Ana sayfa İhtiyaç kredileri QNB Finansbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

810
0

Alan kişi portföyünü genişletmek adına QNB Finansbank emekli kredisi ürünlerini, finansmana gereksinim duyan kişilere sunmaktadır. Emeklilerin kredi almak için tercih edebilecekleri en mantıklı yöntem ise maaşlarını Finansbank’a nakil ettirmek olacaktır. Zira kurum, kendi bünyesinde bulunan maaş hesaplarına hususi kredi paketleri oluşturmak ve oldukça cazip oranlar ile müşterilerine kredi kullandırımı gerçekleştirmektedir.

QNB Finansbank emekli kredisi başvurusu yapmadan ilkin finansmanın özelliklerini merak edenlere derhal açıklayalım. Kurumun uygun faiz oranları ile sunmuş olduğu bu paketten yalnız emekli vatandaşlar yararlanabilmektedir. Oranlar, müşterinin kredi skoruna gore değişmekte olduğundan durağan(durgun) faiz oranı uygulaması yoktur.

Ek olarak müracaat yaparak emekli maaşını 3 yıl süreyle QNB Finansbank’tan alacağınıza dair taahhütname imzalarsanız promosyon ödemelerinden de faydalanabiliyorsunuz. Maaşınızı web üstünden taşımak için e-devlet şifreniz lüzumlu olduğundan en yakın PTT şubesine giderek şifrenizi temin edebilirsiniz.

QNB Finansbank Emekli Kredisi Özellikleri

Vade seçenekleri 36 ay ile sınırı olan olmayan QNB Finansbank, mevzuatlara uygun olarak maksimum 48 ay kredi kullandırabilmektedir. QNB Finansbank emekli kredisi özellikleri içinde 3 ay erteleme fırsatı da yer almış olduğu için kredi vade aralığı 3-48’dir.

Oldukca uygun taksitlerle 3 ay ertelemeli gereksinim finansmanı çekmek istiyorsanız, bankanın emekli kredisi avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Kredi kullandırımı esnasında güvence istemeyen banka, lüzumlu gördürse 1 kefil talep edebilmektedir. Ek olarak yaşam sigortası isteğe bağlı olmadığı için müşterinin yaşına ve cinsiyetine gore yaşam sigortası primi alınmaktadır.

QNB Finansbank Emekli Kredisi Hesaplama ve Faiz Oranları

En yüksek skor bandında olan müşterilere %1,28 faiz oranı üstünden finansman verilmektedir. QNB Finansbank emekli kredisi faiz oranları gereksinim kredisi kapsamında kullandırılan paketlere gore değişim gösterebilmektedir.

Mesela online kredi ürünü belirlenen faiz oranı %1,26’dır. Tüketiciler tarafınca en sık tercih edilen finansman online kredidir. Bu yüzden QNB Finansbank emekli kredisi hesaplama işlemini yüzde 1.26 faiz oranı üstünden yaptığımızda, 10 bin liralık kredi talebinizde aylık taksit 294,50 TL çıkmaktadır.

Bankanın gereksinim kredisinde senelik maliyet oranı %18,43 olarak belirlenmiştir. Ek olarak harcamalar için 50 TL(alınan kredinin yüzde 0,5’i kadar) tahsis tutarı alınmaktadır. 48 ay süresince toplamda ödeyeceğiniz faiz tutarı ise 4.136,00 TL’dir. Buna bağlı olarak 10 bin liralık finansman elde ettiğinizde 4 senenin sonunda toplamda 14.186,00 TL ödeme yapmış olacaksınız.

QNB Finansbank Emekli Kredisi Yaş Sınırı Kaç?

Çalışanlar kadar emekli vatandaşların da, kredi kullanma hakları bulunmaktadır. Hatta emekli olan kişiler bankalardan daha rahat finansman sağlayabilmektedirler. Zira emeklilerin durağan(durgun) ve tertipli bir geliri bulunmakta ve bankalar için sağlam alan kişi portföyü oluşturmaktadır.

Sadece taşıt, gereksinim ya da konut kredisi kullanabilmek için kurumun belirlediği yaş sınırı aralığında olmanız gerekmektedir. QNB Finansbank emekli kredisi yaş sınırı 70’tir. Bu yüzden 18 ile 70 yaş aralığında olan tüketiciler emeklilik kredisi ile ilgili başvuruda bulunabilirler.

QNB Finansbank Emekli Kredisi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Süratli bir halde QNB Finansbank emekli kredisi başvurusu yapmak için kurumun internet sayfasını kullanabilirsiniz. www.qnbfinansbank.com adresinde yer edinen “Krediler” sayfası üstünden gereksinim kredilerini inceleyebilir ve online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Derhal Başvur” seçeneği haricinde aynı adres üstünden web şubesine giriş yaparak da, gereksinim kredisi ürünlerine müracaat yapabilirsiniz. Şubelerde, kredi müracaatlarında destek olan bankacılık kanalları içinde yer verilmiştir.

Müracaat esnasında kimlik belgenizin ya da sürücü belgenizin yanınızda olması şarttır. Daha çok data için 0850 222 0 900 numaralı alan kişi hizmetlerini arayabilir ya da bulunduğunuz konuma en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here