Ana sayfa Bankalar Odeabank(Bank’O Card) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Odeabank(Bank’O Card) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

705
0

Yurt içinde ve yurt haricinde kolaylıkla kullanma fırsatınızın olduğu Odeabank kredi kartınızın yada Odeabank bankamatik kartlarınız şifresini almak için SMS bankacılığı, mobil bankacılık, web bankacılığı ve telefon bankacılığı hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Gizyazı Alma

Odeabank kredi kartı gizyazı alma SMS kanalıyla yapılmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz işlemleri aynı şekilde kredi kartınız içinde uygulayarak kısa süre içinde kredi kartınıza ilişik olan şifrenizi alabilirsiniz. Bilhassa bankanın telefon danışmanlığı hattı olan 444 8 444 numaralı telefonu aramanız durumunda alan kişi hizmetleri sizlere en kısa süre içinde arzu ettiğiniz kredi kartınızın şifresini SMS kanalıyla cep telefonlarınıza yollayacaktır.

Odeabankası kredi kartı gizyazı alma işlemlerinden bir tanesi de müşterisi olduğunuz Odeabank mobil uygulaması üstünden yeni şifrenizi almak olacaktır. Bilhassa bankanın mobil uygulama şifrenizi giriş yaparak kullanmakta olduğunuz kredi kartınızın şifresini tekrardan alabilir ve bu sayede yeni şifreniz ile kartınız kullanmaya devam edebilirsiniz.

Odeabank Bankamatik Kartı Gizyazı Alma

Odeabank bankamatik kartı gizyazı alma şekillerinden olan SMS ile gizyazı alma hakkında data verelim. Kullanmakta olduğunuz Odeabank bankamatik şifrenizi almak istediğiniz süre cep telefonlarınızın SMS kısmına giriş yaparak büyük harfler ile “SIFRE” yazdıktan sonrasında bir boşluk bırakmanız ve arkasından şifrenizi almak istediğiniz kartınızın son 4 rakamını yazmanız ve arkasından bir boşluk daha bıraktıktan sonrasında kartınızın arkasında bulunan 3 haneli güvenlik numarasını yazarak 8444’e SMS göndererek yeni kart şifrenizi Odeabank üstünden talep edebilirsiniz.

Odeabank kart şifresi almak isteyen kullananların bunun haricinde mobil bankacılık ve web bankacılığı üstünden de kart şifresi alma fırsatları bulunmaktadır. Bununla birlikte Odeabankasının telefon bankacılığı numarası olan 444 8 444 numaralı telefonu da aramanız durumunda kartınız ile ilgili olan gizyazı işlemlerini buradan bulabilirsiniz.

Odeabank Kart Şifremi Unuttum?

Odeabankası kart şifresini unuttuğunuz süre bankanın müşterilerine süratli bir halde sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanmak için yapmanız gerekenler hakkında sizlere data vermek istiyoruz. SMS kanalıyla, mobil bankacılık kanalıyla, web şubesin kanalıyla ve Odeabank’ın telefon bankacılığını kullanarak sizlerde unutmuş olduğunuz kartlarınızın şifresini kolay bir halde alabilirsiniz.

Bunun haricinde bankanın sizlere en yakın olan ATM’lerini de giderek buradan yeni almış olduğunuz şifresini istediğiniz zaman değişiklik yapma şansını bulmuş olacaksınız. Odeabank kart şifresini unuttuğunuz süre en süratli şekilde gizyazı alma işlemini yapmak için mobil uygulaması üstünden gizyazı değişiklik yapma bölümünü kullanarak yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Eğer internetiniz yoksa bu sefer 444 8 444 numaralı telefonu arayarak alan kişi danışmanlarından bu mevzuda yardım alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here