Ana sayfa Bankalar QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

700
0

Türkiye’nin isim değiştiren ve büyüyen bankalarından bir tanesi olan QNB Finansbank, eski ismiyle eski vizyonunu da raflara kaldırıyor ve yenilenen vizyonunda 3 ay ertelemeli kredi ürünü teklifini müşterilerine sunuyor.

Bilhassa uygun faiz oranları ve dosya masrafsız kredi mevzusunda dikkatleri son dönemde Enpara ile de üstüne çeken QNB Finansbank’ın tekliflerinden siz de yararlanmak isterseniz bu yazımızda 3 ay ertelemeli kredi başvurusu hakkında bazı bilgilendirmelerde bulunacağız. Bu krediye iyi mi başvuracağınızı, nelerin icap ettiğini ve faiz oranlarını yazımızdan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Ek olarak Bkz: Ertelemeli Kredi Nedir?

Bahar kredisi olarak da geçen ve bilhassa yaz ayları yaklaşırken artan masraflarınızı gidermek adına tarafınıza sunulan QNB Finansbank 3 ay ertelemeli kredi; bakıldığında öteki bankalara nazaran daha iyi faiz oranları ile bizleri karşılıyor.

Hem dinlence hem de pek oldukca ihtiyacınız olan şeyi giderebileceğiniz bu krediyi QNB Finansbank tarafınıza 3000 TL’ye kadar sunulabiliyor. Bilhassa dinlence kredisi arayanlar için QNB Finansbank’ın 3 ay ertelemeli kredi ürününün biçilmiş kaftan bulunduğunu belirtebiliyoruz zira tatilden dönünce ödeme kolaylığını şüphesiz derhal her fert ister.

Dosya harcaması da neredeyse bulunmayan bu kredide, bazı ufak harcamalar haricinde bir tek faiz oranını ödemek durumunda kalıyorsunuz ve bu oran bi’ fazlaca düşük. Peki, QNB Finansbank 3 ay ertelemeli kredi iyi mi alınıyor, faiz oranları ve kredi özellikleri ne şekilde?

Ek olarak Bkz: 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Özellikleri

QNB Finansbank’ın 3 ay ertelemeli kredisinin bazı özellikleri aşağıdaki şekilde belirtilebilir.

  • Banka, kredi aldığınız dönem süresince tarafınıza yaşam sigortası tahsis etmektedir.
  • 3 Ay ertelemeli kredi 0 ila 3000 TL’ye kadar tam 12 ay taksitle kullanılabilir.
  • Bankanın bir müşterisiyseniz, SMS ile müracaat yaptıktan sonrasında kredinizi anında hesabınıza almanız da mümkündür.
  • Senelik toplam maliyet oranına sigorta giderleri ve benzeri etmenler de dahildir.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları

QNB Finansbank’ın müşterilerine ve potansiyel alan kişi adaylarına sunmuş olduğu 3 ay ertelemeli gereksinim kredisini aşağıdaki harcama kalemleri dahilinde hesaplamanız gerekmektedir.

  • Yaşam sigortası prim tutarı
  • Kredi tahsis tutarı

Yukarıdaki iki harcama kalemini QNB Finansbank’tan alacağınız ana parayı faiz oranına endeksledikten sonrasında ekleyebilir ve toplam ana borcunuzu bulabilirsiniz. Bakıldığında, faiz oranları %1,17 olarak görüntüleniyor ve bu faiz oranı 3000 TL’lik bir kredi için neredeyse görkemli denilebilir. Siz de bu krediyi, 12 ay taksitlealabiliyorsunuz.

Yukarıdaki harcama kalemlerini ben hesaplamayayım, otomatik hesaplama yöntemi yok mu derseniz; QNB Finansbank’ın kredi hesap makinesini sizlere tavsiye edebiliriz. Buradan kullanabileceğiniz bu kredi hesap makinesi yardımıyla, lüzumlu her türlü hesaplamayı yapabilmeniz mümkündür.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

QNB Finansbank’tan 3 ay ertelemeli kredi kullanmak istiyorsanız yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey; aşağıdaki kanalların herhangi birinden müracaat gerçekleştirmeniz.

  • İnternet Şubesi / Mobil Uygulama: QNB Finansbank’ın web şubesi ya da mobil uygulamasından, bir Finansbank müşterisiyseniz kolaylıkla 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. “Başvurular” sekmesinden görüntüleyebileceğiniz kredi başvuruları kısmından, ilgili krediye “başvur” butonunu kullanarak işlemin tamamlanabilmesi mümkün.
  • İnternet Sitesi: QNB Finansbank resmi web sitesinde 3 ay ertelemeli kredi için bir müracaat formu da mevcut. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey internet sayfasına gidip ilgili formu doldurmak. Sonrasında başvurunuz değerlendirmeye kısa sürede alınabilir.
  • Şubeler: Herhangi bir QNB Finansbank şubesinden de 3 ay ertelemeli gereksinim kredisi başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Yanınızda nüfus cüzdanınızı bulundurmanız, krediye müracaat için kafi görülecektir.
  • Telefon: 0850 222 0 900 Numaralı QNB Finansbank alan kişi hizmetlerini kullanarak, 3 ay ertelemeli krediye rahatça müracaat yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here