Ana sayfa Bankalar Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler

Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler

667
0

Peşinatsız senetle otomobil, peşinatsız senetle otomobil veren galeriler, peşinat olmadan senetle otomobil satan bölgeler, peşinatsız senetle otomobil satan bölgeler galeriler hakkında detayları yazımızın devamında paylaşıyor olacağız. Otomobil sahibi olabilmek her insanın ortak hayallerinden bir tek birisidir. Sadece günümüz koşullarında kredisiz, peşin ödeme yaparak vasıta sahibi olabilmek vasıta tutarları sebebiyle oldukça zor bir durumdur. Bazı durumlarda ise sicil bozukluğu sebebiyle bankalardan kredi kullanamıyor ve kredi başvurularımızda negatif netice alabiliyoruz. Bu sebeple peşinatsız senetle otomobil satan bölgeler arayışına girmek en mantıklı seçeneklerden biri haline geliyor. Peki peşinatsız otomobil alabilir miyim? Peşinatsız senetle otomobil veren bölgeler var mıdır?

Peşinatsız Otomobil Iyi mi Alınır?

Peşinatsız otomobil satın alabilmek için ilk olarak senetle kredi veren bölgeler hakkında data sahibi olmanız gerekiyor. Türkiye’deki tüm galeriler senetle vasıta satışı yapmıyorlar. Bu sebeple ilk olarak senetle kredi ve otomobil veren bölgeleri öğrenmeniz gerekiyor. Yazımızın devamında ise bu kişilerin tam listesine ulaşabilirsiniz. Peşinatsız senetle otomobil satın almak istiyorsanız, ilk olarak satın alacağınız otomobile karar vermelisiniz. Sadece satın alacağınız arabanın ödemeleri senet üstünden yapılacağı için, düzgüsel fiyatından birazcık daha yüksek olacağını unutmamak gerekiyor.

 

Bu biçim durumlarda belirlenen yasal yükümlülükler olmadığı için, her galerici otomobil fiyatını kendisi belirleyebilir. Mesela 10.000 TL’lik bir ödeme için sizden 20.000 TL’lik bir ödeme talep edebilir. Bundan dolayı sizden hiçbir data ve belge talep etmeden yalnızca senet karşılığında otomobil vereceği için bu benzer biçimde durumlar oldukça normaldir. Keza banka kredilerinde de belirli faiz oranları vardır ve bu faiz oranları üstünden ödeme yaparsınız. Bu sebeple de maalesef senetle otomobil alırken fiyatların yüksek olabileceğini üzülerek söylemek gerekiyor.

Peşinatsız Senetle Otomobil Satan Bölgeler Var Mıdır?

Evet, peşinatsız bir halde senetle otomobil satan bölgeler vardır sadece oldukça azdır. Ek olarak peşinat olmadan vasıta satın almak doğru seçeneklerden biri olmayabilir. Bundan dolayı peşinat olmadan otomobil aldığınızda asla ödeme yapmamış sayılırsınız ve oldukça yüksek meblağların altına imza atmış olmuş olursunuz. Eğer otomobil satın alırken belirli bir peşinat verirseniz, taksitler de belirli oranlarda düşüş gösterir ve aylık yapacağınız ödemelerde kesinlikle mesele yaşamazsınız. Eğer senetle otomobil alıyorsanız aylık ödemelerinizi çözümleme etmeli ve belirlediğiniz seçenekleri iyice gözden geçirmelisiniz.

Peşinatsız Senetle Otomobil Satan Galeriler Sıralaması

Şimdi sıra geldi peşinat olmadan otomobil satan galerileri listelemeye. Peşinatsız senetle otomobil seçeneği belirli kriterlere nazaran değişim gösterebiliyor. Mesela arabanın bedeli tahmin edilenden yüksekse galeriler ön bir ödeme ve peşinat talep edebilirler. Eğer alacağınız otomobile karar verdiyseniz aşağıdaki firmalar ile görüşme sağlayarak peşinat ve ön ödeme talep edip etmediklerini öğrenebilirsiniz.

WOWWO Peşinatsız Senetle Otomobil

Wowwo şirketi, Yeşil Tüm ortaklık tarafınca kurulmuş bir firmadır ve senetle otomobil satışı yapmaktadır. Bu firmada peşinat talep ediliyor olsa bile, vasıta yaşına nazaran bu peşinat oranı oldukça değişim gösteriyor. Mesela yaşı yüksek bir vasıta satın almak istediğinizde sizlere oldukça düşük peşinat imkanları sunuyorlar ve neredeyse peşinatsız otomobil almış oluyorsunuz. Wowwo hakkında daha çok data almak isterseniz yazışma numarası: 0212 709 81 81

Otovadeli Peşinatsız Senetle Otomobil

Otovadeli şirketi da aynı Wowwo benzer biçimde senetle otomobil hizmeti veren bir firmadır. 36 Ay’a varan taksit alternatifleriyle senet karşılığında peşinatsız otomobil sahibi olabilirsiniz. Öteki firmaya nazaran showroom ve satış kanalı imkanları kısıtlı olan bir firmadır ve iletişime geçmeden karar vermemeniz mantıklı olacaktır.

BirArabam Peşinatsız Senetle Otomobil

 

Bir arabam şirketi, “Bir arabam olsun diyorsan iletişime geç” sloganıyla yola çıkmış ve senetle otomobil hizmeti elde eden firmalardan yalnızca birisidir. Öteki firmalara nazaran sektöre yeni giriş yapmış olması, çeşitli kampanyaları sizlere kolaylıkla sunacak anlamı da taşıyabilir. Senetle otomobil almadan ilkin değerlendirmeye alınması ihtiyaç duyulan firmalardan birisidir.

Peşinatsız senetle otomobil alabilmeniz için firmalar yukarıda listelenmiştir. Bu firmaları tercih ederek anında vasıta sahibi olabilirsiniz. Eğer sicilinizde yada ödeme imkanlarında herhangi bir sorun görmezlerse alacağınız aracı maksimum 2-3 iş gününde teslim edeceklerdir.

Peşinatsız Senetle Otomobil Alımında Rehin Olur Mu?

Normal olarak, aynı taşıt kredilerinde olduğu benzer biçimde senetle vasıta satılmasında da aracı tahsis eden şirket, kendini güvence altında tutabilmek için araca rehin koyacaktır. Bu aşamada meydana getirecek bir şey olmadığı benzer biçimde oldukça düzgüsel ve olağan bir durumdur. Senetle bile satın alsanız ödememe ihtimaline karşılık bu firmalar kendilerini güvenceye alabilmek için senetlerde yazan vade zamanıbitimine kadar aracı kendi bünyelerinde rehinli tutacaktır.

Altta yer edinen yorum bölümünü kullanarak tüm mağazala

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here