hizmet yardımıyla red alma nedenlerinizi kolaylıkla çözümleme edebilirsiniz. Bu mevzuda banka müşterilerine 3 çeşit Findeks paketi sunmaktadır. Denizbank cep şubesinden kredi notunu öğrenmek mümkün olmasa da, Findeks paketlerinden birini satın alarak yıl süresince finansal hayatınıza yön verebilirsiniz.

SMS ile kredi notunu öğrenmek isteyen kişilere tavsiyemiz ise sitemizi takipte kalmanızdır. Şu sebeple hemen hemen Denizbank’ın SMS bankacılığı üstünden bu hizmet alınamıyor. Sadece avantajlı hizmet kanallarına yenisi eklenirse, bu hizmeti yazımızı güncelleyerek sizlere duyuracağımızdan güvenilir olabilirsiniz.

Öteki takip ve uyarı hizmetlerinden yararlanmak ve bankanın sunmuş olduğu üç çeşit rapor hizmetinden birini satın almak için şubeleri ziyaret edebilir ya da online AçıkDeniz hizmet kanalını kullanabilirsiniz. Ek olarak ürünler hakkında detaylı data almak isterseniz, satın alan hizmetlerini arayarak hangi paket ile daha avantajlı bir konuma geçeceğinizi çözümleme edebilirsiniz…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here