Ana sayfa Bankalar QNB Finansbank EFT Saatleri

QNB Finansbank EFT Saatleri

533
0

QNB Finansbank EFT Saatleri ve QNB Finansbank EFT saati hakkında bilgiler, QNB Finansbank güncel eft saati detayları ve eft işlem ücretleri. QNB Finansbank 2018 güncel eft saatleri nedir, QNB Finansbank eft saati kaçta? Bu bilgilerin tamamı yazımızın devamında yer ediniyor.QNB Finansbank alan kişi hesabından, QNB Finansbank alan kişi hesabına para transferi yaparken havale, QNB Finansbank alan kişi hesabından başka bir bankaya para geçirme işlemi için EFT kullanılmaktadır. EFT işlemi belirli bir süre diliminde yapıldığı için, QNB Finansbank müşterileri tarafınca ” QNB Finansbank eft saati kaçtır ” sorusu sorulmaktadır. Peki 2018 senesinde QNB Finansbank EFT Saatleri nedir? EFT işlemleri saat ne kadara kadar yapılabilir? Yazımızda saatler ve ücretlerden bahsedeceğiz.

 

QNB Finansbank EFT Saatleri 2018 Nedir?

QNB Finansbank, 09:00 ile 16:00 saatleri içinde yapılabilen EFT işlemlerini, 2018 senesinde ek ücret karşılığında son EFT saatini 16:00’a kadar uzatmıştır. QNB Finansbank EFT saatlerideğişikliği ile müşterisini EFT zamanını uzatması ile müşterilerine işlemlerinde kolaylık elde etmiştir. Bu saat aralığı haricinde meydana getirilen EFT’ler, ertesi gün EFT saat başlangıcı olan saat 9:00’da geçirme meydana getirilen hesaba aktarılmaktadır. Ek olarak cuma günü EFT bitiş saati doğrusu 16:00 ‘dan sonrasında meydana getirilen EFT işlemleri pazartesi günü en geç saat 09:15’te geçirme meydana getirilen hesaba aktarılmaktadır. Başka bankalara ödenti, satmaca yada kira benzer biçimde ödemelerinizi QNB Finansbank hesabınızdan EFT ile yapabilirsiniz

QNB Finansbank EFT Saati: 09:00 – 16:00 arasıdır.

 

Ek olarak öteki bankalarda olduğu benzer biçimde geç eft sistemi QNB Finansbank üstünde de bulunuyor. 15 TL ila 40 TL içinde değişen işlem ücretleri ile geç eft işlemi yapabilirsiniz. Bankalar içinde en geç eft saati de QNB Finansbank’ın.

QNB Finansbank EFT Ücretleri

QNB Finansbank EFT saatleri içinde yapacağınız en düşük maliyetli EFT işlemini Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı’ndan yapabilirsiniz. EFT işleminizi QNB Finansbank Kredi kartınızı kullanarak da yapabilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartınız ile yapacağınız EFT işleminden %6,5benzer biçimde bir kesinti yapmaktadır. Ek olarak bu EFT işlemi tek çekim olarak hesaplanarak, kredi kart ekstrenize de alışveriş olarak yansımaktadır. QNB Finansbank günlük EFT işlemi üst limitini 250.000 TL olarak belirlemiştir. QNB Finansbank EFT işlemi tutarı, ödemeyi yapma türünüze bakılırsa farklılık göstermektedir. QNB Finansbank EFT ücretledirmesi ise;

  • Alo QNB Finansbank ile meydana getirilen EFT işlemleri için 35 TL (200.000 TL altı),
  • Mobil QNB Finansbank Şubesi ile meydana getirilen EFT işlemleri için 7 TL,
  • QNB Finansbank İnternet Şubesi ile meydana getirilen EFT işlemleri için 7.75 TL,
  • QNB Finansbank ATM ile meydana getirilen EFT işlemleri için 15 TL,

işlem tutarı almaktadır. QNB Finansbank ile 15 TL ila 40 TL içinde değişen ücretler ile de geç EFT işlemi yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here