Ana sayfa Bankalar Odeabank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Odeabank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

959
0

Türkiye’nin en yeni bankalarından Odeabank, bilinmiş olduğu suretiyle geçtiğimiz yıllarda Axess kart markasını ortak olarak sahiplenmiş ve bu bağlamda Axess kredi kartlarını sunmuştu. Süratli bir gelişimle işletimine devam edilen Odeabank üstünde krediler de çeşitli kategorilere ayrılabiliyor ve müşterilere kolayca verilebiliyor.

Kredi notunuz averaj bir düzeyde olsa dahi, Odeabank tarafınıza konut, taşıt ve gerekseme kredisi sunabilen bankalardan. Bu kredileri olabildiğince düşük faiz oranları ve yüksek vade ile sunmaya çalışan Odeabank’ta başvurduğunuz bir kredinin takibini iyi mi yapabileceğinizi biliyor musunuz?

Bu yazımızda, Odeabank kredi müracaat sonucu öğrenme detaylarını tarafınıza aktarmaya çaba edeceğiz. Siz de, kredinize başvurdunuz sadece hemen hemen alamadıysanız; hâlâ bir bildiri ve benzeri bilgilendirmeler bekliyorsanız; aşağıda tarafınıza takip sürecini iyi mi işletebileceğinizin bilgisini sunduk.

Odeabank Kredi Başvurusu Ne Vakit Sonuçlanır?

Ilk olarak, Odeabank’ın kredi başvurularının ne vakit sonuçlanacağını bilmeniz gerekmektedir. Kredileri bilinmiş olduğu şeklinde 3 temel kategoriye ayıran Odeabank’ta, kredi müracaat neticeleri kredi tipine yönelik olarak değişim gösterir.

  • Konut Kredileri: İşin içine bazı analizler, araştırmalar ve normal olarak ekspertiz girmiş olduğu için konut kredilerinin onay süreci neredeyse 1 haftayı bulabilmektedir.
  • Taşıt Kredileri: Taşıt kredileri için de, genel anlamda 4 iş günü kadar bekleme süresi verilebilir. Bakıldığında, belli belgelerin incelenmesi gene vakit alacaktır.
  • İhtiyaç Kredileri: İhtiyaç kredileri, sonucunu anında alabileceğiniz ürünler olarak bilinir ve en geç 24 saat içinde neticeleri SMS veya arama yöntemiyle alabilirsiniz.

Odeabank Kredi Sorgulama

Odeabank’tan kredinizin durumu hâlâ tarafınıza SMS veya arama yöntemiyle bildirilmediyse, aşağıdaki yollardan Odebanak kredi sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki kanalların birinden aldığınız cevap, hepsine denktir; dolayısıyla birinden sorgulamayı başarıya ulaşmış bir halde yapabilmeniz kafi olacaktır.

  • İnternet Sitesi: https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/basvurular.aspx?qtab=basvuru-sorgulama Buradaki Odeabank müracaat sorgulama sayfasından formunuzu doldurarak, başvurduğunuz her ürüne dair informasyon alabilimeniz mümkündür.
  • Telefon: Odeabank yazışma merkezi 444 8 444 hattında hizmet sunmaktadır. Siz de, telefon aracılığı ile Odeabank kredi sorgulama gerçekleştirebilirsiniz.
  • Şubeler: Herhangi bir Odeabank şubesinden, kredi sorgulama yapabilmenizin gene mümkün bulunduğunu belirtelim. Sadece, bir çok vakit yukarıdaki yöntemler zamansal ve mekansal avantaj açısından tercih edilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here