Ana sayfa Bankalar QNB Finansbank 72 Ay Yapılandırma

QNB Finansbank 72 Ay Yapılandırma

989
0

Ülkemizdeki kredi borçlarının ciddi bir artış göstermesi ve ödemesi geciken ya da asla ödenmeyen kredi oranlarında yükselme olması sonucunda tüketici borçlarına ilişkin bir karar alındı. Bu kararın arkasından kredi yada kredi kartı borçları için QNB Finansbank 72 ay yapılandırma yapmak isteyen kişiler için ayrıntıları yazımızda açıkladık…

QNB Finansbank 72 Ay Kredi Kartı Yapılandırma

Kredi kartı borçlarınızı, lüzumlu şartları sağlamanız durumunda QNB Finansbank 72 ay yapılandırma imkanı ile taksitlendirebilirsiniz. Bilhassa kredi kartı borcu olup ödemekte güçlük çeken bireyler için hazırlanan yönetmelik yürürlüğe girmiş olsa da, bu yapılandırmadan her insanın yararlanamadığını belirtelim.

Finansbank 72 ay kredi kartı yapılandırma talebinizden sonrasında banka kartınızı incelemeye alır. Bu araştırma esnasında kredi notunuzun fena olduğu tespit edilirse talebinizin kabul edilmemesi ihtimaller içinde bir durumdur. Meydana getirilen düzenlemeler bilhassa kredi kartı ödemelerinde her ay asgari ödeme döngüsüne girmiş tüketiciler için yürürlüğe girdi.

QNB Finansbank 72 ay kredi kartı yapılandırmasına ilişkin bilinmesi ihtiyaç duyulan mühim notlar ise şu şekildedir:

  • Tüketiciye yapılandırma için nakit para verilmez.
  • Kartın kapanma bakiyesi ne kadar ise bu borç 72 aya kadar taksitlendirilerek kapatılabilir.
  • Tüketici kart borcu haricinde bir meblağ verilmesini talep ederse, bu meblağ ayrı bir değerlendirme ile verilebilmektedir. Lüzumlu meblağ için maksimum 48 ay vade yapılabilmektedir.

QNB Finansbank 72 Ay Kredi Yapılandırma

Finansbank’a kredi yapılandırılması için başvurduğunuz kredi borcunuz eğer ‘canlı’ diye tabir ettiğimiz krediler sınıfında yer alıyorsa, borcunuzun süratli bir halde onaylanacaktır. Şundan dolayı takibe bir öteki deyişte avukat aşamasına düşmemiş olan kredi borçları için yapılandırma yapmak bankanın da isteyeceği bir durumdur.

Aynı durum kredili mevduat hesapları ve kredi kartı borçlarında da geçerlidir. Bilhassa şuan ki kredi borcunuzun bulunmuş olduğu bankanın faiz oranlarından memnun değilseniz, Finansbank’ın uygun faiz oranlarından yararlanarak yapılandırma yapmanız avantajlı bir duruma geçmenizi elde edecektir.

QNB Finansbank 72 Ay Yapılandırma Iyi mi Yapılır?

Online müracaat ve şubeden müracaat olmak suretiyle iki yöntemle yapılandırma isteğinde bulunabilirsiniz. Sadece QNB Finansbank 72 ay yapılandırma için online servisi kullanmayı tercih etseniz dahi evrakların teslimi için gene şubeye gitmeniz gerecek. İşlem için herhangi bir şubeye kimliğinizi götürerek sözlü müracaat yapabilirsiniz.

Başvurunuzu alan satın alan temsilcisi tarafınıza eski borcunuzun kapatılarak yapılandırılması için yeni bir sözleşme sunacaktır. Bu sözleşmeyi de imzalayarak teslim ettiğinizde, yapılandırma süreciniz başlamış olacaktır. Aslına bakarsan Finansbank müşterisiyseniz, ödemelerinde güçlük çektiğiniz kredi ürünü için de aynı şekilde şubeye giderek müracaat yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here